Новини    23 травня 2023 18:54

У “Росток Холдинг” завершили посівну: цьогоріч ставка на кукурудзу

Під кукурудзу відвели понад 5 200 га посівних площ. Також наростили обсяги озимої пшениці

Компанія “Росток Холдинг” завершила весняну посівну кампанію. Як повідомляє пресслужба компанії, загалом засіяно понад 10 тис. га площ. З них понад 5,2 тис. га кукурудзи, 1,77 тис. га — озимої пшениці, 1,73 тис. га соняшнику та 600 га — інші культури.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Загалом засіяно понад 10 тис. га площ. З них понад 5 200 га кукурудзи, 1 766 га – озимої пшениці, 1 727 га соняшнику та 600 га – інші культури. У структурі посіву цьогоріч основна ставка на кукурудзу. Під кукурудзу відвели понад 5 200 га посівних площ. Також наростили обсяги озимої пшениці.
Через значну кількість опадів у березні та квітні весняна посівна кампанія стартувала трохи пізніше. Проте нам вдалось провести цю посівну в оптимальні терміни. Завдяки ретельному плануванню, високоякісним насіннєвим матеріалам та незмінній праці наших фахівців, ми впевнено закінчили посівну сезону вчасно та з відмінними результатами, – зазначив генеральний директор Дмитро Купавцев.
Понад півтора року посівні кампанії проходять в умовах підвищеної небезпеки. Але попри широкомасштабну військову агресію “Росток Холдинг” спромігся провести повноцінно всі посівні кампанії.
У компанії нагадали, що 3 890 га, а це близько 29% посівних площ, знаходяться у зоні бойових дій та не обробляються.

Довідка. “Росток Холдинг” — вертикально інтегрована агропромислова група, створена в 2010 році та спеціалізується на вирощуванні та реалізації зернових культур, а також виробництві та продажу молока.

Нагадаємо, у Cygnet повідомили, що завершили посівну кампанію 2023 року. Про це пресслужба зазначила у Facebook.

В Україні триває посівна кампанія – 2023. Українські аграрії розпочали сівбу сої, зокрема 13 регіонів уже посіяли 18,8 тис. га.

Фахівці академії аграрних наук України виклали своє бачення проблем і перспектив посівної кампанії 2023 року.

Відсутність атмосферних опадів та поява теплих погожих днів створили сприятливі умови для проведення весняного посіву на Рівненщині.

На Вінниччині підприємства переглянули технологічні процеси вирощування культур щодо оптимізації та раціонального використання матеріально-технічних ресурсів. Нині очікується, що структура посівних площ у 2023 році зазнає певної трансформації.

Сівба кукурудзи в Україні розпочалася вже в першій декаді квітня, першою стартувала Сумщина. Водночас, продовжилися жнива культури, що додало аграріям сумнівів у доцільності включення зернової в цьогорічну сівозміну. Через проблеми з логістикою та низку інших проблем, в Україні почали зменшувати площі під кукурудзою, це стосується навіть агрохолдингів.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...