Садівництво

Садівництво     24 години тому

За 4 місяці нового сезону Україна отримала від експорту горіхів $63 млн

За 4 місяці нового маркетингового сезону 2018/19 року українські експортери на продажі горіхів заробили $63 млн. Це – на $14 млн менше, ніж за аналогічний період роком раніше. Загалом торік вітчизняні виробники отримали від реалізації горіхів $131,5 млн. Цього року сума може суттєво зменшитися.

Читати далі

Садівництво     19 лютого 2019 10:16

Продавати невигідно: через тиждень у Мадриді безкоштовно роздаватимуть апельсини

Наступного вівторка в Мадриді перед офісом ЄС пройде акція, під час якої планують роздавати апельсини і листівки. Іспанські виробники цитрусових намагаються привернути увагу до своїх проблем, пов’язаних із колосальною різницею між собівартістю продукції і цінами на неї.

Читати далі

Садівництво     18 лютого 2019 13:32

18 країн у цьому сезоні купують українські яблука

У нинішньому маркетинговому році значно збільшився експорт яблук з України, а також розширився перелік країн-імпортерів цієї української продукції. Зросли поставки українського яблука до Туреччини, на яку припадало близько 30% у структурі експорту за грудень і січень.

Читати далі

Садівництво     18 лютого 2019 12:39

Скільки Європа споживає полуниці та де її купують

Споживання полуниці в Європі оцінюють приблизно в 1,3 млн т, і її загальне виробництво європейськими фермерськими господарствами (1,2 млн т) мало б забезпечити потреби споживача. Проте запит на сорти із кращим смаком створює можливості для імпорту з інших країн.

Читати далі

Садівництво     18 лютого 2019 09:16

За тиждень фундук в Україні здешевшав на 13%

За останній тиждень в Україні подешевшали грецький горіх та фундук. Схожа ситуація спостерігалася на ринках Польщі та Молдови. Натомість ціни на горіхи в Таджикистані суттєво піднялися.

Читати далі
Показати ще