Люди Євраліс 2.0

Проєкт про створення успішної команди, яка здатна провести повну трансформацію компанії

Про проєкт

Успіх будь-якого бізнесу визначається і створюється людьми. Стратегії розвитку, плани і перспективи так і залишаться на папері, допоки немає команди однодумців, що крок за кроком починає втілювати їх у життя. І особливо визначальна роль кожного, коли компанія ставить за мету вивести бізнес на новий рівень.

Landlord презентує проєкт «Люди «Євраліс» 2.0», присвячений досвіду створення нової команди «Євраліс Семенс Україна». У 2020 році компанія затвердила нову стратегію повної трансформації бізнесу. Лише за рік зі звичайного продавця насіння «Євраліс» перетворилася на постачальника готових агротехнологічних рішень для кожного клієнта. А наприкінці 2020-го почалося об’єднання компаній EURALIS Semences та CAUSSADE Semences Group і був запущений процес започаткування нового бренду на ринку насіння — Lidea.

Landlord пропонує аудиторії ознайомитися з унікальним досвідом співробітників компанії. Як успіх кожного визначає загальний результат? Яким чином формувати команду та яка мотивація приваблює людей? Де шукати нові рішення, що визначать майбутні вектори розвитку? Чому у кризі одні бачать проблеми, а інші — можливості?

Відповіді на ці та багато інших запитань — у проєкті «Люди «Євраліс» 2.0».

НАШІ РЕПОРТАЖІ
"