Новини

Новини     16 години тому

100 тис. грн допомоги: Сингента приєдналася до боротьби з коронавірусом
Компанія Сингента, яка є членом Центру «Розвиток КСВ», долучилась до спецпроєкту «COVID-19: бізнес для громад». Швейцарський агрогігант надав матеріальну допомогу для закупівлі бензину Департаменту охорони здоров’я Київської області, у яких у підпорядкуванні знаходиться 14 інфекційних лікарень.

Новини     04 квітня 2020 11:58

Морозостійкий і смачний: чому в Україні варто вирощувати артішок
Артишок користується значним попитом на ринках усього світу, проте для України ця культура має чудові перспективи, адже наразі ніхто з вітчизняних виробників не ризикує серйозно взятися за вирощування овоща.

Новини     03 квітня 2020 18:28

Українським фермерам відкрили безкоштовний доступ до супутникового моніторингу полів
Українсько-американська компанія EOS Data Analytics долучається до ініціатив на допомогу бізнесу, щоб сприяти подоланню негативних наслідків пандемії COVID-19. Вона відкрила безплатний доступ до платформи супутникового моніторингу полів EOS Crop Monitoring, аби фермери мали більше змоги залишатися вдома.

Новини     03 квітня 2020 17:27

Великі потужності та контроль якості: як працює Миколаївський ОЕЗ
Торік компанія «Ерідон» завершила модернізацію Миколаївського ОЕЗ, будівництво якого розпочалося ще у 2002 році. Нині максимальні потужності підприємства дозволяють обробити до 27 000 т сировини на місяць, причому ОЕЗ завжди завантажений на 100%. Про виробничі потужності заводу, якість та логістику, за якою відбувається доставка сировини й подальше відвантаження товару, розповів директор заводу Сергій Абрамов.

Новини     03 квітня 2020 13:22

Дебіторська перевага: як працює форвардна програма Соняшник компанії Ерідон
Засоби захисту рослин, насіння, добрива фермерам потрібні восени і навесні, а розрахунок інколи відкладається на півроку і більше — до реалізації врожаю. Про те, як навіть цей недолік перетворити на конкурентну перевагу та як працює програма «Соняшник», Landlord розповіла заступник генерального директора з економіки та фінансів компанії «Ерідон» Наталія Андрущенко.
Показати ще