Думки

Думки     13 вересня 2019 22:34

Шок: 8% учасників фуд-саміту в Стокгольмі заявили, що готові їсти людське м’ясо

Професор Стокгольмської школи економіки на шведському фуд-саміті запропонував вивчити можливість вживання в їжу людського м’яса. Доцільність своєї пропозиції він пояснив тим, що через глобальні зміни клімату населенню Землі в майбутньому бракуватиме джерел продовольства.

Про це повідомляє НВ.

На фуд-саміті в Стокгольмі професор Магнус Содерлунд виступив із презентацією, в якій стверджував, що в майбутньому ми маємо втілити ідею поїдання людської плоті. Він розцінює табу проти цього як консервативне і вважає, що упередження людей можна подолати, переконавши їх просто спробувати це м’ясо.

Читайте: Світ без голоду: що можуть зробити фермери – ФАО

Тему було винесено на панельну дискусію: «Чи можете ви уявити себе таким, що вживає людську плоть?»

За словами Содерлунда, 8% учасників фуд-саміту заявили, що вони готові спробувати людське м’ясо. Щодо своєї особистої готовності до таких дій професор відзначив, що відчуває певну нерішучість, проте він не надто консервативний і готовий принаймні спробувати людське м’ясо.

Landlord раніше повідомляв про те, що щороку на Фарерських островах, що належать Данії, відбувається масове вбивство дельфінів: близько 800 китоподібних фарерці вбивають за рік заради розваги і вживання в їжу їхнього м’яса. 

Поділися

Думки     10 вересня 2019 11:44

Чи вдасться українським фермерам збільшити експорт кавунів до ЄС

Системний підхід із налагодження експорту бахчевих до країн Європейського Союзу дозволив би вітчизняним фермерам значно більше заробляти, вважає експерт Андрій Ярмак. Зокрема, варто здійснити кроки для здешевлення річкового транспорту та вирощування елітних сортів продукції.

Про це повідомляє EastFruit.

Цьогоріч українські фермери значно втрачають на продажу кавунів – таку думку висловив економіст інвестиційного департаменту ФАО Андрій Ярмак. Адже ціна за кілограм бахчевих в Україні нині перебуває на позначці 1,2 грн, це приблизно $0,05, у той час, як у країнах ЄС через несприятливі погодні умови вартість кавунів надзвичайно висока.

Водночас в Україні погода навпаки – сонячна й сприятлива для збирання врожаю. Тож експерт прогнозує, що активний експорт кавунів із України та Білорусі до країн ЄС буде тривати. Однак, відзначає Андрій Ярмак, обсяги цього експорту та виручених коштів могли би бути в рази більшими.

Поки що Україна знижує кількість експортованих кавунів, навіть порівняно з минулорічними показниками.

«На жаль, існує тривала тенденція до зниження експорту кавунів із України – ми вже випали навіть із 25 найбільших експортерів за обсягом, не кажучи про експорт у вартісному вимірі», – говорить Андрій Ярмак.

Ситуацію міг би змінити системний підхід до налагодження експорту. Для цього необхідно дещо переорієнтуватися на вирощування спеціальних сортів та гібридів кавуна без зерна – таких сортів, які б влаштовували європейського споживача за смаком, розміром та кольором.

«А ми й надалі робимо ставку на низькопродуктивний, дешевий, стандартний кавун. У результаті – експортуємо лише надлишки, коли ціна всередині країни суттєво падає, – говорить експерт. – Таким чином також можна торгувати, але для цього треба мати інші переваги – наприклад, дуже дешевий транспорт».

Читайте: Відкриття ринку землі: три ключові переваги для України

На думку Андрія Ярмака, найбільш вигідно було б перевозити кавуни до ЄС через Білорусь водним транспортом. Для цього ж необхідні днопоглиблювальні роботи на Дніпрі та інвестування в розвиток річкового судноплавства.

«Поки що ми програємо за вартістю транспорту навіть Росії, – відзначає експерт. – Росія нарощує експорт кавуна, а Україна – знижує».

