Німецькі технології на полях українських фермерів

2560 кілометрів у пошуках формули успіху вітчизняного агросектора
СПЕЦПРОЕКТ

Німецькі технології на полях українських фермерів

Протягом п’яти днів команда Landlord колесила весняним бездоріжжям Чернігівської, Вінницької та Київської областей у пошуках відповіді на запитання: як саме німецькі технології допомагають українським фермерам будувати свій успіх.

П’ять господарств, де ми побували, відрізняються одне від одного, але їх керівники та власники спільні в одному — у прагненні до постійного розвитку.

Це, мабуть, є головне, що поєднує їх з німцями — нацією, яка завдяки заповзятій праці підняла країну з руїн. Славетна німецька якість — це продукти та технології з найвищою доданою вартістю. Німеччина є постачальником не просто пральних машин або автомобілів, а пропонує всьому світу технології для розбудови бізнесу — від агрохімії до фінансових інструментів. По суті, ця країна продає формулу успіху для будь-якого економічного сегменту, і ми не здивувалися, що господарства, які ми відвідали, віддали перевагу саме німецьким продуктам.

Зокрема, всі п’ять фермерів зробили ставку на використання агрохімічних препаратів компанії німецького виробництва і вважають їх найкращими на ринку. І всі щиро зраділи можливості поближче познайомитися з ще одним представником німецької якості — пікапом Volkswagen Amarok, який є надійним помічником фермера і справжнім авто для аграрного сектора.

А ми не пожалкували, що довелося подолати більш ніж 2500 км задля зустрічі з аграріями, які залучають передові німецькі технології. Адже саме завдяки таким підприємцям і розвивається економіка країни. Вони справжні архітектори своєї долі і свого успіху.

Саме так, долаючи труднощі, розвивалася свого часу Німеччина. Й іншого шляху не існує.

НАШІ РЕПОРТАЖІ
"