Інвестиції

Інвестиції     10 вересня 2019 16:06

До 10 тисяч теплиць планують побудувати в Єгипті

Єгипет розпочав мегапроект із вирощування тепличної продукції. Завершити будівництво уряд країни планує до 2021 року. Результатом має стати суттєва економія води для вирощування культур, а також посилення експортних потужностей країни.

Про це повідомляє FruitNews.

Уряд Єгипту розпочав реалізацію грандіозного проекту з вирощування 1,5 млн т тепличної продукції.  До 2021 року на півночі від столиці країни планують звести 10 тис. теплиць, в яких вирощуватимуть овочі та фрукти на 100 тис. га.

У рамках проекту передбачено також створення станції для сортування та пакування продукції, охолоджувальні склади для її зберігання, а також насінницький комплекс. Уряд Єгипту вважає важливим займатися виробництвом власного насіння, оскільки 98% такої продукції нині імпортується.

Читайте: В Україні стартував новий сезон виробництва цукру

Якщо зараз на вирощування одного кілограму томатів у відкритому ґрунті витрачається 80 л води, то після завершення будівництва в теплиці витрати на цю ж продукцію скоротяться до 15 л, пояснив глава Ради з експорту сільськогосподарських культур Абдель-Хамід аль-Демердаш.

Тож урядовці Єгипту розраховують, що новий проект дозволить знизити ціни на овочі на місцевому ринку, а також збільшити експорт овочів та фруктів. Нині Єгипет експортує більше 4  млн т свіжих овочів та фруктів на рік.

Landlord раніше повідомляв про інвестиційні можливості в агросекторі України

Поділися

Інвестиції     02 вересня 2019 14:04

Syngenta придбала провайдера аграрних сервісів – Cropio

2 вересня оголошено про придбання компанією Syngenta всіх активів The Cropio Group – провайдера сервісів у галузі цифрового сільського господарства, послугами якого користуються клієнти у 50 країнах. Cropio залишиться самостійною компанією, що повністю належатиме Syngenta.

Платформа Cropio – це інтегроване комплексне програмне рішення, що забезпечує супутниковий моніторинг стану посівів, ведення обліку показників та відстеження обладнання і техніки. Наразі за допомогою платформи Cropio клієнти компанії управляють земельним банком, що становить близько 10 млн га. Більшість сервісів The Cropio Group діють у Східній Європі.

 «Це придбання знаменує собою переломний момент у цифровій стратегії Syngenta в галузі сільського господарства. Cropio є провідним гравцем на східноєвропейському ринку цифрового с.-г. виробництва, а отже, Syngenta отримує центр для агротехнологічних інновацій в Європі, який допомагатиме сільгоспвиробникам підвищувати стійкість, продуктивність, ефективність і рентабельність. Ми сподіваємося на відкриття значних можливостей для співпраці з іншими цифровими активами компанії Syngenta», – відзначив директор з інформаційних та цифрових технологій компанії Syngenta Ґрег Меєрс.

Платформа Cropio дозволяє сільгоспвиробникам контролювати свої посіви й операції для максимального підвищення ефективності прийняття рішень.

Читайте: Виробник сільгосптехніки HORSCH інвестує в Україну 4,5 млн євро

Завдяки цьому придбанню Syngenta стане єдиною аграрною компанією, яка матиме у своєму арсеналі провідні платформи управління сільгоспвиробництвом на 4 ключових агроринках у світі: США з Land.db, Бразилія зі Strider, Китай із Modern Agricultural Platform і віднині Східна Європа з Cropio. У сукупності цифрові інструменти Syngenta будуть використовуватися на понад 40 млн га посівних площ у всьому світі, а до кінця 2020 року компанія планує цю цифру подвоїти.

Фінансові умови угоди не розголошують.

Landlord раніше повідомляв про те, що Agromino купує агропромислову компанію Resilient за 13 млн євро.

 

Поділися