Кредит для аграрія

Фінансові продукти для МСБ у сільському господарстві

В українській сільськогосподарській галузі офіційно зареєстровані більш ніж 75 000 суб’єктів підприємницької діяльності, при цьому в рослинництві діють майже 50 000 підприємств усіх типів та розмірів. Понад третина з них — фермерські господарства, що обробляють до 1000 га землі, а загалом до МСБ у цій сфері можна віднести 43 000 господарств.

Аграрна галузь генерує майже половину валютних надходжень України та водночас працює в умовах дефіциту коштів — за даними НБУ, у IV кварталі 2020 року на агро припадало лише 9% кредитного портфеля українських банків (близько 70 млрд гривень). Утім, тут є як певне небажання банківської системи працювати з малими фермерами, так і побоювання самих аграріїв та відсутність можливості обслуговувати складну фінансову документацію.

Landlord у партнерстві з ПриватБанком презентує проєкт «Кредит для аграрія», метою якого є ознайомлення аудиторії з можливостями залучення кредитування малими фермерськими господарствами. ПриватБанк обслуговує майже 40 000 аграріїв та пропонує кредитні продукти, адаптовані під потреби саме малого агробізнесу — від простого поповнення обігових коштів до отримання фінансування на оновлення техніки та розвиток підприємства.

Як перетворити залучення фінансування на зручний інструмент ведення бізнесу, миттєво отримати рішення за заявкою, погодити індивідуальний графік погашення та чому банк і позичальник є партнерами, а не антагоністами — у проєкті «Кредит для аграрія».

НАШІ РЕПОРТАЖІ
"