Техніка

Техніка     10 години тому

Економічно та продуктивно: чому господарство Калина-Л обрало зернову сівалку LEMKEN Solіtair
Як застосування сівалки Lemken дало змогу господарству «Калина-Л» на Хмельниччині провести посівну озимих і заощадити на пальному та логістиці.

Техніка     15 години тому

Agritehnica 2019: оперативний монтаж зерносховищ у полі від Лубнимаш
Landlord продовжує серію публікацій із найбільшої у світі виставки сільськогосподарської техніки - Agritehnica 2019, яка відбулася у німецькому Ганновері. Черговою компанією, з новинками якої ми познайомилися на заході, стали "Лубнимаш".

Техніка     10 грудня 2019 10:02

Agritehnica 2019: зухвалі причіпні обприскувачі BOGUSLAV
Landlord продовжує серію публікацій із найбільшої у світі виставки сільськогосподарської техніки - Agritehnica 2019, яка відбулася в німецькому Ганновері. Другим виробником, новинки якого ми розглянули під збільшений ракурсом, стала компанія Boguslav.

Техніка     09 грудня 2019 10:02

Agritehnica 2019: практичність та інноваційність Trimble
Landlord розпочинає серію публікацій із найбільшої у світі виставки сільськогосподарської техніки - Agritehnica 2019, яка проходить у німецькому Ганновері раз на два роки. Першим виробником, новинки якого ми розглянули під збільшений ракурсом, стала компанія Trimble.

Техніка     16 жовтня 2019 16:49

Як оптимізувати витрати та збільшити ефективність техніки за допомогою моторних масел
На прикладі двох бізнес-кейсів моторних масел MOL Farm Protect E9 15W-40 (для сільськогосподарської техніки) та MOL Dynamic Mistral 5W-30 (для вантажівок) можна побачити на дієвих прикладах вигідні переваги використання даного виду мастильних матеріалів. Крім того, за допомогою спеціального порталу можна зробити індивідуальний підбір моторних масел та мастильних матеріалів бренду MOL.
Показати ще