Садівництво

Садівництво     24 грудня 2019 14:33

10 тис. винагороди: фермери Полтавщини розшукують вандала горіхового саду
Власники фермерського господарства «Марусин сад» оголосили грошову винагороду за інформацію про злочинця, що рік тому знищив 80% саджанців молодих горіхів. Поліція розкрити злочин так і не змогла. Тож фермери зайнялися пошуками самотужки.

Садівництво     20 грудня 2019 15:16

Сади під загрозою: до чого може привести тепла зима
Аномально тепла зима по всій території України може стати загрозою для садів. Якщо у січні не прийде похолодання, то бруньки почнуть “прокидатися” і будуть дуже вразливі до вимерзання та холодних вітрів.

Садівництво     16 грудня 2019 14:10

Американці вивели сорт яблук майбутнього
Майже 20 років селекціонери Америки працювали над новим сортом яблук. Ключова перевага – термін зберігання протягом року в холодильнику.

Садівництво     06 грудня 2019 10:54

На Київщині відкрили перший органічний розсадник лохини
Перший органічний розсадник лохини створено в Київській області на базі сільськогосподарського виробничого кооперативу «Ягідки», який спеціалізується на вирощуванні лохини і продає ягоди під торговою маркою BigBlue.

Садівництво     04 грудня 2019 16:38

Польська компанія обрала Рівненщину для вирощування суниці
Польське підприємство Terra-Plant інвестуватиме у виробництво суниці садової на території Рівненської області. Перші плантації закладуть навесні 2020 року, вирощуватимуть ягоду для поставок в Іспанію та Італію.
Показати ще