Новини / ФОТО / Відпочинок     30 квітня 2021 11:01

У PARK3020 на Львівщині пройде скульптурний симпозіум

Захід відбудеться у Країні Едем на початку травня, а вільний огляд робіт симпозіуму в парку сучасної скульптури PARK3020 буде можливий від початку літа 2021 року

Із 3 травня 2021 року в Країні Едем, у першому публічному парку сучасної скульптури PARK3020 пройде скульптурний симпозіум. Він посприяє популяризації сучасних скульпторів, надасть майданчик для обміну ідеями між різними поколіннями митців та їх репрезентації на міжнародному рівні. Куратором заходу стане скульптор, член Національної спілки художників України Володимир Кочмар.

Симпозіум — це особливий формат мистецької роботи, що передбачає обмеження у часі та матеріалі. Протягом травня дев’ять українських та іноземних митців працюватимуть із гранітом на території PARK3020.

Зокрема, це українські майстри Олег Путрашик, В’ячеслав Гутиря, Олена Додатко, Анатолiй Криванич, Василь Татарський, Костянтин Синицький та сам куратор заходу Володимир Кочмар. Також свою майстерність продемонструють два грузинських скульптори: Джоні Гогоберишвілі та Джумбер Джикія.

Читайте: Євген Заіграєв: Ми кредитуємо господарства із площею до 20 га

Серед основних завдань симпозіуму — інституційна та фінансова підтримка сучасних скульпторів, початок нових культурних традицій та розширення артпростору PARK3020.

«Ми прагнемо, аби під час симпозіуму художники мали змогу не тільки акцентувати свою увагу на візуальній частині, а й вивчити нові методи і підходи для створення об’єктів у публічному просторі та систематизувати роботу в галузі сучасної скульптури», — зазначив Володимир Кочмар.

Створені роботи доповнять постійну експозицію PARK3020. Оглянути їх можна буде від початку літа. Усі відвідувачі PARK3020 протягом травня матимуть унікальну можливість поспілкуватися зі скульпторами та на власні очі побачити процес створення робіт із граніту.

PARK3020 — це унікальна робоча інституція, відкрита для широкої публіки. Він розташований за 25 км від Львова, неподалік оздоровчого комплексу Edem Resort Medical & SPA. Вхід на територію парку можливий за попередньою реєстрацією.

Познайомитися з проєктом PARK3020 можна за посиланням.

Нагадаємо, раніше Landlord розповідав, що Health-аудит — це фінансова вигода компанії

Читайте також