Відновлювана енергетика

Медіапроект, у якому ми досліджуємо можливості альтернативної енергетики, її привабливість для бізнесу та соціальну складову.

ПРО ПРОЕКТ

Landlord у партнерстві з ДТЕК ВДЕ реалізовує медіпроект “Зелена енергетика”. Це унікальне рішення, що досліджує можливості альтернативної енергетики, її фінансову привабливість для бізнесу в умовах українського законодавства, проводиться аналіз кейсів вже реалізованих проектів ВДЕ та вивчається соціальна складова.

За прогнозами експертів, до 2040 року зелені джерела енергії забезпечать більш 40% світового попиту. Україна хоч і повільно (наразі на ВДЕ припадає усього 4%), проте стабільно нарощує виробничі потужності відновлюваної енергетики. Новим поштовхом до розвитку альтернативної галузі має стати прийняття законопроекту про перехід від зелених тарифів до залених аукціонів. Це дасть можливість усім проектам будь-яких потужностей двічі на рік приймати участь в аукціонах, і в разі перемоги – підписувати угоди на продаж чистої електроенергії за аукціонною ціною на 20 років.

Альтернативна енергетика – світовий тренд і майбутнє. Landlord долучається до “зеленої сім’ї” й готові стати надійним та об’єктивним помічником на шляху розвитку альтернативної галузі в Україні.

НАШІ РЕПОРТАЖІ
"