Овочівництво

Овочівництво     15 лютого 2019 13:34

Українські митники затримали іспанські томати з небезпечною міллю

У Київській області на пункті митного пропуску «Димитрово» під час перевірки імпортних томатів в овочах виявили небезпечну південноамериканську томатну міль. Вантаж затримали та ліквідують.

Читати далі

Овочівництво     04 лютого 2019 08:08

Три причини стрімкого здорожчання тепличних овочів

Одна з головних причин здорожчання продуктів – дефіцит овочів на ринку. Запаси в українських комбінатах вичерпалися, а попит не спадав, тому овочі почали імпортували з Туреччини. Однак, там через несприятливі погодні умови тепличні овочі, зокрема томати, дорогі. Відповідно, через ці три фактори на українському ринку зросли ціни.

Читати далі

Овочівництво     30 січня 2019 13:13

Овочівництво-2019: експерти називають найризикованішу культуру

В Україні все більше фермерів пробують свої сили в овочівництві, площі під цими культурами зростають, тож наразі виявився певний дефіцит насіння овочів популярних сортів. Аналітики застерігають початківців від ризиків у цій галузі.

Читати далі

Овочівництво     28 січня 2019 14:03

Експорт української капусти за рік зріс у 6 разів

Українські фермери за сезон 2018/19 встановили новий рекорд з експорту білоголової капусти. З травня по грудень 2018-го вітчизняні виробники експортували в 6 разів більше продукту, ніж за аналогічний період у попередній рік.

Читати далі

Овочівництво     25 січня 2019 09:39

Ризик для томатної галузі Європи: у Німеччині виявлено вірус ФОТО

У 7 господарствах Німеччини виявлено новий для Європи вірус, який уражує томати. Він спричиняє мозаїчний малюнок на листках, порушення забарвлення і деформацію плодів. Може інфікувати всі рослини в полі або теплиці.

Читати далі
Показати ще