Овочівництво

Овочівництво     21 вересня 2019 14:02

Без імпорту: як Китай забезпечує овочами 1,4 млрд свого населення
За останнє десятиліття виробництво овочів у КНР значно зросло, завдяки 6 великим ключовим областям вирощування і сучасним тепличним технологіям. Тепер Китай може без імпорту забезпечити своєму 1,4-мільярдному населенню свіжі овочі цілий рік, попри різноманітні кліматичні умови країни.

Овочівництво     02 вересня 2019 16:47

Новий бренд коктейльних томатів від Syngenta: незвичайний колір і високий вміст антиоксидантів
На ринку з’явився новий бренд коктейльних томатів – Yoom, які мають темно-фіолетовий колір шкірки, червону, майже помаранчеву м’якоть, дуже добрий смак (вдалий баланс між солодким і кислим) та високий вміст антоціанів, що є антиоксидантами.

Овочівництво     19 серпня 2019 14:57

Для подолання дефіциту на ринку Україна імпортує картоплю з Білорусі
Ціна на картоплю в Україні за останній тиждень зросла на 20% – до 8–12 грн/кг. Попри це попит на продукцію залишається високим, а пропозиція – досить обмеженою. У зв’язку з такою ситуацією українські трейдери розпочали поставки картоплі з Білорусі.

Овочівництво     17 серпня 2019 12:01

Картопля росте в мішках: унікальний досвід Фінляндії ФОТО
Дуже проста технологія вирощуванні картоплі в мішках дозволяє економити площу на городі та отримувати добрий урожай, незважаючи на погодні примхи.

Овочівництво     30 травня 2019 09:09

Рання капуста коштує удвічі дешевше, ніж торік
Цей ранній овоч став найбільш доступним для споживачів в Україні. Ціна впала, завдяки суттєвому збільшенню пропозицій від вітчизняних виробників
Показати ще