Думки

Думки     27 хв. тому

Кліматичні біженці та знищення Амазонки – що чекає на світ у разі об’єднання Трампа й Болсонару

У перший день нового року крайній правий популіст Жаїр Болсонару заступив на посаду президента Бразилії. Експерти називають його правління надзвичайною загрозою для бразильців і планети. Болсонару пообіцяв відкрити Амазонку світу, вирубавши там ліси. Це призведе до викиду величезної кількості вуглецю в повітря і знищення одного з найпотужніших інструментів землі для гальмування глобального потепління. Як і президент США Дональд Трамп, Болсонару приймає екологічні рішення, які можуть стати катастрофічними далеко за межами національних кордонів.

Читати далі

Думки     16 січня 2019 10:22

З банкрута в мільйонери: як рятували Мрію

Landlord публікує думку фінансового директор Mriya Farming Тоні Хулса, який відверто розповів про те, як європейським інвесторам вдалося врятувати український агрогігант «Мрію» та перетворити його із банкрута в прибуткове підприємство.

Читати далі

Думки     13 січня 2019 11:12

Молоко з вівса, сир із сої: харчування рослинними продуктами стає трендом

Щороку в січні у Британії проводиться веганська кампанія, під час якої близько 50 000 людей відмовляються на місяць від тваринних продуктів. Веганська дієта стає все більш популярною: за рік кількість пошукових запитів щодо неї подвоїлася. Проте фермери критично ставляться до мотивів веганства.

Читати далі

Думки     12 січня 2019 13:04

Пільги та субсидії: як працює державна підтримка фермерів у світі ФОТО

Протекціонізм по відношенню до сільськогосподарського сектора — звичне явище для країн, які поруч з Україною займають лідируючі місця у глобальному аграрному експорті. Як США, Канада, Іспанія та Австралія піклуються про інтереси сільгоспвиробників і наскільки конкурентною на цьому фоні виглядає українська державна підтримка агросектора.

Читати далі

Думки     11 січня 2019 15:48

Інновації, досвід та відкритість. Що представляє собою Клуб новаторів агробізнесу

Найбільше досягнення «клубу новаторів агробізнесу», створення якого було ініційоване компанією BASF, — це відкритість і постійний обмін досвідом. загальний вільний доступ до інформації дозволяє членам клубу завжди бути на крок попереду і формувати еліту аграрної галузі України.

Читати далі
Показати ще