Агролайф

17 години тому

Як придбати поліс ОСАГО онлайн на офіційному сайті компанії

Де і як купити страховий поліс ОСАГО в інтернеті. Зі знижкою, розрахунком і доставкою додому?

Що потрібно знати при покупці страхового поліса ОСАГО онлайн

Для того, щоб відповісти на питання, чи потрібно взагалі страхування ОСАГО або це зайва розкіш, треба визначити, що ж являє собою цей вид страхування. Отже, ОСАГО – це обов’язкове страхування автоцивільної відповідальності водіїв, яке забезпечує їм відшкодування шкоди, заподіяної здоров’ю або навіть життю осіб, які постраждали під час експлуатації автомобіля внаслідок ДТП, а також їх майну.

В Україні цей вид страхування діє з 2005 року і до цього дня. Відтоді оформлення ОСАГО є обов’язковим для всіх автомобілістів, які не бажають мати проблем зі своїм транспортним засобом. Спочатку ОСАГО було введено, як певна соціальна гарантія для всіх учасників аварійних ситуацій на дорозі. До речі, у Європі також поширений подібний вид автоцивілки, який називається «зелена карта». Правила і тарифи по ОСАГО встановлюються виключно державою.

Основні нюанси оформлення ОСАГО

Для того, щоб придбати ОСАГО, необхідно знати деякі основні моменти, пов’язані з придбанням даного страхового поліса. Адже недобросовісних страхових компаній сьогодні, більш ніж достатньо.
Для початку, природно, потрібно визначитися з вибором страхової компанії. В принципі, умови пропонуються, як правило, однакові у всіх страхових компаніях, але це зовсім не означає, що можна купити поліс ОСАГО в будь-якій компанії. Вибирайте, насамперед, ту компанію, яка пропонує різні додаткові послуги для своїх клієнтів, наприклад, як у Polis24.

Також ви повинні звернути увагу, що поліс ОСАГО заключається, як правило, на рік. Але даний момент залежить, скоріше, від побажань водія. Тобто, якщо ви спочатку озвучите свої вимоги, поліс може бути виписаний і на більш короткий термін. Головне, потрібно пам’ятати про офіційні нормативи, погоджені з законодавством. Мається на увазі, що мінімальний термін обов’язкового страхування ОСАГО – 3 і 6 місяців (для фізичних та юридичних осіб відповідно). Крім того, при оформленні ОСАГО ви маєте право не тільки знизити термін його дії, але також і продовжити його.

Досить поширеним сьогодні є питання: «Чи можна я куплю ОСАГО в двох страхових компаніях одночасно?» Адже, на думку більшості водіїв, було б не зайвим кілька разів перестрахуватися. Однак за законодавством, на жаль чи на щастя, оформляти поліс ОСАГО можна тільки в одній компанії в конкретний період часу.

Для тих, хто планує переїжджати в інший регіон, також існують свої умови в області продажу полісів ОСАГО. Адже існують так звані транзитні поліса. Ви зможете, перші п’ять днів після купівлі авто їздити без страхового поліса (це дозволено за законодавством). Тобто вам всього лише необхідно буде завершити переїзд протягом п’яти днів.

Крім усього перерахованого існують «коефіцієнти збитковості», що діють й у подальшому. Введення їх може залежати від відсутності або ж, навпаки, існування страхових виплат протягом всього терміну договору. Перевага цих коефіцієнтів в тому, що вони можуть підвищити або ж знизити вартість поліса ОСАГО на наступний страховий період.

Яка вартістю поліса ОСАГО?

Перш, ніж вести розмову про те, скільки коштує ОСАГО, потрібно визначитися, від чого в принципі залежить його вартість. По-перше, від віку осіб, допущених до керування застрахованого транспортного засобу, і від стажу їх водіння. Форма власника транспортного засобу також має значення, чи то фізична або юридична особа. Також важливі дані про місце проживання або прописки водія транспортного засобу. По-друге, страхова компанія уточнює потужність автомобіля і його інші технічні параметри. Це може стати в нагоді в подальшому при настанні страхової події. По-третє, значення має період використання транспортного засобу, а також кількість років їзди без аварійних ситуацій. Всі ці дані уточнюються страховою компанією, перш ніж ви зможете дізнатися остаточну вартість поліса ОСАГО.

