Новини / Відпочинок     19 березня 2021 13:01

Управління енергоресурсом: основний тренд у боротьбі зі старінням

Як запобігти хронічній втомі, відновити енергію та якість життя — рецепт «вічної молодості» від експерта anti-age та профілактичної медицини Олексія Башкірцева

Старіння не обмежується цифрами. Це лише ефемерне поняття, яке експерти anti-age індустрії змогли взяти під контроль. Адже людським організмом керує внутрішня енергія, біотоки та хімічні процеси, які ми можемо та маємо тримати в ідеальному стані.

Як? Усе просто — кілька порад, виконання яких допоможе сповільнити процеси старіння, від головного лікаря комплексу Edem Resort Medical & SPA, кандидата медичних наук, академіка Європейської академії природничих наук, члена наглядової ради університету SingularityU Kyiv у сфері експоненціальної медицини, міжнародного експерта з питань anti-age медицини Олексія Башкірцева

Для чого людині енергія?

Енергія необхідна для підтримки всіх властивостей живого, контролю процесів саморегуляції, що забезпечують гомеостаз, і для здійснення процесів репарації (відновлення). Головна ознака, що супроводжує процес старіння, — зниження здатності саморегуляції, тобто можливості підтримувати гомеостаз під впливом факторів навколишнього середовища. Порушення спостерігаються як на рівні клітин, так і на рівні організму в цілому.
З точки зору профілактичної медицини всі ми втрачаємо енергію через роботу, нестабільні емоційні стани, неправильне харчування, внаслідок шалених темпів індустріалізації та під впливом токсинів. У Центрі відновлення здоров’я можна пройти низку чекапів, які допомагають встановити справжні причини енергетичного вигоряння.

Основна скарга пацієнтів — зниження або тотальна відсутність енергії. Розділимо такі скарги на два типи (з огляду на енергію):

 • відсутність енергії (хронічна слабкість);
 • енергія є, але її недостатньо.

Що таке енергія?

Енергія — основний ресурс людини, за допомогою якого вона продовжує жити та працювати. Іншими словами, енергія — це основа життя.

Знайти справжню проблему її відсутності доволі складно, адже організм та графік у кожного різні. Проте є постійні складові, що керують людськими емоціями та здатністю повноцінно жити. Причини зниження рівня енергії варто шукати серед таких чинників:

 1. Психоемоційна складова.
 2.  Нестача мікроелементів та вітамінів.
 3. Збій у співвідношенні гормонів.
 4. Порушення системи детоксикації в організмі та її перевантаження.
 5. Хронічний біль. Це найважчий стан, який означає, що людина звикла жити з болем і думає, ніби це норма. Згодом формується процес звички, який руйнує організм і позбавляє якості життя.

Зазвичай зниження або відсутність енергії ніхто не вважає хворобою. Тому в останню чергу людина звертається до експерта, що дуже хибно.
Утім, коли причина відсутності або зниження енергії виявлена та людина вміє керувати своїми енергоресурсом — це рівносильно «вічній молодості».

Читайте: Галицький виноробний рай Chateau Edem

Від чого залежить енергоресурсність?

Її складові:

 • mental (ментальне здоров’я або wellness);
 • emotional (емоційна стабільність або ж емоційна вразливість);
 • physical (регулярна і комплексна фізична активність);
 • spiritual (ментальний стан і внутрішні афірмації);
 • environmental (вплив навколишнього середовища, екологічність їжі, способу життя, спілкування);
 • social (соціалізація — вміння комунікувати з іншими та будувати здорові відносини).

Енергія — це гарне самопочуття, активний процес усвідомлення та прийняття рішень, які ведуть до оптимального комплексного здоров’я та добробуту.

Як же позбутися проблеми вічної втоми і використовувати свій енергетичний потенціал на повну? Методів можна знайти безліч, але один з найдієвіших — відпочинок! Скористайтеся цінною порадою та вирушайте у подорож. Але не забувайте про головну мету поїздки — відновити сили.

У Центрі відновлення здоров’я Edem Resort ми працюємо над програмами відновлення енергоресурсу, головна мета яких — відновити життєві сили та покращити здоров’я. Завдяки комплексному підходу до проблеми завжди можна поліпшити фізичну, духовну та емоційну складову здоров’я.
Результати цієї методики — повне відновлення життєвих сил, врівноваження дистонічних проявів, біореабіталізація організму, покращення самопочуття, стимуляція імунітету та процесів репарації.

І найголовніше — ви знову відчуєте смак життя. Тож підкорювати світ чи ненавидіти свою роботу — вибір за вами!

Нагадаємо, раніше Landlord розповідав, що енергія — ключ до щасливого та гармонійного життя.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також