Садівництво

Садівництво     20 серпня 2019 08:38

УПОА запустила нові сервіси з просування експорту

Завдяки запуску в дію нового сервісу УПОА з просування експорту, значно зросла кількість членів Української плодоовочевої асоціації, а також вдалося домовитися з імпортерами про додаткові для них послуги, які суттєво спростять поставки продукції українських садівників на світовий ринок.

Про це повідомляє на своєму сайті УПОА.

Минулого тижня на конференції «Яблучний бізнес України-2019» експерти Української плодоовочевої асоціації представили Систему управління експортними продажами, покликану підвищити впізнаваність українських агровиробників та зміцнити їх позиції на світовому ринку.

Читайте: Як заробити на лохині: поради ягідникам-початківцям від вінницького фермера

Як відзначила директор з розвитку УПОА Катерина Звєрєва, розроблена система «напряму зводить виробників плодоовочевої продукції з потенційними покупцями», що значно економить час працівників відділу продажів компаній.

За кілька днів роботи нового сервісу зафіксовано суттєве збільшення кількості членів Асоціації, а також домовленостей з трейдерами про додаткові для них послуги, котрі сприятимуть спрощенню експорту української плодоовочевої продукції.

За словами економіста інвестиційного департаменту ФАО Андрія Ярмака, з часом сервіс може стати доступним не лише для членів УПОА, проте остаточне рішення щодо цього поки не прийнято.

Landlord раніше повідомляв про те, що із серпня 2019 року в Україні для всіх учасників агроринку почав працювати онлайн-сервіс Feodal.online, який надає інформацію про земельні ділянки та їх власників. З його допомогою аграрії зможуть, зокрема, захистити свій бізнес від рейдерської реєстрації прав на землю.

Поділися

Садівництво     19 серпня 2019 13:20

Як заробити на лохині: поради ягідникам-початківцям від вінницького фермера

На Вінниччини багато господарств відмовляються від вирощування малини та смородини і переходять на виробництво лохини. Один із успішних ягідників – Олег Вагін, що має в селі Микулинці Літинського району плантацію із 2600 саджанцями лохини, – розповів, як заробити на цій культурі.

Про це повідомляє EastFruit.

Олег Вагін поділився своїм досвідом, як йому вдалося досягти рентабельності у вирощуванні лохини і зберігати конкурентоспроможність цього бізнесу.

  • Для початку фермер виділив біля будинку ділянку площею 40 соток та закупив посадковий матеріал.
  • Із торфу й перепрілої хвої приготував субстрат для саджанців, підвищивши таким чином кислотність ґрунту (оскільки на чорноземних ґрунтах, які переважають на Поділлі, лохина рости не може).
  • Для мульчування використовує свіжу тирсу.
  • Мінеральні добрива (крім азотних) вносить навесні й відразу після збору врожаю. Лохина дуже вимоглива до вмісту мінералів і вимагає порівняно невеликої кількості елементів, погано переносить підвищену концентрацію добрив.
  • Рослини порівняно стійкі до шкідників і хвороб, рано вступають у плодоношення, довговічні, при належному догляді ростуть 50–90 років.
  • Лохина потребує щедрого поливу. Кращий варіант – крапельне зрошення, але дуже багато фермерів припускаються помилок і не розраховують кількість води у свердловині.
  • Щоб налагодити збут і прорекламувати свою продукцію, звернувся до оптовиків, які займалися малиною та смородиною.

«Деякі спочатку сумнівно ставилися до такої пропозиції, перепитували, що це таке. Скаржилися на бізнес з чорницею, мовляв, одна морока з нею, тому що через два дні з неї тече сік і її потрібно викидати. Я пояснив, що лохина зберігається в ідеальному стані до двох тижнів і поступово почав отримувати замовлення. А ось ті, хто торгував на ринках столиці, забирали без коливань», – розповідає Олег Вагін.

Читайте: Гроно масою 5,5 кг: виноградарі представили свої досягнення на конференції в Запоріжжі ФОТО

Сьогодні у фермера проблем зі збутом немає – у нього забирають ягоду оптом просто в селі.

Олег Вагін відзначає, що для того, щоб бути конкурентоспроможним, потрібно дотримуватися відповідної технології вирощування. А ще – наполегливо, «з ранку до вечора працювати на плантації»: обрізати кущі, стежити за поливом, щоб ягода була солодкою і не дрібною.

«Взагалі я всім повторюю, що лохина не любить дилетантів», – підсумовує вінницький господар.

Landlord раніше повідомляв про те, що українська лохина продається в одній із найбільших торгових мереж у світі.

