Відпочинок

13 червня 2019 14:46

Патріотичний рекорд: українське поле одягнуть у вишиванку

На Міжнародних днях поля DLG в Україні намалюють найбільшу вишиванку країни найнестандартнішим способом, використовуючи самохідний обприскувач.

Про незвичайний рекорд який фіксуватимуть експерти Національного реєстру рекордів України, повідомляє прес-служба ТОВ «ДЛГ Україна».

Коли: Встановлення рекорду відбудеться 19 червня, о 10:30,

Де: смт Дослідницьке, Васильківський район, Київська область.

«Диференціювання – основа точного землеробства та майбутнє сільського господарства. Поширення знань про сучасні технології є головною задачею нашого заходу і така нестандартна демонстрація допомогає нам привернути увагу аграріїв до цієї важливої теми», – зазначила Юлія Бондаренко, директор «ДЛГ Україна», презентуючи подію.

Читайте: Аграріїв запрошують на виставку «Міжнародні дні поля в Україні

Українські компанії, пов’язані з агросектором, не перестають дивувати. Як повідомляв раніше LandLord, Нібулон спустив на воду найдовше в Україні 140-метрове судно-гігант.

Відпочинок

12 червня 2019 17:06

Лайфхак для бджолярів: вулик, який сам збирає мед ВІДЕО

Значно полегшує збирання меду розробка від Flow Hive. Виявляється, що частини тяжкої роботи пасічники можуть уникнути.

Відео публікує на своїй сторінці в Instagram ресурс Gigadgets.

Читайте: Хто поїде в Монреаль на АPIMONDIA 2019: оголошено конкурс для пасічників

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

This is a hive that gathers honey by itself. The Flow Hive makes honey-harvesting much easier. #gigadgets #savethebees #hive #beekeeper #honey #honeybee

Допис, поширений GiGadgets (@gigadgets)

 Landlord раніше повідомляв про те, що McDonald’s відкрив ресторан для бджіл. Оригінальна ініціатива покликана віддати данину кільком закладам McDonald’s у країні, які, піклуючись про диких бджіл, розташували на своїх дахах вулики.

Відпочинок

23 травня 2019 12:23

Здоровий раціон бізнесмена — як правильно харчуватися

Здоровий раціон — це довголіття, працездатність, енергія та шлях до успіху кожного підприємця. Головний лікар Edem Resort Олексій Башкірцев та шеф-кухар зеленої кухнікомплексу Христина Федочинська розповіли, у чому секрет правильного харчуваннята як його дотримуватися.

Яким має бути денний раціон здорової людини?
Олексій Башкірцев (О.Б.): Здорове харчування — це відповідність добового раціону фізіологічним потребам організму для забезпечення оптимального метаболізму. У сучасному світі, як правило, спостерігаються дві крайності. Перша — перебір у калоріях за рахунок надмірного вживання вуглеводів. А через невитрачені калорії відкладається надлишок маси тіла.
Друга — загальний дефіцит харчових інгредієнтів, що призводить до хронічної втоми, зниження працездатності та низки інших хвороб. Тобто раціон здорової людини має відповідати навантаженням та витраченій енергії протягом дня в роботі. Здоровий раціон для підприємців залежить і від типу управління, стилю роботи. Припустимо, підприємець повинен зараз здобути перемогу та докласти для цього максимум зусиль. А після цього він перепочиває — це спринтер. Якщо підприємець постійно працює у великому напруженні й високі результати потрібно показувати весь час — це стаєр. Здорове харчування не може бути однаковим протягом усього життя. Раціон повинен бути оптимальним для «тут і зараз», відповідати
навантаженням та кількості витраченої енергії. Ми щоденно ставимо своєму організму різні завдання, і відповідно, наше паливо — це їжа. Приклад за типом стаєр — довготривале паливо, вуглеводи, що забезпечують енергією (наприклад, каші). Спринтер — це білки, щось солодке, що забезпечує енергією.


