Рентабельність соняшника

Рентабельність - це спецпроект, на основі практичного дослідження рентабельності вирощування соняшника в Україні на прикладі двох господарств
СПЕЦПРОЕКТ

РЕНТАБЕЛЬНІСТЬ СОНЯШНИКА

Landlord разом з Syngenta презентують спецпроект «Рентабельність», який має наочно продемонструвати процес вирощування соняшника та оцінити його рентабельність у різних виробничих умовах.

До проекту долучені господарства ТОВ «Маяк» (Донецька область) та ТОВ «АПК Докучаєвські чорноземи» (Полтавська обл.). Саме за їхньою роботою ми слідкуватимемо упродовж усього сезону.

Спецпроект розділено на три частини: сьогоднішній текст – підготовчий, далі будуть практичний (середина сезону) та підсумковий етапи. На підготовчому етапі розглянемо теоретичну базу, яка передбачає отримання вхідної інформації про технологію посіву, підживлення та обробку рослини. Практичний етап дозволить оцінити вже сходи соняшника, їх стан та ефективність заходів боротьби зі шкодочинними об’єктами.

Підсумковий етап присвячений результатам сезону й надасть конкретні цифри щодо рентабельності культивування соняшника в Україні.

НАШІ РЕПОРТАЖІ