Спецпроекти

Спецпроекти     17 січня 2020 15:02

Через посуху знищено 50% урожаю – польський фермер Патрик Лорецький
23-річний фермер із Вонгровецького повіту, що в центральній частині Польщі, є нащадком аграрної родини, й наразі успішно культивує на 33 га землі пшеницю, цукровий буряк та кукурудзу. Також підприємець активно розвиває тваринництво, маючи від держави стабільну підтримку. Однак цьогоріч справи в молодого аграрія через сильну посуху складаюся далеко не найкращим чином. Він втратив 50% врожайності й, хоча отримав часткову компенсацію, утім, компенсувати збитки все одно не вдалося.

Спецпроекти     15 січня 2020 09:06

26 способів підвищити рентабельність
Як вдається підвищувати рентабельність вирощування сільгоспкультур учасникам Клубу новаторів агробізнесу BASF, що поєднує керівників з 26 провідних агрокомпаній України.

Спецпроекти     11 січня 2020 13:56

Мізерні ціни на зернові та молочна криза: як словенські фермери опинилися в скруті
Незважаючи на високий рівень життя, вести прибуткове господарство словенським фермерам з кожним роком стає дедалі складніше. Падіння цін на зерно, зниження вартості на молокопродукцію змушують аграріїв, по суті, виживати. Словенський фермер Антон Медведь на власному прикладі розповів про існуючі проблеми в його країні.

Спецпроекти     03 січня 2020 14:02

Аграрна галузь віддана на милість Божу – відверте зізнання молдовського фермера Іванова
Фермер із Молдови Олексій Іванов - директор ТОВ Vindex-Agro, володіє сотнями гектарів зернових посівів. Утім, як зізнався аграрій, займатися сільським господарством у його країні – це ризикована справа, яка жодним чином не підтримується владою. Через недосконале законодавство й ігнорування урядом проблем галузі – сільське господарство Молдови відстало від європейських виробників на десятки років.

Спецпроекти     27 грудня 2019 15:02

Аргентинець Франсіско Сантіллан: Якби не соя, ми б померли від голоду
Нестабільна політична ситуація, колізії на експортному ринку сільського господарства та знецінення песо створили вкрай несприятливі умови ведення бізнесу в Аргентині. Торгівельна війна США та Китаю тільки стала додатковим тягарем для аргентинських фермерів, які в очікуванні більш вигідних контрактів не поспішають реалізовувати продукцію за кордон. Виконуючий обов’язки генерального директора компанії Bunge Грегорі Хекман назвав Аргентину «Однією з найбільших диких держав для ведення бізнесу в 2019 році».
Показати ще