Новини / Рейдерство     15 січня 2019 17:48

Рейдерська атака на Росток-Холдинг триває. За справу береться НАБУ

Детективи НАБУ 10 січня 2019 р. розпочали розслідування протиправних дій працівників судів і прокуратури Харківської області, які призвели до повного блокування роботи компанії «Росток-Холдинг».

Про це повідомляє прес-служба компанії «Росток-Холдинг».

Наразі рейдерська атака на Росток-Холдинг перебуває в «агресивній фазі». У філях на Сумщині та Чернігівщині перекрито доступ працівників компанії до робочих місць. Без опису і попереджень опломбовано низку робочих приміщень, у регіональних офісах порядкують озброєні люди в камуфляжі.

ЧитайтеВтілення технологій, стилю та безпеки — новий Toyota RAV4

НАБУ розслідуватиме дії посадовців Національної поліції в Харківській області, Харківської місцевої прокуратури № 6, судової гілки влади, Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів.

Адвокати компанії відзначають, що протиправними діями вважають зловживання владою та своїм службовим становищем осіб, які, діючи за попередньою змовою з рейдером Я.С. Грибовим та іншими особами, “вчинили незакінчений замах на протиправне заволодіння майном групи”.

Landlord раніше повідомляв про те, що Росток-Холдинг звинуватили у крадіжці зерна.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також