Технології

Технології     03 квітня 2020 18:28

Українським фермерам відкрили безкоштовний доступ до супутникового моніторингу полів
Українсько-американська компанія EOS Data Analytics долучається до ініціатив на допомогу бізнесу, щоб сприяти подоланню негативних наслідків пандемії COVID-19. Вона відкрила безплатний доступ до платформи супутникового моніторингу полів EOS Crop Monitoring, аби фермери мали більше змоги залишатися вдома.

Технології     03 квітня 2020 17:27

Великі потужності та контроль якості: як працює Миколаївський ОЕЗ
Торік компанія «Ерідон» завершила модернізацію Миколаївського ОЕЗ, будівництво якого розпочалося ще у 2002 році. Нині максимальні потужності підприємства дозволяють обробити до 27 000 т сировини на місяць, причому ОЕЗ завжди завантажений на 100%. Про виробничі потужності заводу, якість та логістику, за якою відбувається доставка сировини й подальше відвантаження товару, розповів директор заводу Сергій Абрамов.

Технології     30 березня 2020 13:31

Посуха більше не загроза: американці створили унікальну систему BESS-STAIR
Американські вчені створили картографічну платформу BESS-STAIR, що захищає сільськогосподарські культури від посухи.

Технології     25 березня 2020 10:10

За добу в Миколаєві організували лабораторію для визначення коронавірусу – Олексій Вадатурський
Завдяки зусиллям компанії "Нібулон" в Миколаєві запрацював повноцінний сучасний лабораторний центр, у якому можна проводити аналіз на наявність/відсутність коронавірусу методом ПЛР. Ця нова лабораторія функціонуватиме на базі Миколаївського обласного лабораторного центру МОЗ України, колишня СЕС.

Технології     13 березня 2020 13:53

Аграрії можуть управляти землею онлайн: функції додатку FieldBI
В Україні почав роботу додаток FieldBI, який допомагає фермерам вести облік, візуалізувати, аналізувати та управляти земельним банком. Також програма має спростити роботу з орендодавцями.
Показати ще