Новини

Новини     6 години тому

Лови момент: через нестійку погоду фермери США збирають кукурудзу вночі ВІДЕО
Минулого тижня погода принесла неприємні сюрпризи американським фермерам, засипавши снігом кукурудзяні та соєві поля на півночі США. Тож коли погодні умови поліпшилися, виробники не можуть втрачати ні хвилини – кукурудзу збирають уночі, проте прогноз урожаю нижчий, ніж очікувалося.

Новини     8 години тому

Якою буде вартість оренди землі після зняття мораторію
Україна — найбільша держава Європи, й розміри її території зумовлюють різнобій вартості землі в різних регіонах. Так, у контексті орендної ціни угідь різниця між областями може бути дуже суттєвою — у п’ять-шість разів. Експерти передбачають, що за наслідком зняття мораторію орендні ціни одразу зростуть щонайменше вдвічі, а подальший їхній рух угору сьогодні навряд чи хтось спрогнозує.

Новини     13 години тому

Купуватимуть чи орендуватимуть: як готуються до відкриття ринку землі агромагнати
В Україні в руках 10 найбільших агрохолдингів зосереджено майже 3 млн га, що становить 7% усієї сільгоспземлі в країні. Що думають власники ТОП-5 найбільших за обсягом земельного банку компаній про відкриття ринку землі і чи готові вони інвестувати мільярди доларів у купівлю сільгоспугідь?

Новини     18 жовтня 2019 18:34

Рейтинг регіонів за ціною оренди землі
Landlord представляє ексклюзивний рейтинг регіонів України за ціною оренди землі сільськогосподарського призначення. Рейтинг складено за підтримки державного підприємства «СЕТАМ».

Новини     18 жовтня 2019 14:18

Фермери не можуть отримати держдотації: Ірина Паламар вимагає дій від чиновників
На сьогодні багато фермерів не можуть отримати держпідтримку, передбачену на галузь у 2019 році через відсутність у Мінекономіки комісії з питання розподілу держдотацій. З приводу цієї ситуації гостро висловилася на засіданні аграрного комітету ВР Ірина Паламар.
Показати ще