Технології

Технології     3 години тому

МХП створює групу компаній для трансформації свого бізнесу
МХП працює над створенням групи компаній для трансформації бізнесу за різними напрямами. У планах агрохолдингу – активно залучати стартапи і впроваджувати цифрові технології.

Технології     14 листопада 2019 09:00

Концерн BASF презентував покращену версію гербіциду Стеллар® Плюс: чим він буде корисним
Удосконалений гербіцід Стеллар® забезпечить захист від бур’янів до кінця сезону, при цьому він став зручнішим у використанні.

Технології     12 листопада 2019 16:21

Шоколад з коноплями: сімейна компанія виготовляє здорову їжу ФОТО
Шоколад, що містить стевію та коноплі, створили в компанії LaciLact. Над розробленням продукту, який сприятливо впливає на стан здоров’я людини, працювала команда з України, Великої Британії, Китаю.

Технології     11 листопада 2019 12:43

Виходити на ринок США: українським бджолярам показали шлях до максимального прибутку
Для того щоб українські бджолярі могли отримати максимальний прибуток, слід експортувати мед як готову продукцію з доданою вартістю (перероблену та розфасовану), і такий шлях може забезпечити лише кооперація. В Україні розроблено план дій щодо виходу вітчизняного меду на ринок США.

Технології     11 листопада 2019 09:59

Франція розширюватиме біогазову енергетику: у країні встановили надзвичайний кліматичний стан
У Франції введено в дію закон, яким встановлено «екологічний та кліматичний надзвичайний стан». Документ визначає заходи з досягнення до 2050 року вуглецевої нейтральності країни, серед яких зменшення споживання викопного палива та розширення біогазової енергетики.
Показати ще