Захоплення RAGT

Як створити успішний бізнес, заснований на партнерстві, дружбі та захопленні спортом

Життя фермера пов’язане з постійним стресом — примхи погоди або несподівана епідемія хвороби рослин здатні лишити його без врожаю, шалені коливання цін на агропродукцію перетворюють плановані доходи на збитки. Додайте до цього роботу в режимі 24/7, без відпочинку та можливості розслабитися бодай на пів дня. Тому завжди цінується справжнє партнерство і нагода провести час у колі однодумців, зібратися родинами задля спільного захоплення.

Landlord презентує проєкт «Захоплення RAGT», присвячений історіям успішного розвитку бізнесу українських фермерів у партнерстві з компанією «РАЖТ Семенс-Україна», завдяки якому аграрії отримують рекордні врожаї сільськогосподарських культур. А у міцну спільноту їх усіх об’єднує захоплення стендовою стрільбою (або спортингом), яке з легкої руки компанії RAGT стало для фермерів справжньою віддушиною у нелегких буднях.

Саме завдяки підтримці спорту з боку RAGT в Україні розвивається мережа стрілецьких клубів та виросло перше покоління чемпіонів зі спортингу, до якого вже долучаються і їхні діти.

Проєкт «Захоплення RAGT» — не про те, як отримати 10 т пшениці на гектарі або влучити у тарілку на стенді для стрільби. Це проєкт про справжнє партнерство, дружбу, взаємоповагу та вміння досягати мети, незважаючи на всі труднощі. І в полі, і під час змагань.

НАШІ РЕПОРТАЖІ
"