До речі, зверніть увагу також і на те, що ціна ОСАГО буде представлена ​​вам виключно в національній валюті, а саме в гривнях. Тому розраховуйте саме на гривневий еквівалент, коли будете розраховувати приблизну вартість поліса. До речі, ви можете зробити це самостійно, тому що сьогодні на багатьох сайтах в Інтернеті можна знайти калькулятор ОСАГО і провести приблизну модель розрахунку вартості поліса.

На конкретне питання про те, скільки коштує ОСАГО, вам зможуть відповісти безпосередньо представники страхової компанії, оскільки вартість полісів розраховується суто індивідуально. А ось про знижки ОСАГО ви можете дізнатися заздалегідь, тому що багато страхових компаній Києва й інших міст практикують їх у своїй діяльності. Вам можуть запропонувати, наприклад, знижку за безаварійну їзду протягом року в розмірі 5% від страхового тарифу по ОСАГО (це за умови відсутності страхових виплат протягом року). Можливо, єдина разова знижка – це і не так багато, але якщо накопичувати їх протягом декількох років, може вийти непогана сума.
Також багато бажаючих придбати дешевше ОСАГО цікавляться, чи можлива відстрочка платежу при оформленні поліса. Але, на жаль, така послуга законодавством України поки не передбачена. Хоча страхова галузь в Україні не стоїть на місці й можливо через кілька років подібне стане реальним.

Додаткова інформація по страхуванню ОСАГО

Цікавим також є те, що багато страхових компаній можуть запропонувати своїм клієнтам оформлення поліса ОСАГО з доставкою. Це означає, що у вас не буде необхідності їхати в страхову компанію, а розрахунок страхового поліса можна буде зробити, не встаючи з улюбленого дивана.

Пам’ятайте, що дія страхового поліса ОСАГО направлена, перш за все, на порятунок нас від труднощів, пов’язаних з відшкодуванням шкоди, заподіяної потерпілим в аварії людям або майну. Межа відповідальності страхових компаній обмежена відповідно до законодавства в галузі страхування конкретними грошовими сумами. Це говорить про те, що страхування відповідальності автовласника сьогодні – це необхідність. Подумайте гарненько перш, ніж відмовлятися від укладення договору страхування. Можливо, придбати ОСАГО дешево і не вийде, проте ви отримуєте гарантію безпечної їзди по вулицях міста.

І ще раз зверніть увагу, що багато що залежить від правильного вибору страхової компанії. Багато з них використовують підробні бланки, які простим людям складно відрізнити від справжніх. Тому обов’язково переконайтеся в тому, що обрана вами страхова компанія є перевіреною кимось із ваших знайомих. Приймайте тільки обдумані і правильні рішення, і тоді все у вас буде гаразд: і на дорозі, і в житті!

Агролайф

18 травня 2019 14:28

Не вовною єдиною: у Німеччині альпаки допомагають проводити заняття з йоги

У німецькому місті Вілліх, що розташоване в Північній Рейн-Вестфалії, заняття йогою проходять на пасовищі. Невід’ємними учасниками курсу є також альпаки. Організатори кажуть, що місія цих тварин – сприяти додатковому психологічному розвантаженню людей, які відвідують заняття.

Про це повідомляє Agrarheute.

Альпаки – дуже миролюбні й лагідні тварини, тому зовсім не дивно, чому з ними відвідувачі курсу йоги почуваються спокійніше. Присутність альпак  під час заняття позитивно впливає на психологічний стан людей.

Читайте: Ольга Трофімцева оголосила переможців у конкурсі агрофото

Більше про цю незвичайну тенденцію йоги можна побачити на відео.

Landlord раніше повідомляв про те, що французькі фермери зареєстрували у школі замість учнів 15 овець. Ця напівжартівлива акція була покликана привернути увагу влади до ситуації в громаді, де збиралися закривати класи через відсутність необхідної кількості дітей.

Агролайф

17 травня 2019 15:47

Ольга Трофімцева оголосила переможців у конкурсі агрофото

В.о. міністра аграрної політики та продовольства Ольга Трофімцева, яка пообіцяла подарувати вишиванку за найкраще «агрофото» у вишитій сорочці, оголосила переможців конкурсу.

