Програмне забезпечення

Як фінансові програми Ощадбанку сприяють розвитку фермерських господарств України

Про проєкт

Технологічний прорив у сільському господарстві України, що відбувся за останнє десятиріччя, стрімко підвищив ефективність вітчизняного агросектору та вивів країну до світового топу постачальників продовольства. Але водночас перед фермерськими господарствами постала проблема фінансового забезпечення. Можливість розвитку виключно за рахунок власних ресурсів є, скоріше, винятком, і попит на кредитні кошти постійно зростає.

Landlord презентує проєкт «Програмне забезпечення», присвячений фінансовим програмам, які пропонує Ощадбанк аграріям України. Розгалужена система відділень та участь у всіх або майже всіх державних і міжнародних програмах фінансування підприємницької діяльності дозволяють Ощаду запропонувати найширший спектр фінансових інструментів для всіх типів фермерських господарств.

Незалежно від спеціалізації господарства чи розміру ділянок в обробітку в банку готові підібрати варіант фінансування, що найкраще підійде саме для нього. Навіть якщо йдеться про такі ризиковані для фінансових установ кредити для тваринництва або позики для малих господарств, розташованих майже на лінії розмежування на Донбасі.

Зрештою, шлях до десятків мільйонів тонн експорту зерна починається з доступності коштів для придбання трактора чи комбайна для дрібного виробника. Реальні кейси вирішення реальних проблем фінансування фермерських господарств — у проєкті «Програмне забезпечення».

НАШІ РЕПОРТАЖІ
"