Агролайф / Відпочинок     23 травня 2020 15:01

Культ детоксу: Топ-7 інструментів ведення здоров’я

Організм людини від природи має потужні системи детоксикації. Про що потрібно пам’ятати, щоб не втратити своєї енергоресурсності назавжди?

Детокс — це таки не маркетингова пастка, а ціла наука, яка є рятівним жилетом для багатьох людей у  XXI столітті. І нехай ця тема має лівий і правий берег, проте прихильників у неї значно більше.
Детоксикація організму позбавляє тіло від токсинів, які ми отримуємо ще при народженні та які, правду кажучи, забирають нашу молодість швидше, ніж ми цього очікуємо. Соціальні мережі, ЗМІ з впливовими голосами вимагають від нас одного — ми повинні повірити в те, що живемо у світі шалених токсинів, які беззастережно руйнують наше тіло і мозок. Тому чим швидше ми потурбуємося про себе, тим більше буде здорових і щасливих людей. Що потрібно знати про детоксикацію — у порадах головного лікаря комплексу Edem Олексія Башкірцева.

Якою загальною інформацією про детоксикацію організму потрібно володіти, щоб зважено підходити до питання необхідності проведення процедур очищення?

Перше, що необхідно пам’ятати, — механізм керування організмом є у кожного. Організм людини від природи має потужні системи детоксикації, представлені різними ферментами. Це розчинники, які розщеплюють небажані речовини при потраплянні в організм, залишаючи тільки те, що потрібно. Печінка, нирки, кишечник, легені та шкіра — основні органи, що відповідають за процеси природної детоксикації.

Але це не означає, що такий захист досконалий та не потребує підтримки. Якщо людина використовує додаткові інструменти для покращення здоров’я, вона автоматично удосконалює роботу цих речовин. У такому випадку внутрішнє очищення організму стає майже ідеальним.

Як розпізнати, що організм потребує додаткового захисту, та чи існують тут якісь універсальні поради?

У детоксі існують певні етапи очищення, однакові для всіх людей. Розпочинаються вони у печінці, за допомогою цитохромів, далі проходять між печінкою та кишечником і завершують виведення токсинів у нирках, кишечнику, легенях та шкірі. Це можна назвати фазами детоксикації.

Дисбаланс фаз детоксикації відбивається на вашому обличчі, самопочутті (ви помічаєте, що поганих днів стало значно більше), продуктивності (відчуваєте, що втратили любов до своєї роботи, і не показуєте високих результатів, звичні операції стають складними). Як наслідок організм може стати настільки слабким, що ви кожного дня будете відчувати буквально біль по всьому тілу.

Читайте: Сергій В’ялий: від науки до бізнесу і прагнення мати власну справу

Припустимо, я помітив описані вами ознаки. Що мені треба робити в цьому випадку?

Щоб не втратити своєї енергоресурсності назавжди, ви повинні зрозуміти, яку з фаз потрібно «оживити». Зробити це самостійно, без фахового аналізу і нагляду, неможливо. Фахівець покроково визначить ваші слабкі та сильні сторони і вже через кілька процедур ви себе не впізнаєте.

У нашому Центрі здоров’я гостям пропонують спеціальні програми детоксикації, розраховані на 7, 10 або 14 днів, протягом яких вони перебувають під наглядом лікарів зі сфери anti-age. Головний результат — це очищення та омолодження організму. Також покращується кровообіг, з’являється відчуття легкості й енергетичної наповненості. Ця програма допомагає зменшити вагу (наш рекорд — 8 кг за 7 днів) і нормалізувати пропорції тіла.

Що робити далі?

Після закінчення процедур усі наші гості отримують індивідуальні інструкції для домашнього харчування. Це так звана інтерпретація лабораторної та інструментальної діагностики, завдяки якій можна підтримувати Detox-програму і після завершення курсу.

Проте, якщо у вас все гаразд, залишається лише менеджерити стан здоров’я. Якість вашого життя залежить від усього, що вас оточує. Проте пам’ятайте, що шлях відновлення здоров’я починається з детоксикації організму.

Топ­ 7 інструментів ведення здоров’я
1. Здача аналізів (генетика, обмін речовин, мікробіом, рівень гормонів, рівень запалення).
2. Виведення показників, які показують реальний стан процесів в організмі у реальному часі (за допомогою гаджетів).
3. Збалансоване та сезонне харчування. Наприклад, взимку краще споживати білкову їжу. Адже потрібно багато енергії, щоб підтримувати сталу температуру тіла. Варто зробити акцент на ягодах та коренеплодах у першій половині дня, а рослинні жири, олії, авокадо, горіхи вживати у другій половині. Також у цей період вживайте вітаміни та мікроелементи. Можна додати до свого раціону вітамін С у дозі 1000–4000 мг на добу, вітамін D у дозі 4000 мг на добу, омега­3 жирні кислоти, антиоксиданти (ресвератрол, куркума, екстракт зеленого чаю, екстракт часнику) та добавки з магнієм, кальцієм, цинком і селеном.
4. Регулярна і комплексна фізична активність (обмежень немає, обирайте те, що подобається).
5. Екологічність навколишнього середовища, людей та їжі.
6. Ментальне здоров’я та позитивні афірмації (mindfulness, медитації, дихальні практики).
7. Емоційна стабільність: самоідентифікація.

Нагадаємо,  як викладач університету Сергій В’ялий став співзасновником ДП «Зернятко» та отримує прибуток на рівні $320–330 з гектара.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також