Агролайф

Агролайф     2 години тому

Поля агави та екскурсія до лікеро-горілчаного заводу: у Мексиці запустили унікальний текіла-потяг ВІДЕО

Мексиканська алкогольна компанія запускає унікальний екскурсійний потяг від Гвадалахари до Текіли. Це – один з муніципальних районів країни, де знаходяться найбільші в світі плантації блакитної агави та виготовляється однойменний алкогольний напій. На поїзді можна буде побачити плантації та безпосередньо збір врожаю.

Читати далі

Агролайф     18 години тому

Перетягування канату тракторами та гра у футбол – як розважаються фермери в США ВІДЕО

У соцмережах набирають популярності відео про розваги винахідливих американських фермерів – перетягування канату тракторами та гра в футбол гігантським м’ячем на с/г техніці.

Читати далі

Агролайф     18 лютого 2019 18:28

Лендлорду на замітку: вміння визнавати свої слабкості – позитивна якість сильного керівника

Найефективніший стиль лідерства – це поєднання жорсткості й людяності. Експерти з управління стверджують, що керівник може і повинен визнавати свої внутрішні страхи та сумніви. Боятися – це нормально, оскільки в цьому закладено стимул не стояти на місці, а діяти.

Читати далі

Агролайф     18 лютого 2019 11:20

Секрети довголіття від експерта anti-age медицини

«Як дотримуватися здорового способу життя?» — одвічне запитання. Приймати відповідні поради варто від професіоналів. Landlord так і вчинив: про те, як зробити організм здоровим, та про секрети довголіття нам розповів головний лікар комплексу Edem Resort Medical & SPA, кандидат медичних наук, академік Європейської академії природничих наук, міжнародний експерт з питань anti-age медицини Олексій Башкірцев.

Читати далі

Агролайф     14 лютого 2019 15:30

Toyota Camry визнано автомобілем року

Підбито підсумки голосування у Всеукраїнській акції «Автомобіль року в Україні 2019». Найкращим легковим автомобілем 2019 р. в Україні визнано Toyota Camry, а в номінації «Повнорозмірний кросовер» переміг Toyota Land Cruiser Prado.

Читати далі
Показати ще