Фінанси

Фінанси     03 квітня 2020 13:22

Дебіторська перевага: як працює форвардна програма Соняшник компанії Ерідон
Засоби захисту рослин, насіння, добрива фермерам потрібні восени і навесні, а розрахунок інколи відкладається на півроку і більше — до реалізації врожаю. Про те, як навіть цей недолік перетворити на конкурентну перевагу та як працює програма «Соняшник», Landlord розповіла заступник генерального директора з економіки та фінансів компанії «Ерідон» Наталія Андрущенко.

Фінанси     02 квітня 2020 16:47

Кредит до 10 млн грн під 0,01% річних: Ощадбанк з UKRAVIT запустили програму підтримки для аграріїв
Компанія UKRAVIT разом із АТ "Ощадбанк" запустили партнерську програму, в рамках якої надається доступна кредитна підтримка агропромисловому комплексу. Фермери можуть отримати кредит в «Ощадбанку» на загальну суму до 10 млн грн на все, що потрібно для посівної.

Фінанси     01 квітня 2020 15:06

СФГ отримають фінансову допомогу від держави
За умов подання необхідних документів до податкової сімейні фермерські господарства (ФСГ) можуть отримати додаткову фінансову підтримку від держави. 

Фінанси     26 березня 2020 14:06

Необгрунтоване підняття цін: Антимонопольний комітет отримав перелік компаній
Антимонопольний комітет розпочне розслідування щодо необгрунтованого підняття цін на продукти харчування першої категорії. Зокрема, йдеться про підняття цін на зернобобові, крупи та цукор.

Фінанси     26 березня 2020 11:55

Гине врожай: сезонних робітників у Німеччині замінять біженці
Через розповсюдження епідемії коронавіруса в Німеччині й заборону в'їзду сезонним робітникам із Польщі та Румунії, у країні виникла загроза пропажі урожаю. У партії ХДС пропонують залучити до робіт біженців.
Показати ще