Поділися

Садівництво     19 серпня 2019 11:16

Гроно масою 5,5 кг: виноградарі представили свої досягнення на конференції в Запоріжжі ФОТО

Майже 900 виноградарів і шанувальників винограду з 12 українських міст зібрала конференція «Золоте Гроно України 2019», що пройшла в Запоріжжі 17–18 серпня. Це кілька тонн винограду, майстер-класи, дегустації, обмін досвідом та конкурси «Диво-виноград» і «Винограй».

Про це повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва.

Цей захід уже став традиційним для українських аграріїв, проводиться в Запоріжжі щорічно. Організатором конференції виступила компанія Infoindustry, генеральним спонсором – Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP).

Читайте: Нібулон показав, як будується найпотужніший флагман його флоту

Конференція «Золоте Гроно України» набирає все більшої популярності серед фермерів, виробників добрив та ЗЗР і їх дистриб’юторів. Формат заходу є надзвичайно практичним і результативним для аграріїв, оскільки він дає змогу навчатися, спілкуватися, переймати досвід, просувати свою продукцію, розширювати базу контактів і поліпшувати свої результати.

На конференції були представлені технологічні інновації для розвитку виробництва.

Переможцем конкурсу «Диво-виноград» у номінації «Найбільше гроно» став Дмитро Ткаченко з міста Покров Дніпропетровської області, який представив виноградне гроно сорту Кишмиш Геліодор масою 5,5 кг.

На конкурсі Винограй» учасники дегустували вино українських виробників і визначали лідера-2019 з виноробства. Результати конкурсів мають незабаром оприлюднити на сайті заходу — http://euroagrochem.com.

Landlord раніше повідомляв про те, що українські садівники цього року очікують на середню урожайність винограду.

Поділися

Садівництво     16 серпня 2019 13:01

Персик вагою у півкіло: фермер похизувався врожаєм

Велетенський персик сорту «Флемінг Ф’юрі» вагою 481 г виріс у Анатолія Тиховода, директора агрофірми «Ольвія», що у Запорізькій області.

Фото гігантського персика на вагах фермер розмістив на своїй сторінці у Facebook.

Пост набрав купу переглядів. Люди цікавилися сортом персика і писали, що хочуть придбати саджанець дерева.

У коментарях інший користувач соцмережі Сергій Андрушко подякував, що побили його минулорічний рекорд – він виростив персик вагою 418 г.

Читайте: Незвичайний фрукт: на Миколаївщині виростили чорні абрикоси

Плоди персиків «Флемінг Ф’юрі» вирізняються великим розміром і вагою, яка сягає 250-400 г. Плід саме цього сорту увійшов до «Книги рекордів Гіннеса» як найбільший персик у світі.

Як повідомляв раніше Landlord, на Херсонщині визначили найбільший кавун, рекордсмен важить майже 32 кг.

Поділися

Садівництво     15 серпня 2019 10:27

Маржинальність яблучного бізнесу найвища в АПК – Андрій Ярмак

Попри те що у світі спостерігається перевиробництво яблука, українським аграріям варто інвестувати в цей напрямок, який належить до найбільш маржинальних в агросекторі. При цьому експерти радять садівникам відходити від вирощування дешевого яблука, акцентуючи увагу на перспективних сортах.

Про це повідомляє EastFruit.

Свої поради українським агровиробникам дав економіст інвестиційного департаменту ФАО Андрій Ярмак під час виступу на міжнародній конференції «Яблучний бізнес України-2019».

 «Я не знаю іншої галузі з такою високою маржинальністю в АПК», – заявив Андрій Ярмак про яблучний бізнес.

Щодо глобального перевиробництва яблука експерт відзначив, що воно існує тільки в категорії «неякісного або звичайного яблука». Саме в цьому сегменті спостерігається потужна цінова конкуренція.

Водночас якісна продукція завжди користується підвищеним попитом, і можливості реалізації зростають, якщо інвестувати не тільки у виробництво, а й у маркетинг.

Читайте: Фермер з Одещини заробляє на цукровій кукурудзі $5 тис. з 1 га

За словами Андрія Ярмака, українські садівники мають поступово відмовлятися від вирощування дешевих сортів яблука і переходити на перспективні сорти, які користуються попитом на зовнішніх ринках. Неякісне яблуко не можна транспортувати на далекі відстані, тому така продукція не дає можливості виробникам заробляти більше.

«Замінити 100 га Айдаред на 10 га перспективного сорту зараз вигідніше, ніж намагатися штовхати умовний Айдаред», – відзначив економіст ФАО.

Landlord раніше повідомляв про те, що саджанці плодових дерев скороплідних, високоврожайних сортів для закладення інтенсивних садів вирощують у господарстві «Підгур’ївське» в Миколаївській області. Цей садивний матеріал дає можливість отримувати 50–60 т яблук з гектара щорічно, без періодичності.

Поділися
Показати ще