Логістика

Логістика     31 березня 2020 17:47

Геннадій Ковалевський: Перевага Ерідон — доставка всіх вантажів від виробника до кінцевого споживача
Директор із логістики «Ерідон» Геннадій Ковалевський в ексклюзивному інтерв’ю Landlord розповів про принципи логістичної діяльності та інфраструктуру компанії, а також пояснив, чому «Ерідон» сповідує філософію бути якомога ближчими до клієнта.

Логістика     27 березня 2020 18:01

Правильна сучасна логістика – запорука успіху компанії Ерідон
Логістика — це не просто процес переміщення товару з пункту А в пункт Б. Сучасна логістика являє собою складну збалансовану систему та неймовірне поєднання процесів: планування, організація поставки товару від постачальника, зберігання продукції та її облік, розподіл по регіональних складах і, нарешті, доставка товарів клієнтам. Як зробити логістику своєю перевагою і ринковим козирем — у бесіді з директором з логістики компанії «Ерідон» Геннадієм Ковалевським.

Логістика     17 березня 2020 09:26

Із 1 квітня вартість користування вагонами УЗ зросте у 13 разів. Що робити аграріям? – Валерій Ткачов
Із першого квітня 2020 року АТ «Укрзалізниця» оголосило про підвищення тарифів на вантажоперевезення. Експерт у сфері транспортної інфраструктури Валерій Ткачов детально проаналізував дану ініціативу УЗ й відзначив її пагубні наслідки як для самого перевізника, так і для агросфери в цілому.

Логістика     16 березня 2020 16:10

На кордоні України та Польщі кілометрові черги: фури 4 доби не можуть перетнути кордон
На кордоні України з Польщею закрита більшість пропускних пунктів. Вантажівки утворили затор довжиною 17 кілометрів. Стоять вже чотири доби. У людей закінчуються запаси їжі, сідають телефони та зарядні пристрої.

Логістика     15 березня 2020 20:00

Карантин в Україні: як працюють пропускні пункти (КАРТА)
В Україні з 16 березня закриваються 94 пункти пропуску на кордоні з іншими країнами через коронавірус - оприлюднено список.
Показати ще