Кейси

Кейси     14 листопада 2019 10:57

Фермери з Приазов’я пропонують скуштувати найдорожчу ікру у світі
Подружжя Мостових заснувало равликову ферму. Слимаків продають на експорт, а гостям пропонують вишукані делікатесні страви.

Кейси     08 листопада 2019 09:52

Як вирощують шиїтаке: досвід закарпатської грибоферми
Виробництвом шиїтаке в Україні займаються лише кілька ферм. Для його вирощування потрібні спеціальні умови, оскільки гриб дуже чутливий до будь-яких змін температури. Проте ціна на цю продукцію виправдовує затрати: до 190 грн за 1 кг свіжих грибів та 1400 грн – за 1 кг сушених.

Кейси     07 листопада 2019 09:19

Із офісу – у вівчарі: як перекладач створив овечу ферму на Прикарпатті ВІДЕО
Невелика овеча ферма другий рік успішно працює в селі Станіславівка. І фермер має амбітні плани її розвитку, а також хоче відкрити сироварню.

Кейси     02 листопада 2019 15:15

Як вигідно продати свою продукцію: зразковий маркетинг сімейного бренду українських пасічників ФОТО ВІДЕО
Бізнес, що надихає. Саме так можна сказати про «Медових братів» – сімейний бренд меду, який заснували Юрій Янішин, Євген Янішин та Дмитро Кушнір. Підприємці приділяють значну увагу не лише якості, а й просуванню продукції. Талановитий маркетинг компанії винагороджується гарними продажами.

Кейси     01 листопада 2019 14:25

Українські ковбаси в Огайо: як родина Сало створила прибутковий бізнес у США ВІДЕО
Українська родина Сало тримає м’ясну крамницю в Огайо вже понад 40 років. Тут виготовляють ковбаси за традиційною технологією, секрети якої нікому не переповідають. Продукцію реалізують самі, а також постачають до 5 продуктових магазинів, 6 ресторанів і на різні фестивалі.
Показати ще