Техніка

17 квітня 2019 17:50

Посівна–2019: підготовка важкої техніки

Час посівної вже настав. А це означає, що кожен фермер має як слід підготувати свою техніку. Одна з передумов безаварійної та безупинної роботи тракторів — це технічне масло. Але як його правильно обрати?

Сучасні мастильні матеріали можуть працювати на тривалих інтервалах заміни, а також забезпечувати надійний захист техніки на всіх режимах роботи. Окрім цього, якісне масло знижує вірогідність аварійного виходу техніки з ладу, а також зменшує витрати на ремонт, технічне обслуговування техніки та скорочує час її простою.

Отже, правильно підібрані мастильні матеріали дозволять фермерами значно оптимізувати витрати, адже техніка буде ефективно та якісно слугувати тривалий час.

Оптимізація витрат

Мастильні матеріали MOL — один із прикладів якісної продукції для сільськогосподарської техніки. При їх розробці та виробництві компанія враховує потреби клієнтів та вимоги виробників техніки та обладнання. Окрім цього, MOL має понад 110-річний досвід у виробництві першокласних мастильних матеріалів, якими користуються в усьому світі.

Завдяки якісному маслу техніка може працювати на тривалих інтервалах заміни, а у процесі експлуатації кількість продукту на доливання зводиться до мінімуму. Таким чином, господарство може скоротити споживання мастильних матеріалів до 20%.

Крім того, використовуючи якісне масло, фермер може значно менше витрачати на технічне обслуговування техніки — економія може сягнути до 15%. Вибір якісного масла не тільки дає оптимізацію витрат, а й підвищує продуктивність техніки, що пропорційно зменшенню кількості аварійних виходів техніки з ладу.

Вибір за необхідністю

Компанія MOL, враховуючи всі особливості та потреби аграріїв, розробила серію мастильних матеріалів Farm — для сільськогосподарського сегмента.

MOL Farm NH Ultra  — гідравлічно-трансмісійне масло для тракторів виробництва Case New Holland Group. Продукт має довгий інтервал заміни та може використовуватися для змащування зубчастих передач, гідротрансформаторів, диференціалів, мокрих гальм та гідравлічних систем сільськогосподарської техніки.

Серед ключових переваг саме цього масла — тривалий термін експлуатації передавального механізму, надійна робота, відмінний захист від корозії, чудова стійкість до зсуву, термічна та окисна стабільність, а також покращена текучість при низьких температурах.

MOL Farm JD — гідравлічно-трансмісійне масло класу UTTO для сучасних тракторів і самохідної сільськогосподарської техніки. Повністю відповідає вимогам John Deere.

Цей продукт має відмінні реологічні властивості при низьких температурах і забезпечує надійне змащування обладнання на всіх режимах експлуатації. Також має оптимальні фрикційні властивості, які забезпечують плавну і тиху роботу мокрих гальм, та високі антикорозійні властивості, що сприяють збільшенню ресурсу обладнання та скороченню витрат на його обслуговування.

MOL Farm STOU 10W-40 — напівсинтетичне універсальне масло класу STOU з найвищими експлуатаційними характеристиками. Придатне для використання і як моторне масло в потужних дизельних двигунах (з урахуванням вимог виробника обладнання), і як трансмісійне масло в роздавальні коробки, КПП та редуктори, а також як робоча рідина для гідравлічних систем.

Серед ключових переваг цього масла — оптимальні фрикційні властивості, які дозволяють збільшити ресурс мокрих гальм і зчеплення. Також воно має відмінні реологічні властивості при низьких температурах і забезпечує надійне змащування обладнання на всіх режимах експлуатації. Має високі протизносні властивості та забезпечує повний захист двигуна, трансмісії, гідравлічної системи. Крім того, воно може використовуватися як єдине універсальне масло для техніки, в якій інструкцією з експлуатації допускається застосовувати універсальні масла класу STOU.

MOL Farm STOU 15W-30 — високоякісне масло класу STOU. Цей продукт забезпечує захист двигунів відповідно до вимог виробника обладнання, роздавальних коробок, КПП, редукторів та гідравлічних систем тракторів і сільськогосподарського обладнання в широкому діапазоні температур та зі значним навантаженням.

Масло MOL Farm STOU 15W-30 також може використовуватися як єдине універсальне масло для техніки, в якій інструкцією з експлуатації допускаються універсальні масла класу STOU. Має високі протизносні властивості та забезпечує повний і надійний захист двигуна, трансмісії та гідравлічної системи.

Мастильні матеріали MOL — це завжди надійний захист в умовах екстремальних навантажень у важких режимах експлуатації.

 

Техніка

26 березня 2019 15:10

Чому провідні українські фермери обирають зерносушарки Bonfanti

Італійська компанія Bonfanti була заснована у 1979 році, і з того часу елеваторне обладнання цього бренду, зокрема зерносушарки, стало синонімом якості.

Майже рік тому Landlord спілкувався з власниками і керівниками компанії — темою розмови були плани Bonfanti на 2018 рік.

