Інтерв'ю

Інтерв'ю     09 жовтня 2019 13:16

Христина Кудлик: прокидатися о 4:00, щоб поставити завдання менеджерам та організувати роботу
Напрям реалізації посівного матеріалу в компанії «Західний Буг» очолює талановитий керівник Христина Кудлик. Вона прийшла на підприємство, не маючи досвіду в агросекторі, але завдяки особистісним якостям змогла організувати роботу важливого відділу потужного господарства.

Інтерв'ю     01 червня 2019 10:23

Сергій Касьянов: Попри втрату 30% активів KSG Agro за 3 роки наростив дохід до $25 млн
На переконання власника агрохолдингу KSG Agro Сергія Касьянова, майбутнє повинно коштувати дорого. Це запорука залучення інвестицій і в аграрний сектор, і в економіку України в цілому.

Інтерв'ю     16 вересня 2018 14:01

Які вміння допомогли Єнсу Беренсу побудувати кар’єру в Байєр
Діалог хедхантера та гендиректора. Як вміння приймати виклики, доводити справи до кінця та прагнення розвиватися разом з компанією допомогли Єнсу Беренсу побудувати кар ’єру в міжнародному концерні.

Інтерв'ю     30 серпня 2018 14:38

Успіх — це те як я виконав своє завдання – топ-3 постулати Єнса Беренса
Як вміння приймати виклики, доводити справи до кінця та прагнення розвиватися разом з компанією допомогли Єнсу Беренсу побудувати кар’єру в міжнародному концерні Bayer.

Інтерв'ю     30 червня 2018 12:49

Желько Ерцег: Астарта наростить земельний банк до 400 тис. га й стане найефективнішою компанією в Україні
Як спеціальні знання та звичка занурюватися у деталі допомагають колишньому агроному, операційному директору «Астарта-Київ» успішно керувати одним із найбільших в Україні аграрних холдингів.
Показати ще