Новини / Фінанси     31 січня 2019 10:45

Понад 30 млн грн. компенсації отримав агрохолдинг через крадіжку насіння на складі

Страхова компанія «Арсенал Страхування» здійснила одну з найбільших виплат 2018-го – 31 млн грн. компенсації агрохолдингу через масштабну крадіжку на складі. Правопорушники вивезли насіння, добрива та засоби захисту рослин. Експерти називають злочин та збитки, завдані компанії, однією з найзначніших подій в агросекторі минулого року.

Про це повідомляє прес-служба страхової компанії.

За даними страхової компанії, агрохолдинг входить до ТОП-5 дистриб’юторів насіння, добрив і техніки. Має склади в різних областях України.

На один з таких складів в обласному центрі й був здійснений напад. Злочинці вивезли техніку та продукцію агрохолдингу.

Не зважаючи на те, що розслідування досі триває, страхова компанія виплатила кошти аграріям напередодні посівної кампанії.

ЧитайтеЯк крадуть зерно на Укрзалізниці та як можна це побороти

«Головна складність була в тому, аби правильно порахувати збитки. Тому що компанія має 5 складів в різних куточках України – тож потрібно було встановити, яка продукція й коли прибула на пограбований склад», – прокоментував Костянтин Палазов, директор департаменту врегулювання збитків страхової.

Також у компанії наголосили: сьогодні крадіжки в агросекторі стають усе зухвалішими. Повноцінно не можуть захистити навіть автоматичні системи охорони. Адже, наприклад, пограбований склад агрохолдингу був обладнаний камерами спостереження та захисними технологіями.

Landlord раніше повідомляв про те, що Укрзалізниця розробляє розробляє проект UZ Air Guard, який передбачає запровадження контролю рухомого складу та інфраструктури за допомогою дронів. Відеоспостереження з повітря вестиметься на 68 полігонах, на яких відбувається майже 95% крадіжок.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також