Новини / День у полі     01 вересня 2021 11:01

На Полтавщині свою техніку продемонстрували майже 100 компаній-учасниць

Передова техніка та масштабні демопокази — як Полтавщина зустріла учасників Битви Агротитанів

Агрохімічний аналіз поля, найпотужніші ґрунтообробні агрегати, автомобільний тест-драйв, яскрава концертна програма та шоу за участю повітряної гімнастки — вже вдруге стартувала наймасштабніша демонстрація сільгосптехніки у польових умовах на Лівобережжі. Близько 100 компаній-партнерів дивували учасників новинками техніки та демонстрацією одиниць у роботі.

Організаторами виступили Всеукраїнська аграрна рада спільно з компанією DYKUN та ПП «Ланна-Агро».

Офіційне відкриття Битви Агротитанів під Полтавою розпочалося з вітальних слів керівника господарства «Ланна-Агро» Олександра Тимохи та голови Всеукраїнської аграрної ради Андрія Дикуна.

«Другий рік поспіль на Полтавщині, у цьому господарстві відбувається Битва Агротитанів. Минулого року протягом одного дня захід відвідали 1200 учасників. Цього року захід відбувається два дні, запрошені шість областей. Дякую групі компаній DYKUN та ВАР за організацію, за те, що дали можливість аграрникам поспілкуватися, провести час з користю. Думаю, що в об’єднанні — наша сила», — прокоментував Олександр Тимоха.

Андрій Дикун подякував організаторам та акцентував увагу на важливості вкладу аграріїв у розвиток держави.

«Є люди, які розвивають та захищають нашу країну, про яких ми знаємо. Це військовослужбовці, волонтери, медики, які вступили у бій з коронавірусом. А є ті, хто здебільшого в тіні, хоча їхній вклад не менш важливий. Це аграрії. На сьогодні агросектор — це 17% ВВП країни та 48% валютної виручки. Тому вклад аграріїв у здобуття незалежності України є надзвичайно великим», — наголосив він.

Відвідувачі могли знайти спеціальні умови кредитування від фінансових партнерів, наживо побачити здійснення агрохімічного аналізу поля, інноваційні методи та найновіші гібриди соняшнику та кукурудзи іноземної селекції. Автомобільні партнери провели пекельний тест-драйв і продемонстрували улюблених флагманів гравців аграрного сектору.

Асад Лапш, генеральний директор «KUHN-Україна», зазначив, що захід відбувся на досить високому рівні.

«Битва Агротитанів — як добра традиція. Компанія «KUHN-Україна» цьогоріч є генеральним партнером Битви Агротитанів на всіх трьох локаціях. Полтавщину ми підтримуємо вже другий рік поспіль і представляємо техніку в усіх демонстраційних зонах. Зокрема, сьогодні ми вперше на Битві Агротитанів показали сівалку AUROUK 6000 RC у роботі. Цей агрегат для посіву не залишив байдужим аграріїв, адже навіть по закінченню демонстрації учасники підходили і запитували про нього. Я вважаю такий формат зустрічей у полі вдалим та затребуваним», — поділився він.

Учасник ВАР, власник «Агрофірми «Нібас» Роман Ковальський вперше відвідав Битву Агротитанів і відзначив цікавий та оригінальний формат заходу.

«Дуже вразили масштаби виставки, велика кількість найновішої техніки — і ґрунтообробної, і самохідної. Сьогодні ми придивилися дискову борону від компанії АMAZONE та плануємо купувати на весну самохідний оприскувач для свого господарства», — зауважив Роман Ковальський.

Бренд-менеджер компанії PӦTTINGER Володимир Мірненко розповів, які одиниці техніки були показані та чим корисна ідея проведення польової демонстрації у різних областях.

«Битва Агротитанів допомагає побачити техніку в роботі. От тільки реальні умови Київщини, Хмельниччини та Полтавщини дуже відрізняються. Ідея розширення локацій виявилася дуже корисною для українського аграрія. Битва Агротитанів на Лівобережжі допомогла нам випробувати техніку на родючих полтавський чорноземах, у цих ґрунтово-кліматичних умовах. Сьогодні показуємо чотири одиниці техніки: дискову борону TERRADISC, стерньовий культиватор TERRIA, плуг з чизелями та котком, а також посівний комплекс PӦTTINGER TERRASEM», — зазначив він.

Враженнями від заходу поділилися й представники аграрних підприємств.

«Наша компанія багато років поспіль бере участь у Битві Агротитанів, і це дійсно крута можливість зібрати власників провідних господарств разом. Цікаво, дуже технологічно та по-новому. Дякуємо організаторам!» — прокоментував керівник агрономічного відділу «Агрохімтехнолоджі» Володимир Забалуєв.

Читайте: Як швидко та дорого продати врожай

«Це важлива подія на Полтавщині. Захід дуже корисний. Я був на виставках Америки, Китаю та Канади. Битва Агротитанів їм не поступається. Це чудовий майданчик для обміну думками з колегами, і такі події потрібні аграріям», — наголосив керівник господарства «ЛОС» Олександр Прокопенко.

Друга виставка-демонстрація техніки та технологій для сільського господарства «Битва Агротитанів на Лівобережжі» об’єднала близько 1500 учасників з усіх регіонів України та продемонструвала, що сучасне сільське господарство — це постійний розвиток, альтернативні рішення та успішні аграрії, які розвивають галузь попри всі випробування.

Раніше Landlord розповідав, що наступна Битва Агротитанів відбудеться 2–3 вересня — ТОВ «ТАК-Агро», Київська область, Тетіївський район, село Степове.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також