Новини

Новини     54 хв. тому

Кібербезпека: чи не потрапили ваші паролі до списку найгірших

Незважаючи на часті новини про кібератаки і хакерські зломи, люди продовжують використовувати прості паролі для захисту своїх даних. Проаналізувавши понад 5 млн паролів, що просочилися в інтернет, компанія SplashData оприлюднила перелік комбінацій, котрі найлегше зламати.

Читати далі

Новини     4 години тому

У 2019 р. перевезення вантажів Укрзалізницею подорожчає майже на 23 %

УЗ оприлюднила фінансовий план на 2019 р. Ним передбачено зростання тарифів на вантажні перевезення з 1 лютого, а на пасажирські – з 1 квітня, яке дасть можливість компанії наростити чистий прибуток у 6,5 разу порівняно з 2018 р.

Читати далі

Новини     7 години тому

Протести фермерів у Польщі – чим це загрожує українському виробнику

Польські фермери вимагають від уряду вирішення аграрних проблем, пов’язаних із загрозою АЧС, а також встановлення мит на українську продукцію, що ввозиться до Польщі. Експерти вважають, що обмеження торгівлі практично не позначиться на діяльності українських експортерів.

Читати далі

Новини     8 години тому

Вантажоперевезення зі швидкістю 900 км/год. У Швейцарії випробують Hyperloop

У Швейцарії збудують перший у Європі випробувальний трек Hyperloop. Він буде використовуватися для дослідження надвисокошвидкісного вакуумного наземного транспорту.

Читати далі

Новини     11 години тому

Прогноз погоди в Україні 15 грудня 2018: температура повітря і ґрунту

15 грудня, у суботу, в Україні у західних та Одеській, вночі також у північних і центральних областях невеликий сніг, на решті території без істотних опадів.  На дорогах ожеледиця.  Вітер ...

Читати далі
Показати ще