Агролайф

Агролайф     14 листопада 2019 08:32

Що подарувати фермеру: ТОП-5 подарунків до Дня аграрія
17 листопада, в третю неділю листопада, в Україні традиційно відзначатимуть День аграрія. І хто, як не вони, фермери, – чиї руки годують світ, – заслуговують на найкращий подарунок? Проте питання, що подарувати, зазвичай непросте для багатьох.

Агролайф     12 листопада 2019 16:19

Оновлений логотип Volkswagen: більше емоцій та відкритість
11 листопада 2019 року Volkswagen та Volkswagen Комерційні автомобілі в Україні розпочинають комунікацію з новим логотипом та за новими стандартами.

Агролайф     06 листопада 2019 17:33

Бджола стала блогером в Instagram: зворушливий екопроєкт Bee Fund ФОТО
«Збережи мене!» – звертається до світу бджола-блогер зі своєї сторінки в соцмережі Instagram. Привернути увагу людства до проблеми вимирання бджіл покликаний проєкт некомерційної організації Bee Fund і Фонду Франції.

Агролайф     05 листопада 2019 17:20

Курйози в агро: фермер випадково купив тисячу курей за $1,5
Дрібний фермер Стів Морроу з Гамільтона, Нова Зеландія, випадково купив тисячу курей, заплативши за них лише півтора долара. Проте його ферма замала для такого стада, тож підприємець звернувся до притулку для тварин, аби знайти птахам нового господаря.

Агролайф     04 листопада 2019 17:48

Українцям представили тизер серіалу про фермерів
В Україні знімають перший серіал про аграріїв, покликаний популяризувати фермерство і розвивати бізнес на селі. Нещодавно вийшов тизер майбутнього фільму, знятий зокрема на рівненській сімейній фермі «Шедевр».
Показати ще