Окремо хотілося б дізнатися про негативний вплив цукру. В чому саме його шкода?
О.Б.: Глюкоза потрібна нашому організму постійно. Це один з енергодонорів. Шкодить його надмірне вживання — на добу людині потрібне надходження однієї столової ложки еквіваленту цукру. Але на сьогодні 80% людей споживають 100 еквівалентів ложок цукру в цукровмісних продуктах. Відповідно, в клітині організму накопичується надлишок цукру, що викликає підвищення рівня інсуліну — гормону, що засвоює цукор. Потім клітина перестає реагувати на інсулін і в людини розвивається цукровий діабет з усіма ускладненнями.
Які продукти варто виключити зі свого раціону для здоров’я?
О.Б.: Виключити з раціону фастфуд, чіпси, ковбаси, сосиски, каву, цукор, крупи, що піддаються обробці (коли зберігається ядро, без оболонки), газовану солодку воду, рафіновані масла, підсилювачі смаку
(приправи в пакетиках), консервацію. Але варто наголосити на тому, що на організм людини впливають не окремі, а всі харчові речовини. Збалансована дієта є основою для підтримки правильного функціонування організму, нормальної діяльності імунної системи, роботи мозку. Вона підібрана відповідно до потреб людини, з урахуванням усіх необхідних харчових речовин, вітамінів та мікроелементів. Та варто все робити поступово. Для початку рекомендується виключити з раціону тільки цукор, через три місяці — вироби з білого борошна (пшеничного). Зміна хоча б цих звичок вже може змінити життя.
Останнім часом говорять про користь здорового голодування. Але як правильнойого проводити?
О.Б.: Голодування стало популярним після присудження Нобелівської премії вченому, який продемонстрував, що стимуляція процесів автофагії (самопоїдання) у тканинах омолоджує організм.
Говорячи просто — клітина починає «з’їдати» накопичене сміття, «шлаки», що утворюються у процесі життєдіяльності. Часткове голодування дійсно сприяє профілактиці захворювань, тонізує та закаляє організм, і в Edem Resort ми розповідаємо, як правильно починати голодування. Варто розпочинати з інтервального — наприклад, раз на тиждень відмовитися від вечері. Дотримуйтеся цього протягом одного
місяця. Якщо ви добре при цьому почуваєтеся, на наступний місяць раз на тиждень виключіть обід та вечерю. На третій місяць раз на тиждень вже практикуйте одноденне голодування. При голодуванні важливо пам’ятати про вживання достатньої кількості рідини. Неправильний вхід в дні голодування зупиняє
важливі анаболічні процеси — синтез кісткових, імунних і мозкових клітин. Тому процес неправильного лікувального голодування призведе до зворотного ефекту і хвороб.
Приїхавши до Edem на програму детоксикації, гість дізнається про основи здорового харчування?

Христина Федочинська (Х.Ф.): Кожен гість, який перебуває на програмах, проходить консультації дієтолога. Я як шеф зеленої кухні завжди знайомлюся з усіма гостями, що приїздять на програми. Також у нас проводяться майстер-класи, консультативні розмови. Щодо здорового харчування моя головна рекомендація — робити все усвідомлено! Не впадайте у крайнощі, шукайте золоту середину, і таким чином ви віднайдете баланс.
О.Б.: В Edem Resort до кожного гостя індивідуальний підхід, з урахуванням алергій, медичних показань. У комплексі маємо п’ять типів харчування. Перший тип — харчування, що стимулює фізіологічні процеси детоксикації в організмі. Важливо комплексно впливати на першу, другу, третю фази детоксикації в організмі. Також цей тип харчування низькокалорійний з періодами інтервального голодування, що
стимулює процеси автофагії. Інший тип харчування — anti-age. У ньому враховані всі останні наукові тенденції щодо впливу продуктів харчування на передчасне старіння. Третій тип харчування — фітхелс. Цей тип харчування збалансований по білках/жирах/ вуглеводах та побудований таким чином, що в організмі покращується процес обміну речовин, коригується вага та проблемні зони. Два інші типи харчування — це раціон, що впливає на ниркову систему, та харчування при захворюваннях шлунково-кишкового тракту.
Розкажіть, як ви обираєте продукцію для харчування в Edem Resort?
О.Б.: Якість продукції — одне з найважливіших питань на сьогодні. До нього ми підходимо
прискіпливо та керуємося власними принципами.
Ми використовуємо продукти, якщо вони:
– вирощені з дотриманням біостандартів;
– не консервовані;
– не заморожені;
– вирощені в екогосподарствах, до яких
– ми особисто завітали і бачили на власні очі, як відбувається процес від посадки до постачання на кухню;
– локальні;
– сезонні.
Чи проходить продукція додаткові перевірки?
Х.Ф.: Для нас важливо, щоб гості отримували максимальну користь зі страв, що ми готуємо на зеленій кухні. Тому при відборі продуктів звертаємо увагу на кілька чинників: зовнішній вигляд, результати тестів на нітратні добрива і, звісно, смакові якості, час від збору до доставки. Тобто продукти проходять додаткову перевірку на відповідність всім можливим стандартам контролю якості органолептики. Також проводяться дослідження за різними типами «нітратомірів». В Edem Resort розроблений протокол, за яким продукт контролюється до потрапляння на кухню.

