Новини / День у полі     12 вересня 2019 16:08

Сад із власною метеостанцією: інновації господарства Україна

У складі експедиції до господарства «Україна», розташованого в Тернопільській області в селі Скорики, журналістам Landlord та іншим аграріям засновник підприємства Олег Крижовачук показав фруктовий сад, інфраструктура якого відповідає найкращим європейським зразкам.

Першу ділянку під сад було закладено ще у 2011 році. Тоді цей проект не викликав особливих комерційних сподівань, і, як зазначив Олег Крижовачук, ним почали займатися для душі.

Крім того, перші саджанці були вітчизняного походження, і їх плоди, як виявилося, зовсім не відповідали вимогам ринку. Відтак для досягнення хоч якоїсь рентабельності від садівництва керівництво «України» вдалося до радикальних змін, повністю модернізувавши сад. Було закуплено нові саджанці, технологічне оснащення та побудовано сучасне фруктосховище.

Читайте: Молочна ферма господарства Україна: ставка на продуктивну селекцію

Сьогодні сад «України» — це високоінтенсивне виробництво на 200 га яблук, груш, малини та смородини. На території саду діє сучасна метеостанція австрійської компанії Pessl Instruments, що дає можливість вдалого планування робочого часу та значною мірою спрощує роботу для агрономічного сектора.

Уся площа під насадженнями обладнана системою крапельного зрошення та водозабірним басейном з продуктивною місткістю 4500 куб. м води. Роботу в саду компанії забезпечує тракторна техніка компаній Kubota, Landini, Lochmann.

А з 2015 року діє і сучасне фруктосховище з лінією шокового заморожування та сучасною сортувальною лінією.

Landlord раніше представляв майстер-клас від компанії «Ерідон» та господарства «Україна», в якому провідні агрокомпанії діляться секретами того, як будується успіх.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також