Тому на «Зернових технологіях 2019» ми не могли не скористатися нагодою дізнатися у директора компанії Джанлуки Бонфанті про те, чи всі наміри вдалося реалізувати, і запитати про подальші перспективи розвитку бізнесу.

Пане Джанлуко, рік тому ви говорили про наміри розширювати присутність Bonfanti в Україні. які були підсумки роботи компанії у 2018-му? Чи вдалося реалізувати всі плани?

У 2018 році український ринок розвивався, зростав за розмірами та кількістю обладнання, що ми поставляємо. Саме минулого року ми відкрили компанію «Бонфанті Україна», щоб бути якомога ближче до українського ринку і пропонувати ще кращий сервіс.

Чому постало питання про сервіс?

Українські партнери працюють з нами вже тривалий час і зі свого боку надають максимальний сервіс. Але це була не пряма робота з нашими кінцевими клієнтами. Завдяки «Бонфанті Україна» ми хочемо надати ще вищу якість покупцям, більше працювати з ними напряму.

Зерносушарки Bonfanti — одні з найбільш популярних у своєму класі обладнання. чи оцінювала компанія власну частку в цьому сегменті на ринку України?

Я її не знаю і не планую оцінювати. Хочу лише відзначити, що позиції компанії — це результат нашої робити та всіх наших співробітників.

Давайте спробуємо інакше сформулювати запитання: які об’єкти в україні ви вважаєте найвдалішими, якими пишаєтеся?

Усі проекти, що ми реалізували. Дуже часто виходить, що величезний об’єкт не є найважливішим. Є і маленькі сушарки, які відмінно працюють, показують гарні результати, і саме цим ми задоволені.

Наприклад, у компанії «Терра», розташованої неподалік Харкова, працює найменша із встановлених нами зерносушарок. У компанії «Зерновий альянс» («Баришівська зернова компанія») зараз зробили ставку на зерносушарки на твердому паливі — там є як маленькі, так і величезні сушарки.

Один з найбільших наших проектів, який ми зараз закінчуємо, — у порту «Южний» для компанії MV Cargo.

Ви згадали про сушарки на твердому паливі. мається на увазі біологічне паливо, біомаса?

Саме так. Хоча всі звикли вважати «біопаливо» більш безпечним. Але в дійсності, зважаючи на той дим, що виходить із сушарки, виникає багато запитань. Тому точніше казати, що сушарки на альтернативному паливі.

В Україні таке обладнання Bonfanti присутнє вже близько семи років — ці генератори працюють на відходах соняшника, дерева, загалом на відходах. Із соломою складніше, адже її треба підготувати, з неї багато попелу та, крім того, потрібні величезні обсяги.

Що саме ви презентуєте на цьогорічній експозиції «Зернових технологій»?

Тут ми представляємо саму нашу технологію, яка змінюється постійно і поволі, структурно, щоб бути максимально надійною з огляду на навколишнє середовище і з огляду на операторів, яким дуже часто складно впоратися з таким обладнанням. Одним із найважливіших моментів є те, що сучасні сушарки працюють майже самостійно. На них встановлене обладнання, що мінімізує вплив людського фактору.

Які плани компанії щодо україни на поточний 2019 рік? Якою буде стратегія?

Насправді сезон у нас не закінчується ніколи — це колесо, що завжди обертається. Одним з найважливіших напрямів, як і минулого року, буде пропозиція сушарок середньої потужності (приблизно від 1 т на добу). Вони потрібні всюди, де є млини, щоб отримувати у переробку зерно максимальної якості.

Великі сушарки потужністю 120 т на добу потрібні для тих, хто працює на експорт.

Скільки співробітників у Bonfanti?

На виробництві в Італії працюють 40–45 спеціалістів, поділених на три різні комплекси. В Україні є наші продавці — близько 20 осіб. З них п’ять осіб займаються лише технічними моментами. Під час активного монтажу обладнання — з березня по жовтень — кількість працівників значно зростає.

Dиробники техніки говорять, що український аграрний ринок зараз дуже чутливий до інновацій. Чи відчуваєте ви це на попиті на ваше обладнання?

Це дуже складна проблема. На всіх ринках, не тільки українському, всі говорять про якість. Але в дійсності все дещо інакше.

Коли підприємство працює на великий обсяг, робить саме на цьому акцент, ніхто вже не говорить про особливу інноваційність обладнання. Адже інновація — це додаткові витрати. Тому, наприклад, у деяких компаніях обирають найсучасніші сушарки з подвійною рекуперацією (в тому числі і такі, що працюють на альтернативному паливі), а для інших вони не потрібні, тому що компанія хоче витратити менше коштів.

Відтак, є два шляхи. Перший — цілеспрямовані інвестиції, розраховані на завтрашній день, на найбільшу якість. Другий — інвестиції у швидкий результат.

Зараз гарний час для українських компаній, які експортують зерно. І на цій виставці є практично всі світові виробники сушарок. Рівень виставки підвищується та перевершує подібні заходи в інших країнах Східної Європи.