Про це Ольга Трофімцева повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук.

Тож вишиванку із рук очільника Мінагрополітики отримають Ольга Бутова, Олександр Паливода та Валентина Ткачук.

Колективну нагороду – відвідування виставки АГРО-2019 – вибороли студенти Козельцького коледжу ветеринарної медицини.

Також невеликі спеціальні подарунки ( прикраси або аксесуари) в.о. міністра вирішила подарувати подарувати Ганні Кравцовій, Олегу Загородньому, Олені Задорожній, Олександру Жеребку та компанії Ландтех.

Читайте: Ольга Трофімцева подарує вишиванку в обмін на ваше фото

На заклик взяти участь у конкурсі, приуроченому до Всесвітнього дня вишиванки люди надіслали багато красивих знімків. Сама Ольга Трофімцева поділилася враженнями від конкурсу, сказавши, що обрати переможця було непросто:

«Це було надзвичайно важко! Чесно! Люди, ви просто надзвичайно круті!»

Як повідомляв Landlord, українці тепло відгукнулися на заклик Ольги Трофімцевої запустити челендж у Фейсбуці, поєднавши на своїх фото вишиту сорочку та агро.

Агролайф

17 травня 2019 09:07

Агро і вишиванка – традиції, що йдуть із глибини віків: українці відгукнулися на заклик Трофімцевої ФОТО

Вишиванка і поле – це не лише органічно і гарно виглядає, а ще й має глибинний зміст, бо це те, що закладене в нашій нації на генетичному рівні. Саме тому українці тепло відгукнулися на заклик Ольги Трофімцевої запустити челендж у Фейсбуці, поєднавши на своїх фото вишиту сорочку та агро.

Ініціатива в.о. міністра аграрної політики та продовольства Ольги Трофімцевої провести конкурс на найкраще фото у вишиванці «з кимось чи чимось, що має відношення до агро» сподобалася українцям. І мабуть не тільки тому, що автору найкреативнішого знімка було обіцяно вишиванку від Етнодім, а тому що це справді красива ідея.

Ось такі світлини у Всесвітній день вишиванки, 16 травня, розміщали люди на своїх сторінках у соцмережі з хештегами #всебудеагро і #всебудеУкраїна.

Читайте: Як зацікавити молодь до роботи в агросфері: 3 головні принципи

Як повідомляв Landlord, напередодні Всесвітнього дня вишиванки Ольга Трофімцева оголосила власний конкурс на краще фото у вишиванці, пообіцявши власноруч подарувати переможцю вишиту сорочку від Етнодім.

Агролайф

14 травня 2019 13:23

Ольга Трофімцева подарує вишиванку в обмін на ваше фото

Умови прості: сфотографуйтесь у вишиванці на полі, з чимось, що має відношення до агро. Запостіть у Facebook до 16 травня з хештегами #всебудеагро і #всебудеУкраїна.

У всІх поціновувачів стилю та агро з’явилася чудова можливіть отримати подарунок від Ольги Трофімцевої, в.о. міністра аграрної політики та продовольства. Про власну ініціативу до Всесвітнього дня вишиванки, що відзначають 16 травня, вона повідомила на своїй сторінці у Facebook.

«Кому вишиванку або #всебудеУкраїна. Агро і вишиванка це дві невід’ємних складових нашого національного коду, як на мене. 16 травня цього року ми знову будемо святкувати Всесвітній день вишиванки. Всі будуть гарні-гарні, красиві-красиві, яскраві-яскраві.

Хочете отримати вишиванку в подарунок від мене?

Тоді чекаю на ваші яскраві фото у вишиванці з кимось чи чимось, що має відношення до агро (кінь, коза, поле рапсу, море молока, гори сиру)) з хештегами #всебудеагро і #всебудеУкраїна до кінця дня 16 травня. Автор чи авторка найбільш креативного фото отримає від мене класну вишиванку від Етнодім», – написала Ольга Трофімцева у Facebook.

Читайте: Лише громадянам України і не більше 200 га в одні руки – Ольга Трофімцева про відкриття ринку землі

Як раніше повідомляв LandLord, в.о. міністра аграрної політики розповіла, що потрібно українському вину для конкуренції на європейському ринку.

Агролайф

Показати ще