Продовольча безпека

Як Ощадбанк рятує український аграрний сектор від зупинки виробництва та стимулює фінансування інвестиційних проєктів

Попри широкомасштабну військову агресію, втрату контролю над частиною території, руйнування об’єктів інфраструктури українські аграрії спромоглися провести надуспішну весняну посівну кампанію. Країна в умовах війни зменшила посівні площі лише на 20–25% і може розраховувати на гарний врожай зернових та олійних.

Держава вжила безпрецедентних заходів з фінансування робіт — фермери залучили майже 40 млрд гривень кредитів, дві третини з яких були видані за програмою портфельних гарантій 80%. Але всі ці кошти могли так і залишитися на папері, якби не українська банківська система — державні банки не згорнули діяльність та продовжували працювати навіть у зонах бойових дій.

Landlord спільно з Ощадбанком презентує проєкт «Продовольча безпека», в якому простими словами ми розповідаємо про складні проблеми.

Як швидко отримати доступ до фінансування, чи можна розраховувати на залучення коштів під інвестиційні проєкти, коли та як розпочалася програма релокації підприємств із гарячих зон і яким чином до неї долучитися, що буде з експортом сільгосппродукції та яку допомогу можуть отримати виробники. Відповіді на ці та інші життєво важливі запитання — у проєкті «Продовольча безпека».

НАШІ РЕПОРТАЖІ
"