Елеватори

27 березня 2019 22:27

MV Cargo перевалив перший мільйон тонн зернових ВІДЕО

Зерновий термінал MV Cargo в морському порту «Південний» перевалив перший мільйон тонн зернових. Цього показника вдалося досягти всього за 9 місяців роботи.

Про це повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук компанія MV Cargo.

Зараз термінал перебуває на фінальній стадії будівництва. І хоча MV Cargo працює поки що в тестовому режимі, проте вже сьогодні демонструє один із кращих показників інтенсивності перевалки вантажів серед зернових терміналів Чорного моря – до 30 тис. т на добу.

Читайте: Доступні smart-елеватори – нове рішення компанії Зернова Столиця

Після запуску терміналу на повну потужність він зможе обробляти 5 млн т зернових на рік.

 Як повідомляв Landlord, для терміналу MV Cargo, який планують відкрити вже в травні 2019 року, відома італійська компанія  Golfetto Sangati виготовила навантажувач типу Transload. Його продуктивність – 2000 тонн за годину.

Фото: MV Cargo

Елеватори

21 березня 2019 18:35

KMZ Industries запускає освітню рубрику Азбука елеватора

Мета ініціативи – у доступній формі розповісти про те, як влаштований елеватор, розкрити як ази,так і тонкощі роботи сучасного зерносховища і поділитися практичними порадами досвідчених елеваторників.

Про запуск нового освітнього проекту повідомили в KMZ Industries.

Що, крім необхідних інвестицій, бажання розвиватися і брати відповідальність за власний бізнес, потрібно для зведення свого першого елеватора? Інформаційна обізнаність, звісно ж!

Чиатайте: Як ефективно використовувати елеватори: спецпроект 

«В безлічі доступних нині джерел інформації справді не бракує. Проте вона здебільшого розрахована на досвідчених користувачів і з цієї ж причини часто складна і, що головне, несистематизована для сприйняття початківця. До того ж третій рік поспіль набирає оберти будівництво фермерами своїх перших елеваторів», – розповідає Наталія Кулаковська, директор з маркетингу KMZ Industries.

Саме тому народилася ідея «Азбуки елеватора» – своєрідного акумулятора інформації про базові основи роботи зерносховища. Досвідчені користувачі навряд чи знайдуть в Азбуці щось нове, а ось ті, хто замислюється про перший у своєму житті елеватор, будуть у всеозброєнні завдяки представленим тут матеріалам.

Досвідчених користувачів ми, як і раніше, будемо тішити складними темами. Тож початківці одразу ж зможуть поглиблювати знання по темам, які їх цікавлять. Щотижня нові публікації розміщуватимемо на нашому сайті. Кожна буква тут – складова елеватора. А кожен опис – можливість не загубитися в морі нюансів, прийняти зважене рішення і стати на крок ближче до нового етапу власного бізнесу.

Звісно ж, у нас є план випусків. Але якщо читачі забажають дізнатися про щось раніше, то зможуть написати про це на електронну адресу market@kmzindustries.ua . І ми обов’язково будемо корисні майбутнім елеваторникам!»

Як раніше повідомляв Landlord, посадовці обговорювали з аграріями, як запобігти шахрайським схемам на елеваторах.

Елеватори

27 лютого 2019 08:26

Як запобігти шахрайським схемам на елеваторах: посадовці запитують думку аграріїв

Як запобігти втратам фермерів, що виникають у результаті шахрайських схем на елеваторах, які механізми контролю на зернозберігальних підприємствах можна для цього ввести, обговорили на зустрічі Володимир Лапа та представники УЗА.

Про це повідомляє прес-центр Держпродспоживслужби.

Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа та представники Української зернової асоціації зосередилися на можливості «розкриття в системі складських документів на зерно інформації про обсяги зерна на зберіганні зернових складів». Прогнозують, що такий крок поліпшить контроль за станом та кількістю зерна, яке зберігається на елеваторах.

Читайте: Яка ціна на пшеницю врожаю-2019: стартує форвардна програма закупівлі зерна

Щоб розробити подальші реформи у законодавстві, які запобігатимуть шахрайству, Володимир Лапа закликав представників зернової галузі долучатися і вносити пропозиції ефективних механізмів контролю за збереженням зерна на елеваторах.

Landlord раніше повідомляв про те, що співробітників Укрзалізниці звинуватили в причетності до крадіжок зерна.

Елеватори

21 лютого 2019 15:35

Елеватори сплачуватимуть Укрзалізницї «неустойку» за відсутність зерна

У наступному МР, починаючи з липня, Укрзалізниця хоче зобов’язати елеватори складати плани перевезень і нести фінансову відповідальність за наявність зерна для відправки. Така вимога назріла через значні простої зерновозів УЗ на елеваторах, на яких немає заявленої кількості вантажу.

Про це повідомляє Бізнес-Цензор.

На сьогоднішньому круглому столі «Агровиробники vs Укрзалізниця» перший заступник директора ЦТЛ УЗ Сергій Підгородецький заявив, що УЗ зробить обов’язковим для елеваторів планування перевезень і покладе на них фінансову відповідальність за наявність вантажу.

Якщо якесь із підприємств відмовиться від таких зобов’язань, Укрзалізниця не подаватиме вагони на ці елеватори.

ЧитайтеКрюківський вагонзавод протестував нову партію локомотивів General Electric

За словами Сергія Підгородецького, елеватори допускають на свої потужності інших виробників зерна і потім знімають із себе відповідальність за наявність зернових. У результаті подані на елеватори зерновози часто простоюють в очікуванні вантажу.

Landlord раніше повідомляв про те, що Уряд виділив рекордні гроші на підтримку будівництва елеваторів.

Елеватори

12 лютого 2019 13:19

На Черняхівському елеваторі фасуватимуть крупи та цукор під ТМ ДПЗКУ

У філії ДПЗКУ «Черняхівський елеватор» завершено монтаж лінії для фасування харчових продуктів. Нове обладнання дасть можливість корпорації виробляти під власною торгівельною маркою цукор, гречану, рисову, а згодом і манну крупу.

Про це повідомляє прес-служба Державної продовольчо-зернової корпорації України.

Новий пневмомеханічний фасувальний автомат з ваговим дозатором АФ-50-В, встановлений на підприємстві, може фасувати у м’які полімерні пакети за 1 хвилину 30 упаковок круп та цукру.

ЧитайтеЗерно ДПЗКУ фіктивно поставлялося в Саудівську Аравію. НАБУ отримало докази корупційних схем

У корпорації зазначають, що наприкінці січня 2019 року філія ДПЗКУ «Кролевецький КХП» оновила власне обладнання для фасування борошна. Підприємство зможе фасувати за зміну 8 т борошна у пакети місткістю 1, 2 та 5 кг.

Landlord раніше повідомляв про те, що ДПЗКУ збільшила обсяги експорту пшеничного борошна, виготовленого на власних переробних потужностях і відтепер експортує його в екзотичні регіони.

Елеватори

Показати ще