Техніка

Техніка     03 квітня 2020 11:02

Ефективна сівба ранніх зернових: практичний досвід PÖTTINGER TERRASEM ВІДЕО
На полях ТОВ «Ічнянське» (Чернігівська область) значні площі займають озимі зернові. Також цієї весни у господарстві посіяли ранній ячмінь. Вже впродовж трьох років тут використовують 6-метрові зернові сівалки PÖTTINGER TERRASEM Fertilizer, оснащені функцією припосівного внесення добрив та системою контролю висіву. Генеральний директор господарства «Ічнянське» Микола Копил стверджує, що агрегати оптимально виконують свої завдання, забезпечуючи водночас продуктивний та якісний висів.

Техніка     28 лютого 2020 16:31

В Україні планують скасувати дозвіл на пересування габаритної сільгосптехніки
Документ, що дозволяв агротехніці великих розмірів пересуватися, був платним. Його оформлення займало від 3 днів до місяця, що критично для аграріїв особливо у період польових робіт.

Техніка     16 лютого 2020 10:06

Врожаї майбутнього: як розумні роботи у США допомагають селекціонерам ВІДЕО
Робот на ім’я TerraSentia робить детальний «портрет» поля, спостерігає за здоров’ям рослин та врожайністю. Вимірюючи фенотип рослин, він дає можливість відбирати найбільш продуктивні для селекції та вдвічі скоротити час на виведення нових сортів.

Техніка     29 січня 2020 10:13

Літак для обробки полів: український стартап створив унікальний безпілотник для фермерів
Новий літак-безпілотник є екологічним та може обробляти поля з повітря швидше за трактор.

Техніка     15 грудня 2019 15:02

50 ц/га ячменю або як у господарстві Калина-Л тестували сівалку LEMKEN Solitair
У рамках проєкту «Наввипередки з комбайном» керівник господарства «Калина-Л», що на Хмельниччині, Ігор Лемещук поділився досвідом використання новітньої сівалки LEMKEN Solіtair.
Показати ще