Спецпроекти

Спецпроекти     06 листопада 2019 10:00

Як аграрію залучити фінансування: 5 видів фінансових інструментів
Фінансові інструменти або квазігроші у світі є головною і найбільш динамічно зростаючою складовою грошової маси в цілому. При цьому український аграрний сектор з огляду на майбутнє відкриття ринку землі, що, безумовно, потребуватиме максимального залучення ресурсів, просто-таки вимагає від фермерів опанування науки використання фінансових інструментів.

Спецпроекти     01 листопада 2019 14:02

Картування грунтів та зрошування: як економлять фермери в Румунії
Румунський фермер Нікулае Попеску має земельний банк площею 336 га, з яких 50 га — його власність. Господарство аграрія розташована в посушливому регіоні Куджир, відтак більш-менш нормальних врожав йому вдається досягати за рахунок розвинутої системи зрошення та картування грунтів.

Спецпроекти     31 жовтня 2019 12:10

Рекордні врожаї та фундаментальний підхід: чемпіонський хід АФ Базис
Як «Агрофірма «Базис» стала прикладом для інших господарств регіону й чому так важливе надійне партнерство.

Спецпроекти     28 жовтня 2019 13:58

Ставка на прибутковість: чому в господарстві Альтаїр відмовились від збільшення земельного банку
Аграрна історія Григорія Плічка заслуговує на особливу увагу. Нечасто доводиться зустрічати керівника успішного господарства, який розвинув власний бізнес буквально на порожньому місці. Брак коштів Григорій Іванович компенсував впевненістю у власних силах та ґрунтовним підходом до справи. Сьогодні у господарстві «Альтаїр» використовується найсучасніша імпортна техніка, яка працює за технологіями точного землеробства.
Показати ще