Новини / День у полі     25 серпня 2021 09:48

На Хмельниччині вперше страртувала Битва АГРОТИТАНІВ

19 серпня на полях господарства «Перлина Поділля», що на Хмельниччині, вперше відбулася наймасштабніша виставка-демонстрація техніки та технологій у польових умовах Битва Агротитанів

Організаторами заходу виступили Всеукраїнська аграрна рада, компанії DYKUN та «Перлина Поділля». Подію відвідали понад 1300 учасників. Впродовж дня для відвідувачів працювали відразу п’ять демонстраційних зон, де були представлені близько 350 одиниць техніки — 100 у роботі та 250 агрегатів у статиці.

Також на відвідувачів чекали зона гібридів соняшнику та кукурудзи від провідних компаній, зона тест-драйву, демоділянки агрохімічних партнерів, практичні рішення для точного землеробства, тест-драйв культових позашляховиків, паливно-мастильні матеріали, логістичні послуги, банківські структури з найкращими умовами кредитування для аграріїв.

З вітальним словом на офіційному відкритті заходу виступив голова Всеукраїнської аграрної ради Андрій Дикун. «Напередодні 30-ї річниці незалежності України хотілося б повернутися на 10, а то і 20 років тому. Подивіться на теперішню техніку, яку презентують на заході. Чи могли ми колись уявити, що таке може бути в Україні? Сьогодні майже всі транснаціональні компанії тестують своє обладнання на українських землях, оскільки в нашій державі аграрний сектор став бізнесом. Я хочу подякувати аграріям за те, що вони створюють такі умови для України. Вдячний нашим організаторам, адже це дійсно титанічна робота», — зазначив він.

Власник компанії «Перлина Поділля» Сергій Іващук привітав учасників заходу та у своєму виступі зазначив, що Битва Агротитанів допомагає агросектору ставати міцнішим.

«Сьогоднішній захід — продовження тих чудових традицій, які започаткували компанія DYKUN та Всеукраїнська аграрна рада. Аграрії мають змогу ознайомитися з найсучаснішою технікою. Ми підтримали цю ініціативу на Хмельниччині. Адже вважаємо, що такі майданчики для обміну досвідом зміцнюють агросектор», — підкреслив Сергій Іващук.

Окрім насиченої практичної частини гостей чекали розіграш призів, концертна програма та спілкування з колегами.

«Подія має на меті охопити все більше сільгоспвиробників. Мені як представнику ВАР у Західній Україні дуже приємно бути сьогодні тут. Людей на заході багато, вони зацікавлені. Я щороку відвідую Битву Агротитанів на «ТАК-Агро», і можу сказати, що кількість техніки на Хмельниччині мене також приємно вразила», — прокоментував Ігор Гай, голова ПП «Калинський ключ» із Хмельниччини.

Чимало новинок представили відвідувачам Битви Агротитанів компанії-партнери. Зокрема, генеральний партнер «KUHN-Україна» презентував у роботі агрегат вертикального обробітку ґрунту Excelerator 8005.

«Ми презентуємо сьогодні дев’ять одиниць техніки у найактуальніших категоріях: це посівні агрегати, ґрунтообробна техніка, обприскувачі. Такий формат наразі є найцікавішим в Україні. Він дозволяє продемонструвати відвідувачам усі переваги нашої техніки у полі. Це допомагає аграріям зробити свій вибір», — зауважив генеральний директор «KUHN-Україна» Асад Лапш.

Бестселер на українському ринку — посівний комплекс TERRASEM C6F — представив спеціальний партнер PÖTTINGER. Бренд-менеджер компанії Володимир Мірненко наголосив: такі заходи важливо проводити в усіх регіонах України.

«Традиційно наша команда підтримує польові демонстрації, адже це унікальна можливість в одних умовах, на одному полі показати всі можливості техніки. Є регіональні особливості, є особливості ґрунту, погоди, і та техніка, яка в даній комплектації круто себе показує у Київській області, гірше проявить себе у Західній України. Битви Агротитанів — мало. Хочеться більшого охоплення. Сьогодні ми у роботі презентували чотири одиниці техніки, одна з яких — бестселер на ринку України», — розповів Володимир Мірненко.

Читайте: Олег Науменко: Те, що ми зараз робимо, — це завтрашній золотий стандарт ринку

Переваги заходу відзначили і самі аграрії.

«Наше підприємство розширюється, і ми приїхали на Битву Агротитанів обрати обприскувач. Це унікальна можливість побачити техніку на власні очі. Все дуже цікаво організовано, по-сучасному», — прокоментував Дмитро Михайлович з господарства «Лебідь Агро» Рівненської області.

«Битва Агротитанів — це завжди цікаво. Приємно, що організатори цьогоріч проводять захід у Хмельницькій області, адже таким чином вдалося зібрати аграріїв Західного регіону. Сьогодні представляємо 20 одиниць техніки, серед яких агрегати таких виробників: CLAAS, LEMKEN, AMAZONE. І ми демонструємо їх не лише у статиці. Зараз той час, коли люди обирають техніку, подивившись на неї у роботі», — зазначив Назарій Вонс, представник компанії «ЛАН».

Раніше Landlord розповідав, що наступна Битва Агротитанів відбудеться 26–27 серпня — ПП «Ланна-Агро», Полтавська область, Карлівський район, село Ланна;

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також