Агролайф / Відпочинок     12 березня 2020 17:06

Кольоровий алкоголь: ТОП-5 напоїв українського виробництва, які вас здивують

Блакитний, рожевий, помаранчевий, зелений, і навіть чорний алкогольний напій виробляють в Україні, слідуючи світовому тренду.

Представляємо ТОП-5 дивовижних спиртних напоїв від українських виробників.

CAPRIZO Azzurro Perla (ЛГЗ PRIME)

Винний ігристий напій блакитно-небесного кольору з екстрактом винограду і чорниці. Виробляється з європейських сортів винограду з додаванням натуральних соків. Незвичний колір підкреслює ще й перламутрове мерехтіння. Рецепт виробники тримають в секреті. Ефект мерехтіння досягається додаванням харчового барвника, який використовується в кондитерському виробництві галузі і не впливає на смак напою, запевняють у компанії.

Рожеве вино «Мускат Коблево» (АТ “Коблево”).

Ординарне столове напівсолодке рожеве вино зі столового сорту винограду «Мускат гамбурзький».  Натуральне вино з гарним природним кольором.

Помаранчеве вино Shabo Reserve (Шабо)

Це сухе вино, тонким смаком та ароматом якого пишається відома виноробна компанія з Одещини. Вино має приємну терпкість. Секрет кольору виробники не розкривають. Радять поєднувати напій з морепродуктами, рибою і стравами з птиці.

«Зелене яблуко» (SanMartino)

Винний ігристий напій зеленого кольору, газований напівсолодкий. Має м’який, тонкий смак. Виробляється в Одеській області.

Читайте: Алкоголь повинен бути – Юрій Косюк про бар з барменами в офісі МХП

Чорна горілка PRIME Black Carbon (ЛГЗ PRIME)

Незвичайна чорна горілка від українського виробника з’явилася на українському ринку наприкінці 2018 року як лімітована новорічна лінійка. Проте попит сприяв тому, що цей напій став однією з постійних лінійок бренду. У виробництві застосована витяжка з акації катеху, яка широко використовується в харчовій промисловості. У компанії кажуть: змінюється лише колір, але не смак напою.

Як раніше повідомляв Landlord, у Британії презентували унікальну горілку з чорнобильської пшениці.

Джерело: УНН

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також