Тваринництво

Тваринництво     7 години тому

Протести фермерів у Польщі – чим це загрожує українському виробнику

Польські фермери вимагають від уряду вирішення аграрних проблем, пов’язаних із загрозою АЧС, а також встановлення мит на українську продукцію, що ввозиться до Польщі. Експерти вважають, що обмеження торгівлі практично не позначиться на діяльності українських експортерів.

Читати далі

Тваринництво     13.12.2018 13:18

В Україні немає пташиного грипу – Казахстан зніме обмеження

Оскільки високопатогенного грипу птиці на території України вже немає, Казахстан прийме рішення щодо зняття обмежень на її експорт.

Читати далі

Тваринництво     03.12.2018 12:19

Литва – найбільший імпортер українських равликів

В Україні за останні 4 роки у 100 разів збільшилося виробництво равликів. Основним зовнішнім ринком збуту цієї продукції є Литва – на неї припадає більше 80 % експорту у вказаному сегменті.

Читати далі

Тваринництво     29.11.2018 13:32

Взяти за роги не вдалося: швейцарці проголосували проти «збереження гідності» корів

Громадяни Швейцарії не підтримали на референдумі ініціативу щодо виділення державних субсидій фермерам, які вирощують корів, не видаляючи їм роги. Ініціатори ідеї апелюють до  збереження «гідності домашньої худоби», в той час як уряд стверджує, що субсидії на це невиправдані.

Читати далі

Тваринництво     26.11.2018 18:00

Discovery запустив табун диких коней в онлайн ВІДЕО

Користувачі Youtube отримали можливість поспостерігати за табуном диких коней онлайн. Такий незвичайний ролик з'явився на каналі Discovery в Youtube. Глядач має можливість дивитися на все, що ...

Читати далі
Показати ще