Як відомо, минулого року Україна експортувала 18,5 тис. т кавунів й  заробила на цьому $3,1 млн. Одна тонна кавунів, що експортувалися з України, продавалася в середньому за $170. Це була найвища експортна ціна українського кавуна за останні 4 роки. Для порівняння: середня ціна кавунів із Чехії минулого року становила більше $500 за тонну, кавуни із Франції продавалися по $800, а з Нідерландів – по $939 за тонну.

Landlord раніше повідомляв, що ціна на Херсонські кавуни залишається високою.

 

Поділися

Думки     08 вересня 2019 14:22

Правила успіху Олега Крижовачука

Його господарство знане по всій країні, воно вражає своїми масштабами і зразковим устроєм. «Україна» Олега Крижовачука – це не тільки 15 тис. га землі, на яких вирощують зернові культури, а й унікальний насіннєвий завод, інноваційна ферма. Створити таку потужну й ефективну структуру може лише непересічна особистість, бізнесмен із прогресивним мисленням.

Про свої життєві правила, завдяки яким вдалося побудувати успішне інноваційне господарство, розповів в ексклюзивному інтерв’ю журналістам Landlord засновник «України» – видатний аграрій, Герой України Олег Крижовачук.

  1. Особистий приклад в усьому. Не можна вимагати від людей дотримуватися правил, якщо сам цього не робиш.
  2. Керівник господарства не може жити за сотні кілометрів і керувати дистанційно. Треба бути завжди на місці, на своїй землі.
  3. Зберегти землю і показувати приклад новим поколінням – святий обов’язок усіх, хто вважає себе українцем.
  4. Робити сьогодні те, що інші будуть робити через п’ять чи більше років. Не слухати, що напрям нерентабельний, а шукати перспективу.
  5. Залучати тільки завтрашні технології, щоб завтра не опинитися в ситуації, що в тебе технології вчорашнього дня.
  6. Створити людям нормальні умови праці, співробітники повинні відчувати дбайливе і поважне ставлення до себе та своєї роботи.
  7. Платити людям гідну зарплатню за те, що вони роблять роботу якісно. У жодному разі не платити за незроблену роботу.
  8. Довіряти людям, незважаючи на фах, вік і досвід. Головне – бажання чесно працювати і прагнення досягати мети.
  9. Бути чесним. Люди пробачать помилки, але не брехню.
  10. Вчасно погашати всі борги. Якщо сказав, що 15 числа розрахуєшся, – роби це. Інакше партнери від тебе відвернуться.

Читайте: Як учитель побудував Україну: неймовірна історія Олега Крижовачука

Господарство «Україна», розташоване в с. Скорики Підволочиського району на Тернопільщині, сміливо впроваджує інновації та показує всьому світу, як правильно вести сільське господарство. Тут сформована команда завзятих і працьовитих людей, поєднаних спільною метою. В «Україні», яку створив Олег Крижовачук, саме повітря просякнуте енергією та прагненням до кращого життя.

Поділися

Думки     04 вересня 2019 10:26

Як досягти успіху в бізнесі: секрети родини Суффле

Успіх французької сімейної компанії «Суффле Груп», яка є найбільшим приватним покупцем зерна в Європі, забезпечили чотири надважливі складові: інновації, вертикальна диверсифікація бізнесу, висока клієнтоорієнтованість та швидкість у прийнятті рішень.

Своїми секретами ведення бізнесу нинішній виконавчий директор компанії Жан-Мішель Суффле поділився з Landlord. Про успішну родину — у спецпроєкті «Агродинастії».

Успіх компанії протягом її столітньої історії забезпечує й те, що традиції тут передаються від батька до сина: найважливіші складові в роботі впроваджував Мішель Суффле, а потім продовжив його син Жан-Мішель.

Мішель Суффле ще у 50-х роках минулого сторіччя зрозумів, що для збереження врожаю слід використовувати більш інтенсивну логістику.

«Якщо ми дамо можливість транспортувати врожай швидше й більш економічно, це дозволить нам завоювати клієнтів», — міркував він.

