Думки

Думки     18 години тому

Експерт пояснив, на яких умовах інвестори купуватимуть землю в Україні
Купувати землю в бабусь системні інвестори не прийдуть - їх цікавлять великі земельні кластери. Такі масиви зараз є в державній власності.

Думки     28 жовтня 2019 11:24

Як народився проєкт Я Берегиня
Напевно, ця ідея буквально літала в повітрі, адже за шість років роботи в аграрному бізнесі я зустріла так багато жінок, для яких сільське господарство — не просто робота, а джерело енергії та натхнення. Завдяки команді Landlord такий проєкт нарешті втілився у життя.

Думки     24 жовтня 2019 10:48

Скасування ПДВ з експорту зернових підриває довіру до влади – Юрій Кормишкін
Наміри Уряду скоротити підтримку АПК у держбюджеті-2020 ударять по дрібному й середньому виробнику. Необхідна навпаки ще більша державна підтримка фермерів, вважає голова профільної комісії Миколаївської обласної ради.

Думки     16 жовтня 2019 11:01

Робота в задоволення або чому Тетяна Щербина стала агрономом
Сільське господарство не для жінок? Головний агроном господарства «Щорссільгоспсервіс» Тетяна Щербина своїм прикладом доводить протилежне. Волею долі вона потрапила в агросектор й тепер пишається своєю професією. Хоча з дитинства мріяла бути лікарем-хірургом та зовсім не думала про агрономію.

Думки     02 жовтня 2019 13:16

Ліна Суслова: Люди не народжуються вже з досвідом, він набувається поступово
Одним із провідних підприємств Одеської області — «АГРО-ДІС» керує досвідчена жінка, директор з виробництва Ліна Суслова. Її не лякає шалений ритм аграрного життя, вона впевнено приймає рішення як на підприємстві, так і в сім’ї. Її мета — не зупинятися ані на мить, працювати, навчатися новому, щоб допомагати рідним. І все це у неї виходить, адже вона справді любить свою справу!
Показати ще