День у полі

День у полі     27 вересня 2019 09:27

76-кілограмовий гарбуз виростили на Кіровоградщині
Секрет такого велетня простий – ростити з любов’ю, говорить про своє досягнення мешканка села Осикувате Кропивницького району Олена Горлова.

День у полі     12 вересня 2019 16:08

Сад із власною метеостанцією: інновації господарства Україна
У складі експедиції до господарства «Україна», розташованого в Тернопільській області в селі Скорики, журналістам Landlord та іншим аграріям засновник підприємства Олег Крижовачук показав фруктовий сад, інфраструктура якого відповідає найкращим європейським зразкам.

День у полі     11 вересня 2019 16:18

Молочна ферма господарства Україна: ставка на продуктивну селекцію
Сучасну високотехнологічну молочну ферму, де використовуються продуктивні технології, Landlord побачив на Тернопільщині.

День у полі     10 вересня 2019 17:04

12 т зернових за годину: особливості насіннєвого заводу Україна
У складі експедиції до господарства «Україна», розташованого в Тернопільській області в селі Скорики, журналісти Landlord разом з іншими аграріями завітав до найбільшого насіннєвого заводу України, на якому була проведена цікава презентація та надані фахові консультації фахівців компаній «Ерідон», «Україна», «Лімагрейн».

День у полі     09 вересня 2019 10:32

Як будується успіх: майстер-клас від компанії Ерідон та господарства Україна
Один із провідних постачальників насіння та ЗЗР – компанія «Ерідон» - разом зі своїм партнером, господарством «Україна», провели показовий захід - День поля. Десятигодинна подорож різними ділянками та об’єктами господарства, захоплюючі розповіді, цікаві консультації фахівців «Ерідон», «України» та інших постачальників. Жодне запитання не залишилося без відповіді, гості мали змогу все побачити на власні очі.
Показати ще