Саме компанія «Суффле» першою у Франції масово закупила вантажівки із системою «рулон» (вони мають специфічну платформу, яка дає змогу вантажити великі обсяги врожаю).

Жан-Мішель Суффле поєднав риси батька й діда: фундаментальний підхід Жана Суффле він підкріпив комерційною винахідливістю Мішеля. І зараз компанія успішно впроваджує інновації в різних напрямах своєї діяльності — в добрива, засоби захисту рослин, у поліпшення якості борошна та виготовлення кормів для тварин. Інновації також ішли в дослідження якості зерна та збереження родючості ґрунтів, виробництво високоврожайних сортів зерна.

Жан-Мішель Суффле розповів про власні секрети ефективного менеджменту, основний з яких — швидкість прийняття рішень. Компанією володіють усього три людини — він, його сестра та батько Мішель. Зібрати трьох людей і дійти згоди набагато легше, ніж ухвалювати рішення за участю десятка акціонерів. Це зрозумів свого часу Мішель Суффле, цієї ж точки зору дотримується Жан-Мішель. «Я не можу керувати бізнесом, який перебуває на фондовому ринку», — каже Жан-Мішель Суффле.

Свою конкурентну перевагу «Суффле Груп» вбачала в побудові мережі зернових терміналів у портах, що дозволяло експортувати зерно не тільки до сусідніх країн, але й вести торгівлю на різних континентах.

Читайте: Передбачив на 100 років наперед: як геніальність Жана Суффле допомогла створити агрогіганта

Щодо планів на майбутнє, то Жан-Мішель прагне насамперед підтримувати співпрацю з виробниками та зізнається: складно конкурувати з такими «важкоатлетами», як, наприклад, Cargill.

«Тому для нашого бізнесу оптимальним є випуск на ринок 7–8 млн т зерна на рік. Ми хочемо зосередитися на тому, що безпосередньо стосується сільського господарства: маю на увазі збирання зернових і олійних культур, а також продаж насіння, добрив, тощо для фермерів. Це наша історична база», — підкреслює Жан-Мішель Суффле.

Landlord у межах проєкту «Агродинастії» знайомить читача з історією і досвідом французької сімейної компанії «Суффле Груп», яка успішно розвивається понад 100 років і досягла світових масштабів агробізнесу.

Поділися

Думки     14 серпня 2019 12:52

Санкції щодо імпорту з Росії стимулюють виробництво українських добрив – Олег Устенко

Обмеження, які були введені в Україні на поставки російських товарів, зіграли позитивну роль для українського бізнесу, оскільки це стало поштовхом для розвитку вітчизняного виробництва мінеральних добрив. Таку заяву зробив радник президента України, економіст Олег Устенко.

Про це повідомляє Апостроф.

За словами Олега Устенка, українські підприємства, які довгий час («місяцями, якщо не роками») простоювали, після введення санкцій на ввезення мінеральних добрив запрацювали на повну потужність і почали виробляти добрива.

При цьому експерт відзначив, що ціна, яку пропонують вітчизняні підприємства за свою продукцію, залишається вищою, ніж за російські аналоги.

Читайте: Чому українським добривам важко конкурувати з імпортними

Олег Устенко також звернув увагу, що у виробництві мінеральних добрив представлені інтереси різних бізнесменів.

«Це не тільки заводи Дмитра Фірташа. У цьому бізнесі дуже багато працюють у виробництві добрив. І, загалом, не суть хто володіє цими підприємствами. Якраз суть у тому, що робити українським аграріям, і суть у тому, що підприємства почали працювати, що є додатковим імпульсом для збільшення зайнятості», – наголосив радник президента.

Олег Устенко вважає, що російський ринок практично втрачений для України, а в питанні імпорту товарів з Росії, крім економічних, є і політичні обмежувачі.

Landlord раніше повідомляв про те, що в травні 2019 року Кабінет міністрів ввів нові обмеження на поставки товарів з Росії. До переліку продукції, на яку поширюється ембарго, додали мінеральні добрива, агропродукцію та транспортні засоби.

Поділися
Показати ще