Політика

Політика     13.12.2018 16:11

Рейдерство землі відтепер неможливе. У Мінагрополітики знайшли запобіжник

На теперішній час Держгеокадастром охоплено 73 % всієї території України. Його дані відкриті для всіх у режимі читання і водночас захищені найбезпечнішою у світі системою Blockchain. Синхронізація земельного кадастру з реєстром речових прав практично унеможливлює рейдерство землі.

Читати далі

Політика     13.12.2018 11:13

Мартинюк назвав 5 проблем агрогалузі. Його “засипали” в Facebook і сказали, що стада підуть “під ніж”

Агроспільнота у Фейсбуці висловила свої думки щодо проблем галузі, озвучених в.о. міністра аграрної політики та продовольства України Максимом Мартинюком.

Читати далі

Політика     13.12.2018 08:07

5 проблем агробізнесу, які озвучив Максим Мартинюк

Недостатній рівень логістики і ємності аграрної інфраструктури може завадити реалізації потенціалу українського АПК. Водночас високі показники зібраного врожаю та експорту є факторами, що сприятимуть іноземним інвестиціям в Україну.

Читати далі

Політика     12.12.2018 16:48

Мораторій на продаж землі поки не відмінять. Гройсман пояснив чому

Незалежно від того, чи продовжить ВР мораторій на продаж землі сільгосппризначення, чи ні, заборона на це діятиме до моменту прийняття парламентом закону «Про обіг земель».

Читати далі

Політика     12.12.2018 08:14

Порошенко підписав закон, розкритикований аграріями

2 млрд гривень, які забрали в агросектора, та кошти, зекономлені на соцвиплатах, підтримці реформи державного управління в основному підуть на виплату пенсій. Також гроші направлять на доплати у зоні відчуження, щорічні додаткові відпустки чорнобильцям та на станцію "Академік Вернадський".

Читати далі
Показати ще