Політика

Політика     22 години тому

Партнерство в агросекторі: Україна підписала меморандум про співпрацю з ОАЕ

Сьогодні підписано Меморандум про взаєморозуміння між Міністерством аграрної політики та продовольства України та Міністерством з питань зміни клімату та навколишнього середовища ОАЕ щодо співробітництва у сфері сільського господарства та безпечності харчових продуктів.

Читати далі

Політика     23 години тому

10 пріоритетів в агросекторі – як Китай планує зміцнити економіку

Після того як друга економіка світу пережила найслабше зростання за 28 років і загрузла в торговій війні із США, уряд Китаю вирішив посилити увагу до сільського господарства країни, поглибивши реформи в агросекторі.

Читати далі

Політика     20 лютого 2019 10:41

Шеремета закликав фермерів купувати техніку й отримувати компенсацію від держави

У 2019 р. уряд зберіг основні напрями фінансової підтримки аграріїв. Враховуючи це, Віктор Шеремета на відкритті «Агровесни-2019» закликав фермерів користуватися держкомпенсаціями і купувати всю необхідну техніку до нового сезону.

Читати далі

Політика     19 лютого 2019 11:37

Чи вдасться покласти край торговій війні. США і Китай знову спробують домовитися

Переговори щодо торгових розбіжностей між США і Китаєм стартують сьогодні у Вашингтоні. Від їх результатів залежить, чи введуть США 25% мита на імпорт китайських товарів вартістю $200 млрд. Кінцева дата для досягнення домовленостей – 1 березня.

Читати далі

Політика     18 лютого 2019 17:04

Права оренди землі на СЕТАМ продали з порушенням правил. Аграрії поскаржилися в АМКУ

ПрАТ «Гадяцьке бурякогосподарство» подало до АМКУ скаргу на те, що йому не вдалося зробити ставки під час одного із земельних аукціонів на платформі СЕТАМ – нібито через помилку в системі, через що ПрАТ не змогло взяти участь у торгах. АМКУ проводить перевірку.

Читати далі
Показати ще