Відпочинок

Відпочинок     07 грудня 2019 17:02

Механічний динозавр: як збирають цукрову тростину в Бразилії ФОТО
48% вирощеної в Бразилії цукрової тростини йде на виробництво етанолу. Збирають цю культуру за допомогою сучасних комбайнів та тракторів, проте інколи навіть новітня техніка може виглядати досить химерно.

Відпочинок     03 грудня 2019 17:18

Як будують сонячну електростанцію в Китаї: вражаюче фото
Попри потужну мережу електростанцій, що працюють на викопному паливі, китайський регіон Нінся (Ningxia) є одним із лідерів за інвестиціями у відновлювані джерела енергії в КНР. Як же виглядає згори будівництво гігантської сонячної електростанції?

Відпочинок     01 грудня 2019 10:02

Праця без шкоди для здоров’я: Олексій Башкірцев дає поради аграріям
Професія фермера, на жаль, не передбачає довгого відпочинку, при цьому часто доводиться працювати і у вихідні, і на свята. Як аграріям запрограмувати себе на ефективну роботу без шкоди для здоров’я, розповідає головний лікар комплексу Edem Resort Medical & SPA Олексій Башкірцев.

Відпочинок     30 листопада 2019 10:02

Як бути здоровою і щасливою людиною: інструкція Олексія Башкірцева
Розуміння щастя особливе в кожної людини, і кожен вкладає в цей термін свій зміст. Але починається все з гарного самопочуття і міцного здоров’я.

Відпочинок     18 листопада 2019 17:04

Карен Браун похизувалася весільним фото на тлі Чиказької товарної біржі
Світовий оглядач сільського господарства в Thomson Reuters Карен Браун виклала в соцмережі фото зі свого весілля, зроблене на тлі Чиказької товарної біржі, – найбільшого на сьогодні майданчика торгівлі ф’ючерсами CME Group.
Показати ще