Новини / Рейдерство     14 лютого 2019 13:01

Росток-Холдинг вимагає від колишніх директорів 318 млн грн

«Росток-Холдинг» подає до суду на трьох екс-директорів компанії. Звинувачує їх у зловживанні службовим становищем та незаконним загарбанням продукції на суму 318,6 млн грн.

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Нинішній виконавець обов’язків гендиректора «Росток-Холдингу» Ігор Сташук звинувачує екс-керівників корпорації у незаконному вивезенні продукції, яка перебувала на той момент під арештом. Річ у тім, що після інвентаризації запасів кукурудзи й соняшника, продукції виявилося в рази менше, ніж у момент, коли підприємство було передано в управління Нацаг-ва з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних злочинів (АРМА).

Через це компанія звертається до суду, аби компенсувати завдані збитки.

ЧитайтеМустанг Фінанс подав до суду на Росток Холдинг через борг у $6,5 млн

Ігор Сташук просить притягнути до відповідальності очільників «Шалигінське» Андрія Шваба, «Комбікормник» – Миколу Буренка та «Новгород-Сіверський елеватор» Василя Томаля. Позови були подані відповідно до господарських судів у Сумській та Чернігівській областях. Від Андрія Шваби вимагають компенсації в розмірі 219,2 млн грн, від Миколи Буренка – 41,77 млн грн та від Василя Томаля – 57,62 млн грн.

Харківський райсуд 30 листопада 2018 року наклав арешт на майно “Росток-Холдингу” та передав його в управління АРМА. Нацагентство на конкурсній основі обрало управляючого арештованим майном – агрохолдинг I & U (ТОВ “Ай Енд Ю Груп Юкрейн”) та 29 грудня 2018 року тимчасово відсторонило від своїх посад керівників та підписантів усіх підприємств “Росток Холдинг”.

ЧитайтеПонад 30 млн грн. компенсації отримав агрохолдинг через крадіжку насіння на складі

Однак, уже 10 січня 2019 р. детективи НАБУ розпочали розслідування протиправних дій працівників судів і прокуратури Харківської області, які призвели до повного блокування роботи компанії «Росток-Холдинг».

Адвокати компанії відзначають, що протиправними діями вважають зловживання владою та своїм службовим становищем осіб, які, діючи за попередньою змовою з рейдером Яковом Грибовим та іншими особами, «вчинили незакінчений замах на протиправне заволодіння майном групи».

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також