Політика

Політика     30 липня 2021 16:50

Частина нардепів створила міжфракційну агрополітичну платформу для розвитку АПК та сільських територій
19 депутатів Верховної Ради об’єдналися у Депутатську аграрну раду (ДАР) та залучають до співпраці учасників українського АПК, профільні асоціації, представників законодавчої та виконавчої гілок влади, а також експертів в галузі агрополітики.

Політика     29 липня 2021 14:04

Малі сільгоспвиробники зможуть отримати держпідтримку за минулі два роки. Але не всі
Виробники плодів, ягід, винограду та хмелю, які у 2019-2020 роках не отримали державну підтримку на розвиток садівництва, виноградарства і хмелярства або отримали її не в повному обсязі, матимуть можливість отримати її в поточному році.

Політика     26 липня 2021 16:24

«Блокування доступу до інноваційних ЗЗР створювало загрозу нацбезпеці», — голова ВАР
Норма щодо обов’язкової реєстрації нових засобів захисту рослин (ЗЗР) у країні-виробнику задля доступу до проведення державних випробувань цих препаратів в Україні створювала безпосередню загрозу національній безпеці. 

Політика     23 липня 2021 19:45

Через блокування новітніх засобів захисту рослин Україна втратила 5% ВВП, — Лещенко
Економічні втрати від п'ятирічного блокування державних випробувань інноваційних зразків засобів захисту рослин (ЗЗР) для подальшої їх реєстрації та застосування коштували Україні близько 5% ВВП.

Політика     13 липня 2021 15:27

Які загрози несе земельна реформа: думка голови Держекоінспекції
Відкриття ринку землі — важливий крок для відкритості та прозорості «земельної» сфери. Водночас земельна реформа створює і певні загрози для України, вважає голова Держекоінспекції Андрій Мальований. Про це він розказав на Регіональному форумі з питань впровадження земельної реформи в Очакові (Миколаївська область).
Показати ще