Техніка

Техніка     16 жовтня 2019 16:49

Як оптимізувати витрати та збільшити ефективність техніки за допомогою моторних масел
На прикладі двох бізнес-кейсів моторних масел MOL Farm Protect E9 15W-40 (для сільськогосподарської техніки) та MOL Dynamic Mistral 5W-30 (для вантажівок) можна побачити на дієвих прикладах вигідні переваги використання даного виду мастильних матеріалів. Крім того, за допомогою спеціального порталу можна зробити індивідуальний підбір моторних масел та мастильних матеріалів бренду MOL.

Техніка     02 жовтня 2019 13:09

Комбайн Asalift збирає капусту, не пошкоджуючи качани ФОТО
Збирання капусти – один із процесів, котрі ще й досі потребують ручної праці. Розробити техніку, яка б дбайливо поводилася з качанами й усувала необхідність залучення до збирання врожаю великої кількості робочих рук, взялися в компанії Asalift.

Техніка     02 вересня 2019 11:46

Єврокомісія перевірятиме фермерів за допомогою супутника
ЄС розглядає можливість ефективного моніторингу діяльності фермерів за допомогою супутника. Це потрібно Єврокомісії для визначення доцільності надання допомоги господарствам, які претендують на підтримку від ЄС.

Техніка     30 серпня 2019 13:04

Виробник сільгосптехніки HORSCH інвестує в Україну 4,5 млн євро
Німецька компанія HORSCH, яка займається виробництвом сільгосптехніки, розширює свої філії. У зв’язку з цим вона оголосила про початок будівництва в Україні нового сучасного офісу зі складом запасних частин і навчальним центром з обсягом інвестицій близько 4,5 млн євро.

Техніка     07 серпня 2019 15:13

Пар замість гербіцидів: канадський фермер створив зброю проти бур’янів ФОТО
Втомившись вигадувати способи, як боротися з бур’янами на своєму органічному полі, фермер вдався до винахідництва.
Показати ще