Овочівництво

20 години тому

Ціни на ранню капусту впали на 11%

Капуста з Узбекистану продається за ціною 25-26 грн за кг, що на 11% дешевше, ніж на початку квітня. Капуста з Македонії, яка продавалася дорожче за узбецьку, тепер фактично зрівнялася з не в ціні: 23-27 грн на гуртових ринках, зниження більше, ніж на чверть.

Про зниження цін на ранню капусту повідомляє Інфо-Шувар. Аналітичне видання, посилаючись на трейдерів, пояснює причину зниження ціни – це збільшення поставок капусти з Узбекистану і проблеми з її якістю.

Трейдери, які не врахували якість узбецької капусти, змушені постійно знижувати ціну, і це відіграє вирішальну роль на ринку, впливаючи й на цінову політику імпорту з Македонії, і на вітчизняний товар.

Читайте: Перший урожай української суниці садової вже на ринку. Ціна – 300 грн/кг

Пропозиції  імпортерів та постійна цінова конкуренція змушують знижувати ціни й українських виробників капусти. За даними Інфо-Шувар, українська рання капуста тиждень коштувала 30-31 грн за кг, а сьогодні її ціна зрівнялася з імпортною – 24-25 грн за кг. Рік тому капуста в такий же час була дорожчою – по 27-28 грн за кг.

Як раніше повідомляв LandLord, на початку квітня ціна на капусту з Македонії знизилася на 14%, як бачимо, тепер цей показник перевершив 25%.

Овочівництво

12 квітня 2019 09:38

Українські виробники розпочали продаж ранньої капусти. Ціна на 13% перевищує вартість імпорту

Виробники Закарпаття поставили на ринок перші в цьому сезоні комерційні партії ранньої капусти – на тиждень раніше, ніж минулого року. Продають капусту українського виробництва за ціною 30–32 грн/кг, тоді як узбецьку можна купити по 25–26 грн/кг.

Про це повідомляє Інфо-Шувар.

Сезон української капусти стартував на тиждень раніше, порівняно з минулим роком, але ціни на першу продукцію приблизно відповідають таким на початку торішнього маркетингового сезону.

Читайте: Чистий врожай: ефективна схема боротьби зі шкідниками

Поки що на українському ринку за обсягами домінує капуста з Македонії за ціною 29–30 грн/кг і з Узбекистану по 25–26 грн/кг. Проте експерти передбачають, що позиції українських тепличних господарств найближчим часом зміцняться, і імпорт капусти буде змушений скоротитися.

За словами агроаналітика Тетяни Гетьман, закарпатські виробники повідомили збільшення цього року тепличних площ під капустою.

«За нормальних погодних умов, ціни на капусту в цьому сезоні можуть бути нижчими за попередні роки»,  – прогнозує експерт.

Landlord раніше повідомляв про те, що на початку квітня рання капуста за тиждень подешевшала на 14%.

Овочівництво

11 квітня 2019 12:28

Митники завернули 15 т заражених томатів з Туреччини

Хмельницькі митники знайшли південноамериканську томатну міль у вантажі з турецькими томатами та повернули їх відправнику.

Про знахідку у квітні, при проведенні фітосанітарного контролю, повідомила Держслужба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту прав споживачів.

14,95 т заражених томатів завернули до Туреччини на митному посту «Хмельницький – центральний».

Туреччині як експортеру надішлють нотифікацію про невідповідність вантажу фітосанітарним вимогам України.

Читайте: Томати в Україні стрімко подорожчали – на 30% за тиждень

Південноамериканська томатна міль (Tuta absoluta Myer.) – метелик сіруватого кольору. За рік можливий розвиток 10 – 12 генерацій шкідника. Ушкоджує рослини з 33 ботанічних родин. Може знищити 50-100% урожаю. Основною рослиною – господарем є томат, також баклажани, перець, бадилля картоплі та бур’яни роду пасльонових.

Українські митники не вперше знаходять міль у томатах. Як раніше писав  Landlord, у лютому цього шкідника виявили у вантажі з Іспанії.

Овочівництво

29 березня 2019 15:19

Українські виробники тепличних томатів зібрали перший урожай

Українські виробники відправили на ринок перші в новому сезоні партії тепличних томатів. Ціна на українські томати в середньому на 20% вища, ніж на початку минулорічного сезону, і на 30 % перевищує вартість імпортованої продукції.

Про це повідомляє EastFruit.

Наприкінці березня тепличні томати почали збирати лише на деяких підприємствах у центральних областях України, масове виробництво планується в середині квітня.

Читайте: Органічне землеробство в Україні: науковці розробили карту придатності грунтів

Відпускна ціна на помідори українського виробництва на цьому тижні була не нижче 60 грн/кг, тоді як наприкінці березня 2018 р. вона становила не нижче 50 грн/кг. Учасники ринку не розраховують на утримання такої ціни, оскільки імпортовану продукцію сьогодні відпускають на 30% дешевше – по 38–43 грн/кг.

Причому за тиждень ввезені з Туреччини томати подешевшали на 9%, що зумовлено низьким попитом на цю продукцію.

Landlord раніше повідомляв про те, що українські аграрії вимагають збільшити квоти на експорт томатної пасти в ЄС.

Овочівництво

04 березня 2019 16:21

Помідори з минулого: французькі виробники все більше повертаються до старих сортів

У Франції на ринку томатів з’являється все більше старих сортів, і у 2019 році їх обсяги, за словами виробників, значно зростуть. Фермери орієнтуються на вибір споживача, який часто прагне відшукати в помідорах «смак дитинства».

Про це повідомляє HortiDaily.

На фермі Tomatec в Lot-et-Garonne, що на південному заході Франції вирощують понад 17 сортів томатів. Найбільша ділянка має площу понад 43 тис. кв. футів, вона віддана під помідори чері.

Читайте: Народні прикмети: відомий прогнозист пояснив, чому вірити аграріям

Проте з 2014 р. компанія також вирощує старі сорти.  Багато виробників кластерних томатів перейшли до цього сегмента внаслідок дуже поганих цін минулого літа. При цьому фермери усвідомлюють важливість відмови від тих старих сортів, які можуть забезпечувати високу врожайність, але мають незадовільні смакові якості.

Старі сорти: для кожного щось є

«Французькі споживачі все більше цікавляться якісними продуктами, і коли справа доходить до смаку, вони готові платити трохи більше, – пояснює Jonas Hollaar, менеджер компанії Tomatec. – Старі сорти апелюють до всіх типів клієнтів. Кожен споживач може відшукати свій улюблений смак, текстуру і знайти улюблений сорт, від «чорного кримчанина» до помідора «ананас», наприклад».

Смак минулого

Jonas зазначає, що помідори, вирощені в теплицях, часто мають погану репутацію у Франції: вони високоврожайні, але їх смакові якості недостатні. Особливо це стосується кластерів і круглих помідорів, які зберігаються при дуже низьких температурах, що ще більше знищує їхній смак.

«Багато людей навколо мене прагнуть відчути «справжній» смак з дитинства – помідорів, які прийшли із саду їхніх бабусь і дідусів. У старих сортах споживачі знаходять ті смаки минулого, які вони шукають. Сьогодні всі французькі споживачі знайомі принаймні з одним сортом старих томатів», – розповідає Jonas Hollaar.

Landlord раніше повідомляв про те, що мексиканські виробники томатів подали в суд на Міністерство торгівлі США.

 

Овочівництво

Показати ще