Рейдерство

Рейдерство     26 листопада 2019 11:52

Аграрна самооборона: кіровоградські фермери взяли до рук зброю, аби захиститися від рейдерів
Щоб захистити свої господарства від рейдерських захоплень, фермери з Бобринця, на Кіровоградщині, заснували аграрну самооборону. Об’єднання діє з 2017 року і наразі запитує, що може сьогодні зробити держава для захисту права власності в країні.

Рейдерство     08 листопада 2019 08:55

Рейдерство землі: 4 законодавчих зміни для захисту фермерів
У Верховній Раді підтримано до другого читання законопроєкт № 0858 з протидії рейдерству. Документ передбачає низку заходів щодо захисту прав володіння і користування земельними ділянками.

Рейдерство     22 жовтня 2019 16:59

На Дніпропетровщині КОРД затримав агрорекетирів
22 жовтня у Дніпропетровській області поліцейські Управління стратегічних розслідувань спільно з бійцями КОРД затримали групу злочинців, які залякували фермерів та підприємців, вимагаючи від них гроші.

Рейдерство     08 жовтня 2019 13:52

Ошукав два села: київський підприємець обманом привласнив 650 га ВІДЕО
Сільгосппідприємець з Київської області без відома членів територіальної громади взяв у розпорядження земельні ділянки, що належать мешканцям сіл Пантеліївка та Мусіївка, загальною площею 650 га. Селяни дізналися про це постфактум, і то випадково.

Рейдерство     08 жовтня 2019 12:07

Вбивства фермерів та віджим полів: як працюють рейдери в Україні ВІДЕО
Фіктивні угоди, напади бандитів та замовні вбивства – рейдерські методи сьогодні дуже часто можуть бути вкрай жорстокими. Заради захоплення бізнесу в Україні знищують цілі родини фермерів, і при цьому злочинцям вдається уникнути покарання. Як працюють рейдери і хто їх покриває?
Показати ще