Текст: Михайло Дикаленко

Фото: Дмитро Подлєсний

Техніка

12 березня 2019 15:43

На Харківщині відкрили нове представництво Цеппелін Україна

Компанія «Цеппелін Україна», яка працює на ринку України понад 22 роки, 5 березня провела святкове відкриття нового офісу в м. Дергачі на Харківщині.

Про це повідомляє прес-служба «Цеппелін Україна».

Захід відбувся на базі офісу з усіма атрибутами, притаманними урочистій події: перерізування червоної стрічки генеральним директором Хайко Крайзелем, розіграш цінних призів тощо. Тож без подарунків у цей день не пішов ніхто!

Читайте: Кейс: як ІКТ підвищили ефективність сімейної ферми

Нове представництво Цеппелін Україна – це:

  • офіс, де працівники компанії завжди готові допомогти в режимі 24/7,
  • сервісна майстерня з ремонту будівельної, дорожньої, сільськогосподарської техніки,
  • демонстраційний майданчик, на якому зблизька можна роздивитися техніку,
  • склад запчастин на території – для максимальної зручності клієнтів.

Усі гості залишилися задоволеними цікавою, яскравою подією, можливістю побачити техніку та ознайомитися з її характеристиками, а також відзначили чудове місце розташування офісу і якість роботи співробітників компанії.

Landlord раніше повідомляв про те, що Уряд доповнив перелік субсидій та компенсацій, якими можуть скористатися фермери у 2019 р. Зокрема ввів виплату 70% вартості техніки для транспортування продукції.

Техніка

04 березня 2019 12:11

Новинки агротехніки: компактний навантажувач-всюдихід ФОТО

На виставці SIMA-2019 компанія Manitou представила новий навантажувач для сільського господарства – MLT 420-60 H. Він призначений для обробки тюків, догляду за стайнями та годівлі худоби. Модель обладнана телескопічною стрілою: піднімає 2 т на максимальну висоту 4,30 м.

Про це повідомляє Agrarheute.

Цю всюдихідну модель міні-навантажувача, оснащену повним приводом, крилами й автоматичною системою очищення повітряного фільтра, розроблено для складних ландшафтних умов.

Читайте: Трагедія індійських фермерів: затяжний дощ майже повністю знищив урожай картоплі

Маючи висоту 1,94 м і ширину 1,49 м, машина, за свідченням виробника, є однією з найбільш компактних на ринку.

Завдяки чотирьом режимам рульового керування та невеликому колу повороту (2,95 м), MLT 420 легко рухається в тісній обстановці.

Оснащений двигуном Kubota Stage V потужністю 57 кВт і має вантажопідйомність 2 т з максимальною висотою підйому 4,30 м.

Модель буде доступна з літа 2019 р. в Європі та Північній Америці. Найбільше зацікавить фермерів, які працюють у галузі молочного тваринництва і розведенні великої рогатої худоби.

Landlord раніше повідомляв про те, що на виставці SIMA-2019 в Парижі американська компанія Case IH представила нові трактори Versum CVXDrive:  4 компактних моделі з безступінчастою передачею, потужністю близько 100–130 к.с.

Техніка

02 березня 2019 10:42

Комбайн CR Revelation від New Holland став Машиною року 2019

Компанія-виробник сільськогосподарської продукції «New Holland Agriculture» стала переможцем у категорії «Машина року 2019». Церемонія нагородження відбувалася в Парижі на одній з найбільших у світі конференцій «SIMA Innovation Award».

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Відзнаку компанія отримала за комбайн «CR Revelation», оснащеним системою IntelliSense.

За словами розробників, IntelliSense підіймає автоматизацію на новий якісний рівень і впроваджує цілу низку інноваційних рішень у с/г техніці.

Читайте: Відео, що надихає: новий комбайн Ropa Tiger 5 збирає цукровий буряк

«Поліпшена проактивна автоматична система комбайна забезпечує істотні переваги – зниження втрат зерна, зростання щоденної продуктивності роботи та якості зерна. Для оператора – легкість в користуванні, підвищений комфорт, меншу втомлюваність та простий у користуванні інтерфейс», – пояснюють у компанії.

Крім того, відзнаку «Машина року 2019»  у категорії тракторів середньої потужності отримав T5 Auto Command. Він оснащений сучасною трансмісією з плавним перемиканням передач (CVT) і підходить для виконання усіх видів робіт як у тваринництві, так і в рослинництві.

На трактори цієї серії встановлюється спеціально розроблений 4,5-літровий двигун FPT Industrial NEF Stage V. Дана модель пропонує найкращий у своєму класі простір і комфорт у кабіні, легкість в транспортуванні, роботі із причіпними агрегатами та зручність в муніципальному користуванні.

Як раніше повідомляв Landlord, німецька компанія-виробник сільськогосподарської техніки «CLAAS» на своєму заводі в Харзевінклі випустила 40-тисячний комбайн JAGUAR. Сьогодні завод пропонує фермерам 12 різноманітних за характеристиками й потребами моделей – на гусеничному ходу, колесах, з різною швидкістю їзди та обробки поля.

Техніка

Показати ще