Інтерв'ю

Інтерв'ю     02 квітня 2020 17:02

Переробка 27 тис. т на місяць: нове життя Миколаївського ОЕЗ
Минулого року компанія «Ерідон» зробила черговий якісний крок у своєму розвитку, інвестувавши кошти у модернізацію Миколаївського олійноекстракційного заводу. Інвестор не просто вклав гроші у нове обладнання, а й вирішив проблему завантаження підприємства сировиною — насінням соняшника. Завод у Миколаєві запрацював на повну потужність у листопаді 2019 року та переробляє по 26 000–27 000 т сировини на місяць, виробляючи соняшникову олію та шрот для реалізації на експортному ринку.

Інтерв'ю     27 лютого 2020 17:18

Врожайність на підприємствах A.G.R. Group вища, ніж у середньому по Україні — Давид Ананян ФОТО
Операційний директор агрохолдингу A.G.R. Group Давид Ананян в ексклюзивному інтерв’ю Landlord розповів про високі показники врожайності, яких підприємствам холдингу вдалося досягнути, попри складні погодні умови, про впровадження інноваційних технологій, а також плани на майбутнє.

Інтерв'ю     09 жовтня 2019 13:16

Христина Кудлик: прокидатися о 4:00, щоб поставити завдання менеджерам та організувати роботу
Напрям реалізації посівного матеріалу в компанії «Західний Буг» очолює талановитий керівник Христина Кудлик. Вона прийшла на підприємство, не маючи досвіду в агросекторі, але завдяки особистісним якостям змогла організувати роботу важливого відділу потужного господарства.

Інтерв'ю     01 червня 2019 10:23

Сергій Касьянов: Попри втрату 30% активів KSG Agro за 3 роки наростив дохід до $25 млн
На переконання власника агрохолдингу KSG Agro Сергія Касьянова, майбутнє повинно коштувати дорого. Це запорука залучення інвестицій і в аграрний сектор, і в економіку України в цілому.

Інтерв'ю     16 вересня 2018 14:01

Які вміння допомогли Єнсу Беренсу побудувати кар’єру в Байєр
Діалог хедхантера та гендиректора. Як вміння приймати виклики, доводити справи до кінця та прагнення розвиватися разом з компанією допомогли Єнсу Беренсу побудувати кар ’єру в міжнародному концерні.
Показати ще