Прибуткова екологія

Пересічний українець щороку продукує в середньому 300 кг сміття, і кожного року на організованих та стихійних звалищах осідає не менше ніж 7 млн т органічних відходів. І ця маса не розкладається відразу, як може здаватися, а поступово отруює навколишнє середовище.

Декілька років тому група однодумців заснувала в Україні компанію «Органік Вейст Менеджмент». Це власник господарства «Колос» Леонід Центило, який взяв на себе роль технологічного провідника нового підприємства, власник компанії «Прогресивні агротехнології» Геннадій Пасічник, що веде суто технічну частину справи, та Ірина Волох, яка відповідає за фінансовий бік.

Головною метою роботи компанії є ефективна переробка та використання органічних відходів. Недарма серед засновників «Органік Вейст Менеджмент» власник господарства «Колос», яке вже багато років самостійно виробляє високоефективні органічні добрива, активно пропагуючи відродження тваринництва та застосування органічних технологій у рослинництві.

Метал, скло, пластик тощо легко можна здати на переробку, але органіка нікому не потрібна. Хоча вона може бути недорогим джерелом якісного палива та добрив.

Керівництво «Органік Вейст Менеджмент» вирішило скористатися передовими вітчизняними та світовими розробками у цій галузі, щоб запропонувати готові рішення для низки питань, починаючи від забезпечення сільгоспземель якісними недорогими органічними добривами і закінчуючи вирішенням масштабних екологічних проблем у великих містах.

Що із цього вийшло — читайте.

НАШІ РЕПОРТАЖІ
"