Три дні в полях із Toyota

Позаду 1240 км київськими заторами, швидкісними заміськими трасами, сільським бездоріжжям, сніговими заметами. Команда Landlord та українські фермери три дні тестували фургон Toyota.
ІСТОРІЯ

ТРИ ДНІ В ПОЛЯХ ІЗ TOYOTA

Довгий час ми не асоціювали марку Toyota з комерційними фургонами. Нова модель повинна зламати стереотип. І цілком можливо, знайти себе і в аграрному бізнесі. До господарств вирушаємо на преміальній версії Toyota Proace Verso вартістю трохи понад 1,5 млн гривень. Цей автомобіль легко може виконувати функції як сімейного авто, так і офісу на колесах.

У нас не виникло нарікань до шестишвидкісної АКП, яка обов’язково використовується на преміальної версії. Незалежно від коробки передач усі Toyota Proace Verso оснащуються 2-літровими турбодизельними двигунами. Двигун порадував витратою пального. Після пробігу в 1240 км, який включав київські затори, швидкісні заміські траси і снігові замети, маршрутний комп’ютер намалював цілком привабливу цифру 8,2 л на 100 км.

По рівному асфальті на машині при ємно їхати швидко, у глибокому снігу і на слизькій дорозі деколи доводиться буксувати. Але з дорожнім просвітом 175 мм і захи стом моторного відсіку ми досить сміливо штурмуємо снігові тороси навіть на передньому приводі. А нагородою нам стають зустрічі з цікавими людьми та їх оцінка Toyota Proace Verso.

НАШІ РЕПОРТАЖІ

11.02.2019

Три дні в полях із Toyota – спецпроект
"