Новини

18 хв. тому

Україна опинилася на 6-му місці в рейтингу найнещасніших економік світу

Bloomberg опублікував рейтинг найнещасніших економік світу – Misery Index. Україні в ньому відведено 6-те місце через сильний економічний стрес і мізерний прогрес у стримуванні зростання цін та поверненні людей до роботи.

Про це повідомляє Бізнес Цензор.

Misery Index визначається як сума прогнозованої інфляції і безробіття в окремо взятій країні. Очолює рейтинг, як і торік, Венесуела.

Читайте: У торговельній війні США та Китаю вже виграла українська кукурудза

ТОП-10 найнещасніших економік світу за версією Bloomberg

 1. Венесуела
 2. Аргентина
 3. ПАР
 4. Туреччина
 5. Греція
 6. Україна
 7. Іспанія
 8. Уругвай
 9. Бразилія
 10. Сербія і Саудівська Аравія.

До  найщасливіших країн у цьому антирейтингу віднесено Таїланд, Сінгапур, Японію, Швейцарію, Данію, Малайзію, Ізраїль, Тайвань, Ісландію та Еквадор.

Landlord раніше повідомляв про те, як збільшити темпи зростання економіки України – названо три чинники.

Новини

2 години тому

Варю каву підлеглим та активно підтримую спорт в регіоні – Євген Дудка про важливість корпоративної складової

Корпоративна етика та повага до кожного працівника – головні складові в розвикту компанії. Саме таких принципів дотримується засновник групи компаній «Вілія» Євген Дудка. Власник одного з найбільших агрохолдингів Волині не цурається готувати своїм топ-менеджерам каву та щедро винагороджувати працівників за сумлінну працю.

Такі постулати Євген Дудка озвучив у рамках проекту «Унікальний ругіон». Зокрема, власник групи компаній «Вілія» та керуючий компанії «Волинь-Зерно-Продукт» відзначив, що серце колективу не може битися без здорового корпоративного духу, побудованого на взаємоповазі та відчуття довіри.

«Існує таке поняття, як корпоративний дух, і його потрібно підтримувати. Так, нещодавно особисто супроводжував порибалити до Норвегії працівників, які в нашій компанії вже понад 10 років, серед них були і водії, і вантажники. Добре мати і спільні традиції. Наприклад, на Новий рік ми купуємо ялинку у горщику, а потім садимо біля офісу. Щире запитання «Як справи у твоєї дитини?» додає працівнику впевненості в тому, що компанія його цінує і поважає як людину та особистість, а не розглядає тільки як гвинтик у великому виробничому механізмі. Або, наприклад, я завжди приїжджаю до офісу на 15 хвилин раніше та роблю топ-менеджерам каву. Такі прості речі дуже підтримують дух. Працівники мають відчувати себе захищеними. У житті бувають різні кризові ситуації, і людина має знати, що є компанія, на яку він може покластися. Наші співробітники впевнені, що у разі проблеми вони отримають захист та підтримку» – підкреслив управлінець.

Читайте: Побудова агробізнесу за принципами НАТО від Євгена Дудки

Крім того, Євген Дудка додав, що на його підприємстві майже удвічі вищі зарплати, ніж середні по регіону. Також його господарство є лідером з виплати орендної плати за земельні паї та приймає активну участь у соціальних проектах:

Кількість працівників по групі підприємств налічує 1300 осіб із середнім рівнем заробітної плати 14 700 гривень, у той час як на Волині, якщо не помиляюся, середній рівень — 8700 гривень на місяць. Тобто передусім ми соціально відповідальні стосовно наших співробітників.

Більше того, ми серед лідерів на ринку з виплати орендної плати за земельні паї; маємо низку соціальних проектів — виплати стипендій відмінникам у школах, підтримка сільського спорту, долучаємося до культурного виховання молоді.

Відзначимо, раніше Євген Дудка розповів, чому однією з головних цілей його компанії «Вілія» є об’єднання фермерів у кооперативи, і які дивіденди вони від цього отримають.

Новини

2 години тому

Кернел збільшив продажі соняшникової олії на 40%

За період із січня до березня 2019 року заводи Кернел переробили 908,16 тис. т насіння соняшнику, що на 7% більше, ніж за відповідний період минулого року. Це дозволило компанії збільшити продажі олії на 40%.

