Інвестиції

Інвестиції     12 хв. тому

100 тис. грн допомоги: Сингента приєдналася до боротьби з коронавірусом
Компанія Сингента, яка є членом Центру «Розвиток КСВ», долучилась до спецпроєкту «COVID-19: бізнес для громад». Швейцарський агрогігант надав матеріальну допомогу для закупівлі бензину Департаменту охорони здоров’я Київської області, у яких у підпорядкуванні знаходиться 14 інфекційних лікарень.

Інвестиції     23 березня 2020 11:16

Кернел за 61 млн євро продав зерновий термінал російському ВТБ
Російська компанія "Деметра-Холдинг", що входить до структури ВТБ, оголосила про придбання в українського "Кернелу" за €61 млн 50% частки зернового терміналу в Тамані.

Інвестиції     02 березня 2020 17:11

Хто з аграріїв допомагає боротися з коронавірусом
Всесвітня пандемія коронавірусу COVID-19 продовжує лютувати на теренах Європи та у світі загалом. Україна також опинилася в епіцентрі страшної хвороби. Утім, попри застосування безпрецедентних заходів безпеки, пандемія продовжує вражати людство. Багаті світу цього вже кинули виклик коронавірусу, направивши на боротьбу з ним значні фінансові ресурси. Українські фермери також не залишились осторонь і вирішили допомогти своїм співгромадянам.

Інвестиції     19 лютого 2020 09:14

Перероблятиме кукурудзу на біоетанол: на Кіровоградщині голландці збудують завод
Меморандум про будівництво в Кіровоградській області заводу з виготовлення біоетанолу підписали Андрій Балонь, голова Кіровоградської ОДА, та Ір Роланд Піпер, керівник компанії "Black Swan Holding LTD" із Нідерландів.

Інвестиції     13 лютого 2020 09:03

МХП збудує в Україні бульйонний завод – Юрій Косюк
Холдинг МХП хоче реалізувати ідею вендінгового бізнесу з курячими бульйонами. У планах – будівництво заводу за $12-15 млн.
Показати ще