Агролайф

10 години тому

Фермери в Індії охороняють  макові поля від папуг-наркоманів

Птахи з опіумною залежністю в індійському штаті Мадхья-Прадеш регулярно крадуть урожай у місцевих фермерів, тому ті змушені були чергувати на полях вдень і вночі.

Протистояння птахів та фермерів описує Рovin.com.ua. У індійських фермерів і так цього року неврожай опійного маку, а тут ще й дошкуляють пернаті наркомани. Вони щодня прилітають за черговою дозою і крадуть урожай.

Читайте: Бійка на фермі: кури перемогли лисицю

Нахабні папуги навіть не лякаються гучномовців на петард. Влада ніяк не допомогла фермерам боротися з пернатими, тож тепер вони самотужки цілодобово охороняють макові поля.

Як повідомляв раніше Landlord, на Луганщині сарану відлякуватимуть сиренами.

Агролайф

14 липня 2019 18:03

Фермер ставитиме козам класичну музику, щоб краще доїлися

Власник екоферми на Донеччині вважає, що музика допоможе виробити у тварин умовні рефлекси та вплине на кількість та якість молока.

Про новації фермера з Донеччини Сергія Свириденка пише Український антикризовий медіа-центр. Він не просто ставитиме музику тваринам, а ще й мінятиме її.

«У першій половині дня для кіз буде грати класична заспокійлива мелодія. Перед доїнням вмикатиму більш динамічні пісні, наприклад, українські, – розповідає фермер. – А коли прийде час виганяти худобу на пасовище ставитиму їм марш, щоб вони розуміли, що зараз треба йти пастись», – розповідає фермер-новатор.

Читайте: Незвичайні слухачі: корови зачаровані грою на саксофоні

Сергій Свириденко був добровольцем в АТО, а зараз він успішний бізнесмен. Заснував власну екоферму «Козацьке подвір’я, де розводить кіз, курей, качок, та займається виробництвом м’ясних і сирних делікатесів.

Як повідомляв раніше Landlord, McDonald’s відкрив ресторан для бджіл 

Агролайф

12 липня 2019 10:49

Володарі Пшеничного кубка: хто переміг у футбольному турнірі аграріїв

Відкритий футбольний турнір "Пшеничний кубок" зібрав 12 команд, а його переможцем стала команда "Агромат".

Про результати третього турніру серед аграріїв  Кубок Агро 2019, повідомили організатори змагань: компанії SEAPS, GRASSER, ЕкспоСервіс. Турнір відбувся  22 та 23 червня в Києві.

В аграріїв-футболістів і кубки незвичайні: Пшеничний, Кукурудзяний та Соляний. У фіналі Пшеничного кубку в боротьбі за головний трофей змагань зійшлися дві найсильніші команди: МХП – компанії «Миронівський хлібопродукт» та команда гостей Агромат – компанії-виробнка керамічної плитки та сантехніки. Команда Агромат вдруге стала переможцем головного аграрного змагання.

Вітаємо всіх фіналістів та переможців:

 • Переможець Пшеничного Кубку – Агромат
 • Фіналіст Пшеничного Кубку – МХП
 • Переможець Кукурудзяного Кубку – SEAPS
 • Фіналіст Кукурудзяного Кубку – Філія Перспектив
 • Переможець Соляного Кубку – Глобус Банк
 • Фіналіст Соляного Кубку – Сталекс

Кращі футболісти турніру:

 • Кращий гравець турніру – Олександр Семенов (МХП)
 • Кращий голкіпер турніру – Сергій Гуць (SEAPS)
 • Кращий захисник турніру – Пунько Андрій (Агромат)
 • Кращий тренер турніру – Мельник Юрій (Агромат)
 • Кращий бомбардир турніру – Вадим Атаманенко (Альтернатива)
 • Приз глядацьких симпатій – Аксьонов Ярослав (МХП)

Читайте: Австралійський фермер виграв супермарафон у 61 рік: 875 км за 5 діб без сну

Усього на турнірі Кубок Агро 2019 розіграли 3 кубки, 162 медалі та 6 персональних призів. Генеральним спонсором турніру виступив Миронівський Хлібопродукт.

Не лише аграрії та фермери стають футболістами, а й навпаки: як повідомляв раніше Landlord, екс-динамівець Віда став фермером і розводить свиней.

Агролайф

07 липня 2019 14:02

Понаднормова робота: ризики та наслідки

Понаднормова робота — це не прояв продуктивності, а навпаки — свідчення того, що команда працює неефективно.

Емоційне вигорання — не вигадка, а реальність у сучасному темпі життя. Робота без перепочинку як керівника компанії, так і його підлеглих аж ніяк не впливає на гарні показники бізнесу — доведено сучасними науковцями. Про те, як вчасно виявити симптоми емоційного виснаження та як їх усунути та, врешті, почати дійсно продуктивно працювати, розповів головний лікар Центру відновлення здоров’я Edem Resort Medical & SPA Олексій Башкірцев.

 

Як вчасно виявити емоційне вигорання?

Перші дослідники цього питання Герберт Фройденбергер та Гейл Норт (Freudenberg & North) описали чіткі стадії емоційного вигорання як процес, що може затягнутися на довгий час і проходити етапами. Науковці визначили 12 кроків до емоційного вигорання. Але з їх повним усвідомлення цього можна уникнути.

 

Яким має бути баланс робочого та вільного часу для збереження здоров’я та енергії?

