Спецпроекти

Спецпроекти     03 квітня 2020 15:02

Як біопаливо стимулює економіку Польщі? Пояснює фермер Юліуш Млодецький
Упродовж 36 років польський фермер Юліуш Млодецький керує фермою розміром 159 га. Більшість площ його господарства засіяні ріпаком. В ексклюзивному інтерв’ю Landlord поляк розповів про технологію культивації ріпака, а також його значення для економіки країни в цілому.

Спецпроекти     01 квітня 2020 17:33

Як ефективно управляти врожайністю – Андрій Боднар
Головний агроном господарства «Агро Південь-1» Андрій Боднар належить до когорти аграріїв, для яких не існує неможливих завдань. Це не жарти — з року в рік стабільно вирощує гарні врожаї на 18 000 га у посушливих умовах степів Одеської області.

Спецпроекти     30 березня 2020 18:29

Як отримати прибавку 5 центнерів пшениці з гектара в умовах напівпустелі: кейс господарства Лан
Завдяки використанню швидкорозчинних комплексних добрив керівник господарства «Лан» Олександр Гапчук досягає нормальної рентабельності вирощування озимих культур в умовах, коли з липня по березень випадає лише 50 мм вологи. Досягти цього без інноваційних технологій було б неможливо.

Спецпроекти     27 березня 2020 15:06

Сільське господарство є єдиним способом заробітку для молоді Литви – фермер Паулюс Жемайтіс
Литовський фермер Паулюс Жемайтіс на площі 80 га вирощує ріпак та пшеницю, й більшість земель орендує, виплачуючи власникам по 100 євро за га. Торік через посуху врожаї пана Жемайтіса значно постраждали, відтак литовцю доводиться експериментувати із новими гібридами насіння, які б були посухостійкими. Крім того, тамтешній фермер бідкається, що допомоги ані від держави, ані від ЄС не отримує, відтак доводиться покладатися виключно на власні сили.

Спецпроекти     27 березня 2020 09:26

ПроДобро: застрахуй посіви — допоможи дітям
Програма «МетеоЗахист» — це не тільки успішний проєкт агрострахування від компанії «Сингента», але й джерело допомоги дітям в отриманні якісної медичної допомоги.
Показати ще