Текст: Дар’я Герман

Відпочинок

14 травня 2019 13:23

Ольга Трофімцева подарує вишиванку в обмін на ваше фото

Умови прості: сфотографуйтесь у вишиванці на полі, з чимось, що має відношення до агро. Запостіть у Facebook до 16 травня з хештегами #всебудеагро і #всебудеУкраїна.

У всІх поціновувачів стилю та агро з’явилася чудова можливіть отримати подарунок від Ольги Трофімцевої, в.о. міністра аграрної політики та продовольства. Про власну ініціативу до Всесвітнього дня вишиванки, що відзначають 16 травня, вона повідомила на своїй сторінці у Facebook.

«Кому вишиванку або #всебудеУкраїна. Агро і вишиванка це дві невід’ємних складових нашого національного коду, як на мене. 16 травня цього року ми знову будемо святкувати Всесвітній день вишиванки. Всі будуть гарні-гарні, красиві-красиві, яскраві-яскраві.

Хочете отримати вишиванку в подарунок від мене?

Тоді чекаю на ваші яскраві фото у вишиванці з кимось чи чимось, що має відношення до агро (кінь, коза, поле рапсу, море молока, гори сиру)) з хештегами #всебудеагро і #всебудеУкраїна до кінця дня 16 травня. Автор чи авторка найбільш креативного фото отримає від мене класну вишиванку від Етнодім», – написала Ольга Трофімцева у Facebook.

Читайте: Лише громадянам України і не більше 200 га в одні руки – Ольга Трофімцева про відкриття ринку землі

Як раніше повідомляв LandLord, в.о. міністра аграрної політики розповіла, що потрібно українському вину для конкуренції на європейському ринку.

Відпочинок

12 травня 2019 13:02

Відновлення організму за 10 днів: покрокова інструкція

Ефективна десятиденна програма оздоровлення і фізичного розвитку? Це можливо з Edem Resort Medical & SPA.

З приходом весни оновлюються природні процеси, а разом з ними і наше тіло. У цей період особливо важливо слідкувати та відновлювати здоров’я як ззовні, так і зсередини. У досягненні цієї мети допоможе програма FITHEALTH. Про етапи оздоровлення, дію та користь програми нам розповів міжнародний експерт у сфері anti-age медицини, кандидат медичних наук, член Європейської академії природничих наук та головний лікар Edem Resort Medical & SPA Олексій Башкірцев.

Лікарю, чому весна — це сезон фізичної активності?

Рішення про початок активного способу життя — мудре незалежно від сезону. Та з приходом весни дійсно надзвичайно важливо подбати про відновлення фізичних сил. Сама природа сприяє пробудженню та активізації усіх ресурсів. І потрібно максимально скористатися цією можливістю. Саме тому ми з фахівцями Edem Resort Medical & SPA застосували науковий підхід, щоб створити 100% ефективну програму для фізичного розвитку. Її назва — FITHEALTH.

У чому полягає програма FITHEALTH?

Уявіть, що ваше тіло — це злагоджений механізм, у якому ідеально працює кожна деталь. Насправді ж — це наша реальність. Але, як і будь-якій системі, тілу потрібен ретельний щоденний догляд. Програма FITHEALTH — покрокова інструкція максимального вдосконалення вашого найціннішого ресурсу. FITHEALTH пропонує науково обґрунтований підхід до корекції фігури та покращення самопочуття. Програма змінює спосіб мислення про організм в цілому, адже поєднує правильне фізичне виховання, спорт, курс діагностики, лікування та відновлення.

