Спецпроекти

Спецпроекти     07 травня 2020 17:02

Несприятливі кліматичні умови не катастрофа, якщо чітко прораховується кожен агрономічний елемент – Анна Бердник
АПФ «Ставки»і, належить до господарств, у яких чітко прораховується кожен агрономічний елемент, провадяться активні випробування нових продуктів і головне — присутні високі економічні результати.

Спецпроекти     06 травня 2020 17:02

Врожайність озимої пшениці у 62 ц/га «на коло» говорить сама за себе – Олександр Скляров
Керівник господарства «Верес» Олександр Скляров поділився, як працюючи у вочевидь посушливих умовах, не нарікаює на дефіцит вологи. Він віднаходить нові шляхи подолання агрономічних проблем і впевнено розвиває технології. Зароблені кошти господарство вкладає у розвиток місцевої інфраструктури і тваринництво.

Спецпроекти     05 травня 2020 17:02

Через проблеми з опадами головним для отримання гарного врожаю стало збереження продуктивної вологи у ґрунті – Микола Копил
Генеральний директор компанії Микола Копил разом зі своєю агрономічною командою стежать за підготовкою до найвідповідальнішого весняного випробування - посівна.

Спецпроекти     04 травня 2020 17:02

Як з буремних 90-х побудувати підприємство, на якому тримається економічне життя та інфраструктура цілого регіону – Віктор Кияновський.
Підприємство, що обробляє 12 000 га землі, є провідним платником податків регіону, створило 450 робочих місць, утримує соціальну сферу районного центру. Історія Віктора Кияновського.
Показати ще