Елеватори

Елеватори     30 вересня 2019 09:48

Захід Агропром запустив елеватор на Рівненщині
Новий зернопереробний комплекс потужністю 30 тис. тонн одноразового зберігання зерна у м. Костопіль Рівненської області збудувала та ввела в експлуатацію компанія «Захід Агропром». На підприємстві вже налагоджено процеси очищення, сушіння, зберігання і відвантаження зерна.

Елеватори     14 травня 2019 15:57

Практикум Ефективний елеватор – прибутковий бізнес 2019
На думку експертів, в поточному році в Україні збережеться тенденція нарощування елеваторних потужностей. За попередніми даними Мінагрополітики, у 2019 році в Україні планується побудувати і модернізувати близько 130 об'єктів зі зберігання, доопрацювання та переробки зерна.

Елеватори     27 березня 2019 22:27

MV Cargo перевалив перший мільйон тонн зернових ВІДЕО
Зерновий термінал MV Cargo в морському порту «Південний» перевалив перший мільйон тонн зернових. Цього показника вдалося досягти всього за 9 місяців роботи.

Елеватори     21 березня 2019 18:35

KMZ Industries запускає освітню рубрику Азбука елеватора
Мета ініціативи – у доступній формі розповісти про те, як влаштований елеватор, розкрити як ази,так і тонкощі роботи сучасного зерносховища і поділитися практичними порадами досвідчених елеваторників.

Елеватори     27 лютого 2019 08:26

Як запобігти шахрайським схемам на елеваторах: посадовці запитують думку аграріїв
Як запобігти втратам фермерів, що виникають у результаті шахрайських схем на елеваторах, які механізми контролю на зернозберігальних підприємствах можна для цього ввести, обговорили на зустрічі Володимир Лапа та представники УЗА.
Показати ще