Рентабельність соняшника

Рентабельність - це спецпроект, на основі практичного дослідження рентабельності вирощування соняшника в Україні на прикладі двох господарств
СПЕЦПРОЕКТ

РЕНТАБЕЛЬНІСТЬ СОНЯШНИКА

Landlord разом з Syngenta презентують спецпроект «Рентабельність соняшника», який наочно продемонструє процес вирощування соняшника та дасть оцінку його рентабельності в різних виробничих умовах.

До проекту долучені господарства ТОВ «Маяк» (Донецька область) та ТОВ «АПК Докучаєвські чорноземи» (Полтавська обл.). Саме за їхньою роботою ми слідкуватимемо упродовж усього сезону.

Спецпроект складається з трьох частини та супутніх новин. Перша частина – підготовча, друга – практична (середина сезону) та підсумкова (збір та реалізація врожаю). На підготовчому етапі розглядається теоретична база, яка передбачає отримання вхідної інформації про технологію посіву, підживлення та обробку рослини. Практичний етап дозволить оцінити вже сходи соняшника, їх стан та ефективність заходів боротьби зі шкодочинними об’єктами.

Підсумковий етап присвячений результатам сезону й надасть конкретні цифри щодо рентабельності культивування соняшника в Україні.

НАШІ РЕПОРТАЖІ

20.08.2019

Технології, препарати та результат: яку квітку отримали учасники проекту Рентабельність соняшника
"