Відпочинок

Відпочинок     12 жовтня 2019 10:02

Як позбутися осінньої депресії – Олексій Башкірцев
Як використати осінній сезон не для хандри, а для справжнього оздоровлення та отримання заряду бадьорості, знають у Edem Resort Medical & SPA.

Відпочинок     09 жовтня 2019 11:55

Архітектурний параметризм – чому фермери обирають житловий комплекс Signature
Про унікальність законодавця архітектурного параметризму в серці столиці — житлового комплексу преміум-класу Signature розповідає CEO проекту Сергій Фещенко.

Відпочинок     23 вересня 2019 19:02

Порше, Феррарі, Водафон: чому найвідоміші компанії обирають Forte Village
Світові гіганти бізнесу для проведення корпоративів та конгресів обирають розкішний Forte Village не випадково, адже цьому курорту вже 19-й раз поспіль присуджується звання «Провідний курорт світу» і саме тут компанії отримують ексклюзивні можливості для презентації своїх досягнень та тимбілдингу.

Відпочинок     21 вересня 2019 10:02

Edem Resort спростовує міфи штучного інтелекту в медицині
Штучний інтелект зі сторінок фантастичних романів перейшов у реалії повсякденного життя. Він починає керувати системами транспорту, енергетики, банківськими операціями. Чи варто боятися приходу ШІ в медицину? Переконлива відповідь – у інноваціях Edem Resort Medical & Spa.

Відпочинок     20 вересня 2019 19:02

Корпоратив під ключ: бізнес-переваги Forte Village
Проведення масштабних бізнес-заходів у найрозкішніших куточках планети стало сучасним трендом. Найвідомішою з таких локацій є Forte Village, де компаніям пропонується ексклюзивний корпоративний відпочинок під ключ.
Показати ще