Тваринництво

Тваринництво     3 години тому

300 корів за годину: як працює штучний інтелект у доїльних апаратах ФОТО

Європейська компанія «Europe Dairy Systems» обладнала платформи для доїння корів штучним інтелектом. Технології машинного навчання самостійно аналізують та обирають оптимальну швидкість так званої каруселі, по якій рухаються тварини. А датчики в момент доїння визначають жирність та якість молока, надсилаючи фермеру звіт щодо потреб у раціоні корів. У такий спосіб можна на 20% зменшити час доїння та до 30% покращити добробут тварин.

Читати далі

Тваринництво     21 годину тому

Новий спосіб маркування м’яса: у Німеччині на упаковці вказують умови утримання свиней

У Німеччині з’явився новий спосіб маркування м’яса. Його презентувала міністр продовольства і с/г Юлія Клекнер. Відтепер на упаковці виробники можуть вказувати умови вирощування свиней, їхній раціон, транспортування тощо.

Читати далі

Тваринництво     22 години тому

Виробництво молока в Україні: названо трійку областей-лідерів

За перший місяць 2019 р. агропідприємства України виробили 222,8 тис. т молока, а господарства населення – 338,1 тис. т. Загальний показник зменшився на 1,9% порівняно з відповідним минулорічним. Лідерами з виробництва молока у січні стали Полтавська, Вінницька і Хмельницька області.

Читати далі

Тваринництво     19 лютого 2019 12:47

Британські фермери фарбують дахи свинарників у білий колір. Експерти пояснюють причину

Фермери Великої Британії та Австралії в останні роки почали фарбувати дахи свинарників у білий колір. Такий тренд пояснюють спекотним літом. Білий дах менше, ніж темний, притягує сонце та відтак – зменшує температуру в приміщенні.

Читати далі

Тваринництво     19 лютого 2019 12:22

Пташиний грип відступає з Азії: останній випадок захворюваності зафіксовано рік тому

Макао – спеціальний адміністративний район Китаю – скасував 14-річну заборону на імпорт птиці з азійських країн. Таке рішення пояснює тим, що пташиний грип відступає з країн Азії. Це також дає «зелене світло» азійським експортерам птиці, які відтепер можуть реалізовувати свою продукцію в Європі та на іноземних ринках.

Читати далі
Показати ще