Тваринництво

Тваринництво     09 грудня 2019 17:01

Як виживають молоді фермери у США: історія зі зворушливим фото
Майкл Мардесен з американського штату Айова – власник невеликої свиноферми, на якій працювало вже 5 поколінь у його родині. Отримати достатній дохід малому фермеру у США сьогодні досить складно. Майклу допомогло те, що він став ветеринаром.

Тваринництво     07 грудня 2019 15:02

Сільське господарство відповідає за 95% викидів аміаку: пошуки рішення проблеми
Агросектор відповідає за 95% викидів аміаку, які сприяють утворенню шкідливих вторинних твердих речовин. Три чверті його надходить із гною, а 20% – з неорганічних добрив. Рішення для скорочення викидів аміаку є, проте фермери стверджують, що не мають на них ні грошей, ні часу.

Тваринництво     21 листопада 2019 12:19

Сімейні молочні ферми: на Житомирщині стартує аграрний проєкт
У Житомирській області, у Баранівській ОТГ, запускають проєкт зі створення сімейних молочних ферм. Він передбачає низку семінарів для сільгоспвиробників громади та відвідування ферм, що вже діють в інших областях, аби селяни могли побачити реальні можливості та перспективи цього бізнесу.

Тваринництво     20 листопада 2019 14:28

Кейс: як два господарства на Вінниччині, об’єднавшись, побудували молочну ферму
Два вінницьких агропідприємства – «Ольгопіль» та «Україна О» – об’єднали кошти й зусилля і збудували з нуля невеликий молокозавод. Він перероблятиме продукцію з розташованої поруч ферми, яку реконструювали після багатьох років простою.

Тваринництво     17 листопада 2019 14:02

Корівник із садом: німецька компанія знайшла спосіб збільшити надої
У муніципалітеті  Кляйнкарсдорф компанія Dresdner Vorgebirgs Agrar AG будує перший у Німеччині корівник із садом для молочної ферми, інвестуючи в проєкт 6 млн євро. Втіливши цю ідею, підприємство розраховує збільшити надої, подовжити тривалість життя корів і примножити їх приплід.
Показати ще