Новини

Новини     4 години тому

Яку стратегію варто обирати трейдерам в Україні – Ярослав Гордієнко
Компанія «Мімієр Трейд» працює на українському ринку з 2012 року, займаючись експортом рослинних олій і імпортом нафтопродуктів. Сьогодні компанія зарекомендувала себе на ринку як стабільний трейдер, а фінансовий обіг у 2019 році за прогнозами становитиме 230-240 млн. доларів США.

Новини     9 години тому

Держмонополію на виробництво спирту скасовано: Зеленський підписав закон
Президент Володимир Зеленський підписав закон, який скасовує монопольне право ДП «Укрспирт» на виробництво спирту в Україні.

Новини     10 години тому

Економічно та продуктивно: чому господарство Калина-Л обрало зернову сівалку LEMKEN Solіtair
Як застосування сівалки Lemken дало змогу господарству «Калина-Л» на Хмельниччині провести посівну озимих і заощадити на пальному та логістиці.

Новини     11 години тому

У ДПЗКУ забрали 14 незаконно приватизованих комплексів – Гончарук
Кабінет міністрів України повернув у державну власність 14 майнових комплексів Державної продовольчо-зернової корпорації, які були приватизовані незаконно. Таку інформацію надав прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

Новини     13 години тому

Як сімейне фермерське господарство на Рівненщині розвиває агротуризм
Сімейне фермерське господарство «Надія», що в селі Шпанів Рівненського району, має безліч ідей для агротуризму і втілює їх у життя. Наразі родина фермерів облаштувала нову локацію для туристів – агросадибу з осетровим ставком та апібудиночком.
Показати ще