Робочий час повинен формуватися персоналізовано. І скоріш правильніше говорити не про робочий час, а про рівень продуктивності. Те саме стосується і вільного часу. Гості нашого Центру відновлення здоров’я Edem Resort Medical & SPA обирають найбільш комфортний для себе темп, наприклад активна праця три тижні, один тиждень відпочинку. Класичний ритм — відпочинок два дні на тиждень. Мені найбільше імпонує такий графік: чотири робочих дні, три дні відпочинку.

Усе індивідуально. Також можна користуватися правилом трьох вісімок: вісім годин сну + вісім годин роботи + вісім годин відпочинку = 24 години, тобто доба.

Для сучасної людини потрібно усвідомити: спочатку відпочинок, а потім «прискорення». Але у дійсності, на жаль, усе навпаки — ми спочатку використовуємо наш ресурс, активно працюємо та викладаємося, а потім не можемо дочекатися вихідних або відпустки.

Аби щось змінити, потрібно переглянути парадигму. Спочатку добре відпочивайте, а потім вже на славу працюйте.

Чим може бути небезпечною понаднормова робота?

За даними досліджень, в Україні 90% співробітників компаній працюють понаднормово та затримуються на роботі. Серед них на першому місці — керівники, на другому — менеджери, і вже на третьому — лінійні працівники.

Але понаднормова робота — це не показник ефективності, як багато хто може вважати. Це факт, який демонструє: команда вже не працює ефективно. І наприклад, для власника підприємства це означає, що невдовзі співробітник, який працює понаднормово, захворіє, і все завершиться або його відсутністю, або презентаїзмом — коли фахівець приходить на роботу хворий. Звісно, його ефективність зводиться до мінімуму.

Які існують методи боротьби з емоційним вигоранням та способи підвищення продуктивності?

Є класичні постулати щодо підвищення продуктивності:

1. Ментальне здоров’я;

2. Проведення health­аудиту щодо продуктивності, що й визначить чіткі рекомендації.

Хочу поділитися методом, який є справжнім трендом у сучасному світі. А саме — перехід на персоналізовані умови праці:

1. Після проведення зрізу цінностей у компанії підберіть комфортні години праці для кожного члена команди;

2. Забезпечте комфортне оточення;

3. І повторюся — health­-аудит.

Якщо до Edem Resort приїжджає гість із емоційним вигоранням, які програми для нього підійдуть?

В Edem Resort ми спеціально розробили програму «Продуктивність» тривалістю три або сім днів.

Триденна програма призначена для швидкого відновлення сил, які були витрачені на складну та інтенсивну роботу, та спрямована на наповнення емоційної складової життя. Ми особливо рекомендуємо її трудоголікам та людям при початкових стадіях емоційного вигорання, перших проявах синдрому хронічної втоми. Програма проходить під наглядом психотерапевта. Спеціально підібраний бальнеологічний комплекс з гідромасажними ваннами та відновлювальною пелоїдотерапією дозволить швидко врівноважити дистонічні прояви.

Розширена семиденна програма «Продуктивність» підійде для гостей, які перебувають на стадії професійного вигорання, синдрому хронічної втоми, апатії, що викликана емоційними перевантаженнями. Програма проходить під наглядом лікаря, який виявляє та усуває можливі «поломки» в організмі, що маскуються під станом хронічної втоми. Гість отримує мотиваційно­консультаційну підтримку психотерапевта, яка в поєднанні з фізіотерапевтичними методами медицини дає 100% результат підвищення продуктивності.

Таке відновлення енергії — це не просто перепочинок, а безпосередня інвестиція у ваше здоров’я та бізнес. 

Текст: Дар’я Герман

 

 

Агролайф

04 липня 2019 17:36

Реально-нереальний город: квадратний кавун та скульптура з дині

Чудернацькі овочі й фрукти у вигляді геометричних фігур, і навіть скульптур вирощують за допомогою спеціальних плексигласових форм. Щоб відчути себе справжнім скульптором, можна виготовити форму власноруч.

Квадратні кавуни бувають не лише в анекдотах. Їх цілком реально виплекати на городі! Про те, як виростити овочі та фрукти у вигляді геометричних фігур та навіть скульптур пише Рro Сonsulting.

Отже, череп із гарбуза можна навіть не вирізати до Геловіна, а надати овочу потрібної форми прямо на грядці. Є фото вже вирощених груш у вигляді фігурок Будди, кабачка у вигляді серця. Таке прикрасить стіл, от їсти навіть шкода…

А плоди у вигляді геометричних фігур чудово виглядають у нарізці.

Як же виростити на городі таку чудасію? Обираємо прозору форму та помішаємо туди плод на ранньому етап розвитку. Такі форми продаються в інтернет-магазинах. Але якщо поморочитися (відчути себе скульптором!), можна виготовити форму й самому. І виростити диню у формі власної голови, як вам таке? Для форми підходить плексиглас, медичний пластик, оргскло, полікарбонат.

Майте на увазі: форма має бути:

 • міцною, щоб плоди не розірвали її у процес росту
 • прозорою для ультрафіолетових променів;
 • мати отвори для випаровування рідини, щоб овочі-фрукти не гнили.

Читайте: Як розважаються фермери: канадський пупок і топ-5 версій фігури на полі

До речі, коштують овочево-фруктові скульптури недешево: грушка-Будда – 8,5 євро за штуку, квадратний кавун вагою приблизно шість кілограмів – 750 євро. Звісно ж, купують їх як оригінальні подарунки для людей, у яких все є.

Як писав раніше Landlord, китайці вирізали QR-код на 4 гектарах пшениці.

Агролайф

Показати ще