Клуб Новаторів агробізнесу

ПРО КЛУБ

Клуб Новаторів агробізнесу – це платформа, де агровиробники обмінюються досвідом, знайомляться з новими технологіями і продуктами та обговорюють їх ефективність застосування.

Діяльність Клубу спрямована на подальший поступальний розвиток сільськогосподарського виробництва, широкого впровадження передових технологічних рішень та інноваційних продуктів на вітчизняному ринку.

До «Клубу Новаторів агробізнесу» входять 27 аграріїв з 19 областей, які представляють сучасні потужні господарства України, що успішно впроваджують інновації та новітні технології в своїй діяльності.

Учасники «Клубу Новаторів агробізнесу» отримують змогу тестувати нові препарати компанії на свої полях. Завдяки їм, всі аграрії України отримають чесну та достовірну інформацію про те, які результати забезпечила інноваційна продукція компанії BASF на полях.

Цьогоріч зустріч учасників Клубу Новаторів агробізнесу проходила під мотиви музичного джему. У джазі музичним джемом називають особливу творчу подію, на яку збираються досвідчені музиканти, щоб у загальній імпровізації створювати нову, креативну музику, а джемом вважається інноваційний підхід в поєднанні з канонічними елементами. Таке творче уособлення немов віддзеркалює головну ідею та принципи роботи Клубу Новаторів агробізнесу, учасники якого спільними зусиллями розвивають агробізнес.

НАШІ РЕПОРТАЖІ
"