Насіннєва гільдія

Насіннєва гільдія     21 березня 2019 13:38

Таких заходів має бути більше – експерти про Насіннєву гільдію-2019 ВІДЕО
У березні за організаторством компанії "Сингента" та медіапідтримки Landlord відбулася знакова подія для всього аграрного ринку України - старт першого бізнес-співтовариства керівників провідних агрокомпаній – «Насіннєва гільдія», учасниками якої стали понад 60 аграріїв. 

Насіннєва гільдія     19 березня 2019 17:24

Насіннєва гільдія-2019: топ-спікери та корисні поради від експертів Syngenta ВІДЕО
Компанія "Сингента" за співорганізаторством та медіапідтримки Landlord у березні провели першу зусртріч бізнес-співтовариства керівників провідних агрокомпаній – «Насіннєва гільдія», учасниками якої стали понад 60 аграріїв з усієї України.

Насіннєва гільдія     19 березня 2019 13:25

Як фермерам отримати кращу ціну на соняшник: три поради від Луїса Карлоса Алонсо
Фермери нічого не можуть зробити, щоб отримати кращу ціну на соняшник, – це один із міфів. Так вважає Луїс Карлос Алонсо, фахівець компанії Syngenta, який 40 років пропрацював із соняшником і тепер ділиться досвідом, як вирощувати високоякісну продукцію, яку можна дорого продати.

Насіннєва гільдія     15 березня 2019 12:52

Що насправді впливає на урожайність соняшнику: Луїс Карлос Алонсо спростовує 10 міфів
Луїс Карлос Алонсо, фахівець компанії Syngenta, який 40 років пропрацював із соняшником, зібрав найпоширеніші серед фермерів міфи щодо вирощування цієї культури і підвів наукове підґрунтя для їх розвінчування. Його переконливий виступ став видатною подією на засіданні Насіннєвої гільдії.

Насіннєва гільдія     14 березня 2019 15:57

Як боротися із склеротинією — поради від топ-експертів Syngenta ВІДЕО
Соняшник в Україні вважається провідною олійною культурою, відсоток котрого в структурі посівних площ із кожним роком значно збільшується. Тож як ефективно захистити рослину від найнебезпечніших хвороб та зібрати максимальний урожай — ці питання обговорювалися під час клубу «Насіннєва гільдія-2019».
Показати ще