Новини / Рослинництво     10 грудня 2018 16:10

Росток-Холдинг звинуватили у крадіжці зерна

100 % корпоративних прав Росток-Холдингу передано Нацагентству з управління заарештованими активами. Рішення Харківського райсуду вступило в законну силу на початку грудня, проте компанія продовжує вивозити зерно з елеваторів. Її дії розцінюють як розкрадання держвласності.

Про це повідомляє БізнесЦензор.

Рішення Харківського райсуду від 30 листопада про передання заарештованих корпоративних прав та нерухомості Росток-Холдингу Національному агентству з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів – вступило в законну силу.

Читайте: Ефективно та прибутково: користь IT-технологій для агробізнесу

Усе зерно Росток-Холдингу заарештовано, вилучено і передано на відповідальне зберігання елеваторів холдингу, однак компанія продовжує його вивезення. Агрохолдингу інкримінують незаконні дії з розкрадання арештованого майна, які тягнуть за собою відповідальність за статтею 388 КК України.

«Співучасниками цих злочинних дій є працівники елеваторів, водії зерновозів і покупці такого зерна», – говорить адвокат Михайло Величкович.

«Нацагентство з питань управління заарештованими активами має достатні повноваження щодо ініціювання притягнення до кримінальної відповідальності осіб, причетних і винних у розкраданні арештованого майна»,  – стверджує юрист Kinstellar Костянтин Лікарчук.

Landlord раніше повідомляв про те, що суд дозволив відновити збір і відвантаження врожаю компанії Росток-Холдинг. Суму збитків через вимушений 5-тижневий простій компанія оцінює у 130 млн грн.

А також: попри те що Харківський апеляційний суд дозволив Росток-Холдингу відновити збирання врожаю та роботу елеваторів, представники Державної служби охорони намагалися зупинити наповнені зерном вантажівки компанії.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також