Новини / Фінанси     12 лютого 2019 11:55

Мустанг Фінанс подав до суду на Росток Холдинг через борг у $6,5 млн

ФК «Мустанг Фінанс» подала позов до Господарського суду Києва про стягнення заборгованості з Росток Холдингу за кредитами на суму $ 6,5 млн. По справі відкрито провадження. В ухвалі суду зазначено, що позичальники не сплачують відсотки в рахунок погашення і обслуговування кредитів.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

ФК «Мустанг Фінанс» 11 січня 2019 р. уклала договір з банком «Південний» про відступлення прав вимоги банку до позичальників за генеральною угодою про кредитування від 10.10.2015 р. та договорами поруки.

ЧитайтеДепутати пропонують обмежити фінансову підтримку агрохолдингів до 150 млн грн

Зазначено, що банк надав грошові кошти ТОВ «Агрофірма ім. Чапаєва», агрофірмі «Надія», агрофірмі «Шалигінське», «Новгород-Сіверський елеватор» і «Комбікормщик», приватно-орендним сільгосппідприємствам «Ічнянське» і «Хлібороб», а також ПП «Аграрні інвестиції», «Новгород-Сіверські аграрні інвестиції» і «Ямпіль інвест».

Договори поруки були укладені з цими та ще 7 підприємствами: ПП «Середина-Буда Агро», ТОВ «Росток-Трейд», «Росток-Холдинг», «Берегиня», Агрофірма «Обрій», «Демор» і сільськогосподарське ТОВ «Крупичпільське».

Загалом відповідачами за позовом ФК «Мустанг Фінанс» є 17 підприємств Росток Холдингу. Заяву розглядатимуть на підготовчому засіданні 27 лютого.

Також ФК «Мустанг Фінанс» подала до Печерського райсуду Києва позов про стягнення заборгованості за кредитними договорами та договорами поруки з Віктора Купавцева, який є бенефіціаром Росток Холдингу.

Як повідомляв Landlord, НАБУ розслідує протиправні дії працівників судів і прокуратури Харківської області, які призвели до повного блокування роботи компанії «Росток-Холдинг».

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також