Про це повідомляє АПК-Информ.

Згідно з офіційним звітом компанії, у III кварталі 2019 фінансового року (січень – березень) Кернел реалізував:

 • 389,6 тис. т соняшникової олії (на 40% більше, ніж у січні – березні 2018 р.),
 • 2,116 млн т зерна (майже вдвічі більше).

Читайте: Кернел кинув виклик УЗ щодо конкуренції агроперевезень. Мірошниченко розкритикував Укрзалізницю

Повідомляється, що загалом за 9 місяців поточного ФР переробка олійних підприємствами Кернел була на 1,5% нижчою, ніж у попередньому році, і становила 2,27 млн ​​т. Однак компанія змогла збільшити реалізацію кінцевого продукту майже на 18% – до 1,17 млн т.

Landlord раніше повідомляв про те, що Кернел планує наростити виробництво кошерної олії на 57%.

Новини

2 години тому

На дорогах України випробують мережу 5G

Україна готується до впровадження технології 5G на дорогах для підвищення якості та безпеки транспортного руху. Монтажні роботи з обладнання пілотної ділянки траси Н-01 сучасними технологіями розпочалися 18 квітня.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури України.

Мінінфраструктури України та компанія Nokia оголосили про спільні наміри реалізації пілотного проекту «Інтернет речей на дорогах на базі технології зв’язку п’ятого покоління 5G».

На зазначені інновації у Міністерстві покладають такі завдання:

 • безпека дорожнього руху,
 • моніторинг руху,
 • аналіз транспортних потоків.

«Цей проект є одним з найбільш пріоритетних та найважливіших для Міністерства інфраструктури України», – наголосив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

Читайте: Кооператив із кластером у 100 тис. га або як Вілія створює найпотужніше фермерське об’єднання України

Впроваджуватимуть інноваційні технології у три етапи:

 • Пілот: тестування «Інтернету речей» на 21-му кілометрі Дніпровського шосе протягом 2 місяців. Сстатистичні дані збиратимуть за допомогою мережі LTE (з другого півріччя 2019 р. – за допомогою зв’язку 5G).
 • Розширений пілот: покриття окремо взятої траси.
 • Повномасштабний проект:  покриття новітніми технологіями всіх автомобільних доріг України міжнародного значення.

Повідомляється, що компанія Nokia інвестувала в українські інфраструктурні  проекти 22 млрд грн з 2015 р. Офіційний запуск проекту планується на 25 квітня. За словами Володимира Омеляна, Україна входить у топ-10 країн світу, які випробовують мережу 5G.

Landlord раніше повідомляв про те, що в умовах нестачі вагонів агробізнес вимушено переходить на автоперевезення.

Новини

3 години тому

За обслуговування 30 локомотивів General Electric Укрзалізниця заплатить 900 млн грн

Укрзалізниця через систему ProZorro оголосила тендер на надання послуг із сервісного обслуговування 30 локомотивів General Electric та пов’язаних із цим послуг. Передбачувана вартість робіт – 895,25 млн грн.

Про це повідомляє БізнесЦензор.

Аукціон проведуть 25 червня. Переможець тендеру до кінця 2027 р. має здійснювати сервісне обслуговування 30 магістральних вантажних тепловозів серії ТЕ33АС і надавати пов’язані з цим послуги.

Читайте: Nestle повністю викупила виробника соусів Торчин

Тендерні пропозиції можна подавати до 20 травня. Претендувати на участь у тендері може компанія, яка здатна підтвердити, що вона є виробником обладнання, основних запасних частин і матеріалів для виконання робіт із сервісного обслуговування магістральних вантажних тепловозів серії ТЕ33АС і пов’язаних із цим послуг, або має право на їх поставку, надане виробником локомотивів.

Для участі в тендері потрібно подати документ, виданий виробником General Electric, який підтверджує можливість надавати авторизовані послуги з сервісного обслуговування тепловозів ТЕ33АС і користування технічною, нормативною, методичною документацією на локомотив.

Як повідомляв Landlord, на Крюківському вагонобудівному заводі завершили доукомплектацію перших 30 локомотивів General Electric, які перевозитимуть вантажі в Україні.

Новини

Показати ще