Еволюція розвитку: досвід фермерских господарств

День у полі

Еволюція розвитку

Landlord презентує спецпроєкт «День у полі. Еволюція розвитку», присвячений досвіду сільськогосподарських підприємств і втіленню ними конкретних рішень у своїй діяльності.

Кожен із власників і керівників господарств має інформацію щодо особливостей сівозміни в окремих регіонах, тонкощів застосування технологій, прийомів використання сільськогосподарської техніки і, звісно, має свої секрети отримання високих прибутків.

Ми впевнені, що в Україні не існує нецікавих господарств, незалежно від ступеню їх розвитку, розміру і часу існування. І цього разу у проєкті «День у полі» ми вирішили довести зазначене на практиці й показати фермерські господарства на різних етапах еволюції — від нульової точки до етапу повного становлення і загальнонаціонального визнання. Ми озброїлись новеньким 7-містним Peugeot Rifter і вирушили в експедицію територією країни у пошуках прикладів, які можуть стати у пригоді для всіх учасників аграрного ринку.

Досвід роботи, соціальні проєкти, принципи побудови ефективних команд, передові методи управління, правила успіху — все це у проєкті «День у полі. Еволюція розвитку».

НАШІ РЕПОРТАЖІ
"