Новини / День у полі     11 вересня 2019 16:18

Молочна ферма господарства Україна: ставка на продуктивну селекцію

Сучасну високотехнологічну молочну ферму, де використовуються продуктивні технології, Landlord побачив на Тернопільщині.

У складі експедиції до господарства «Україна», розташованого в Тернопільській області в селі Скорики, журналісти Landlord разом з іншими аграріями завітав до молочної ферми, де була проведена цікава презентація та надані фахові консультації спеціалістів компаній «Ерідон», «Україна», «Лімагрейн».

На молочній фермі «України» орієнтуються на високопродуктивну голштинську породу корів. Нетелей спочатку завезли з Німеччини: у 2016 році – 400 голів, у 2018 – ще 500. Зараз відтворюють поголів’я шляхом власної селекції. При цьому використовують лише сексовану сперму канадської селекції, яка гарантує народження 90% теличок.

Читайте: 12 т зернових за годину: особливості насіннєвого заводу Україна

Наразі на фермі 600 дійних корів, у цілому ж поголів’я нараховує 1332 тварини. Добовий продаж молока довели до 49 т. У господарстві планували цьогоріч довести його до 50 т за рахунок збільшення поголів’я, годівлі та догляду. Але, швидше за все, план навіть перевиконають.

Власники ферми поділилися секретами успіху, серед них – і використання технології виробництва молока від шведської компанії DeLaval, яка забезпечує дистанційне управління процесами доїння, збалансовану годівлю і роздавання кормів.

Група «Ерідон» була постачальником обладнання на ферму та продовжує технологічно її вдосконалювати.

Landlord раніше представляв майстер-клас від компанії «Ерідон» та господарства «Україна», в якому провідні агрокомпанії діляться секретами того, як будується успіх.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також