Новини

Новини     30 хв. тому

Українські фермери змушені знижувати ціну на цибулю: за тиждень на 8%

Зростання імпорту цибулі в Україні, а також посилення активності українських виробників, які почали розпродавати свої запаси цибулі, привели до зниження ринкової ціни на цю продукцію в середньому на 8% за поточний тиждень.

Читати далі

Новини     2 години тому

У 2019 році експорт всіх зернових з України складе 52 млн тонн (ІНФОГРАФІКА)

Світові ціни на більшість основних сировинних сільсько­господарських продуктів нарешті припинили сезонне падіння, й експортери починають потроху відновлювати втрачені позиції.

Читати далі

Новини     2 години тому

Білорусь-Румунія: транзитний потяг з 32 контейнерними вагонами їхатиме через Україну

У березні через Україну почне курсувати новий регулярний поїзд, який сполучатиме Білорусь та Молдову. Відповідно – буде слідувати між станціями Удрицьк та Вадул-Сірет.

Читати далі

Новини     4 години тому

300 корів за годину: як працює штучний інтелект у доїльних апаратах ФОТО

Європейська компанія «Europe Dairy Systems» обладнала платформи для доїння корів штучним інтелектом. Технології машинного навчання самостійно аналізують та обирають оптимальну швидкість так званої каруселі, по якій рухаються тварини. А датчики в момент доїння визначають жирність та якість молока, надсилаючи фермеру звіт щодо потреб у раціоні корів. У такий спосіб можна на 20% зменшити час доїння та до 30% покращити добробут тварин.

Читати далі

Новини     4 години тому

За рік переробка зернових упала на 4,3%

Торік динаміка переробки зернових на борошно, корм, комбікорм та відходи на українських підприємствах упала на 4,3%. Найменше переробляли із зернових борошна – порівняно з 2017-м темпи зменшилися на 16,5% – до 1,8 млн тонн.

Читати далі
Показати ще