Думки

Думки     15 січня 2020 12:56

Хто з українських аграріїв виграє від Brexit – Ольга Трофімцева
Українські виробники сільгоспродукції та експортери можуть мати дивіденди від виходу Великої Британії із ЄС. Але для цього Україні необхідна торгівельна угода з Британією. Таку думку висловила колишній заступник міністра АПК Ольга Трофімцева.

Думки     11 січня 2020 16:50

На яких земельних ділянках неможливо захистити права – думка експертів
Якщо ділянка не має кадастрового номера, ефективно захищати права на неї неможливо. Навіть якщо власники та користувачі земельних ділянок мають документ, що посвідчує їхні права на землю.

Думки     11 січня 2020 09:29

Коли РРМП даватиме ефект на УЗ – Валерій Ткачов
Перевезення зернових вантажів за узгодженим графіком руху (РРМП) матиме сенс, «якщо за графіком будуть рухатися всі потяги без винятків, а не лише потяги поважних компаній чи потяги з вагонів УЗ» – експерт у галузі перевезень Валерій Ткачов проаналізував новацію Укрзалізниці стосовно перевезення зернових.

Думки     26 грудня 2019 15:06

Соєві правки Зеленського суперечать законодавству – Олена Нероба
Радник президента УЗА Олена Нероба вважає популізмом «соєві правки», які анонсував Президент Зеленський. Вона пояснює, що правки суперечать податковому законодавству, і на них не закладені гроші в бюджеті.

Думки     21 грудня 2019 09:49

Італійці вже викорчовують Галу, а ми садимо – експерт про застарілі технології вирощування яблук
Від світових тенденцій у розвитку вирощування яблук Україна відстала років на 10-15 років. Так вважає експерт ринку фруктів Максим Кулік.
Показати ще