Новини / День у полі     27 вересня 2019 09:27

76-кілограмовий гарбуз виростили на Кіровоградщині

Секрет такого велетня простий – ростити з любов’ю, говорить про своє досягнення мешканка села Осикувате Кропивницького району Олена Горлова.

Про новий рекорд в Україні, зафіксований на Покровському ярмарку, що відбувається на Кіровоградщині, розповідає місцеве видання Утренний город.

У конкурсі «Гарбуз – велетень» Покровського ярмарку, що відбувається у рамках Міжнародної агропромислової виставки з польовою демонстрацією техніки “AgroЕxpo-2019”, загалом брали участь вісім учасників із різних регіонів України.

Однак перемогла мешканка Кіровоградщини – Олена Горлова із села Осикувате, Кропивницького району, що виростила гарбуз вагою 76 кг. За таке досягнення жінці вручили в якості призу телевізор.
Олена Горлова розповіла журналістам, що працює з юного віку – з 15 років.

Гарбуз-рекордсмен вирощувала разом зі своїм чоловіком. Ні до яких особливих хитрощів не вдавалися: «Посадили, посапали, насіння з року в рік однакове – кормовий сорт». Ріс гарбуз-переможець, як і всі його родичі, з квітня до вересня.

Читайте: Екзотичні овочі: як у Нідерландах вирощують китайський гіркий гарбуз

«Для нас перемога несподівана, адже вирощували на звичайному городі. Секрет такого велетня простий – ростити з любов’ю», – говорить переможниця конкурсу.
Отже, цьогоріч Олега Горлова змогла побити трирічний рекорд, який у 2016 році встановив Сергій Куценко, тоді його гарбуз важив 63 кг.
Найменший гарбуз-велетень, що брав участь у конкурсі нинішнього року, важив 29,5 кг.

Покровський ярмарок відбувається  на Кіровоградщині третій день. Сьогодні, 27 вересня, за інформацією Кіровоградської ОДА, о 14.00 почнуться спортивні змагання фермерів-богатирів із найсильнішими атлетами світу. Очікують на приїзд “Найсильнішої людини світу 2004 року” Василя Вірастюка, який стане головним суддею змагань.

Landlord раніше повідомляв, що на Вінниччині фермер вирощує елітні гарбузи вагою до 28 кг

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також