Кому підходить ця програма?

Марафон самовдосконалення підійде як для нетренованих людей, так і для професійних спортсменів. Гості цієї програми — цілеспрямовані та успішні люди. Їх об’єднує те, що вони піклуються не лише про зовнішній вигляд, але й про внутрішнє почуття. Вони розуміють, що найкраща інвестиція — це здоров’я, серйозно і комплексно підходять до теми фізичних навантажень і, як результат, вдосконалюють рівень життя та підвищують його тривалість.

 З яких етапів складається програма FITHEALTH?

У Edem Resort Medical & SPA ми пропонуємо три варіанти програми FITHEALTH: на три, сім та десять днів.

Триденна програма — це впровадження нового стилю життя. Вона розпочнеться з тестування рівня фізичної підготовки. Далі фахівці Центру відновлення здоров’я складуть індивідуальну програму покращення фізичного здоров’я.

День розпочнеться із групових фітнес-тренувань. Також ми пропонуємо різноманітні процедури: гідро-, фіто-, аромотерапію, мінеральні спортивно-відновлювальні ванни, грязе- та фітолікування з флоатінгом, енергетичний, спортивно-тонізуючий масаж та нутрицевтичний супровід.

FITHEALTH на сім днів складається з найбільш ефективних фітнес-методик.

Програма включає наукові спостереження та послідовне вивчення процесу тренувань. Це поглиблений медичний підхід з аргументованими обстеженнями, серед яких ультразвукова діагностика, повний спектральний аналіз гормонального фону, консультація лікаря, спортивне тестування, що можна використати як науковий, безпечний підхід до фізичних тренувань.

Десятиденна програма — це вже комплексний науковий підхід до здобуття бажаного результату. На цей період гостю забезпечується повний супровід лікаря, а також низка необхідних обстежень: ультразвукова діагностика, повний спектральний аналіз гормонального фону, спортивне тестування тощо.

Програма «FITHEALTH — 10 днів» кардинально змінює сприйняття тренінгу, енергетичного балансу, дає розуміння того, що спортивне життя є невід’ємною складовою розвитку гармонійної та здорової людини.

Обов’язковою складовою програм є п’ятиразове дієтичне харчування. Шеф-кухар ресторану здорового харчування разом з нашим дієтологом створили спеціальне меню, яке підсилює ефект, допомагає очистити організм та вивести токсини, а також носить навчальну складову, орієнтуючи у корисному та збалансованому харчуванні.

Насправді ж питання схуднення та взагалі здорового способу життя на 70% полягає у здоровому харчуванні. За допомогою спеціалізованих програм Edem Resort Medical & SPA ми, можна сказати, ставимо на шлях здорового харчування. Гість у нашому комплексі проходить нутрицевтичний аналіз, після якого лікар виявляє дефіцитні стани організму. На основі цих даних експерт індивідуально підбирає правильні продукти харчування. Таким чином, наш гість буде отримувати усі необхідні для нього вітаміни, мікроелементи, а надалі зможе дотримуватися здорового харчування і вдома. Адже головне завдання Edem Resort Medical & SPA — щоб гість оздоровився не тільки в нашому комплексі, а й переніс здорові звички та практики у повсякденне життя.

Також ми попіклувалися про релакс та відновлення життєвих сил. Для цього кожен гість має змогу відвідувати SPA-зону Edem: басейн, римську сауну, російську лазню, фінську сауну, крісла хамам, гідромасажний міні-басейн, швейцарський душ, доріжку Кнейпа, льодовий фонтан, фітобар.

 Які результати програми?

Головний результат — створення індивідуальної програми фізичної активності, що націлена на максимальний ефект. А на додачу — підвищення життєвого тонусу, коригування ваги і проблемних зон, покращення метаболізму, підвищення стресостійкості, зміцнення м’язового корсету спини, медичний check-up щодо безпеки та резерву організму. І звичайно ж, відпочинок серед первозданної природи в одному з найкращих курортів Європи!

Відпочинок

Показати ще