Новини / Відпочинок     26 червня 2020 17:25

Forte Village відкривається 27 червня 2020 року

Курорт Forte Village Resort відкривається 27 червня, з дотриманням усіх необхідних протоколів по COVID-19

Курорт Forte Village відкривається 27 червня, з дотриманням усіх необхідних протоколів по COVID-19. Після прибуття до готелю гостям проводитимуть тести, результати яких будуть відомі протягом години. У цей час в окремо відведеній зоні рецепції гості відпочиватимуть та проходитимуть check-in. Вони зможуть пройти до свого номера або бунгало тільки після отримання результатів тестування. Надалі відпочинок триватиме у звичній атмосфері, яка була до карантину.

Forte Village — єдиний курорт у світі, що буде застосовувати найсучасніші медичні протоколи для захисту від COVID-19. Ці протоколи підтверджені науково-медичним комітетом, до складу якого входять фахівці з факультетів медицини та хірургії університетів Риму Тор Вергата і Кальярі в Італії. Застосовуватимуться
два види тестів: швидкий серологічний аналіз на наявність антитіл IgM/IgG та за необхідності молекулярний ПЛР-аналіз.

Тести будуть проходити не тільки всі гості, а і всі співробітники, що створює умови для максимально безпечної обстановки на курорті. Їх проводитиме команда лікарів, що працюють на курорті цілодобово.Вони будуть використовувати ультрасучасне обладнання, здатнегарантувати дуже високий рівень достовірності результатів.
Наш протокол — важлива інвестиція для Forte Village, основна ціна гарантує абсолютно спокійний та безпечний відпочинок після довгих і виснажливих обмежень.

Ми уклали угоду зі страховою компанією Nobis, аби запропонувати щось, що, на нашу думку, є великою доданою вартістю для наших гостей під час бронювання, оскільки це гарантує покриття навіть уразі COVID-19. Страхування діє для всіх ринків/країн.
Вартість, яка буде стягуватися з гостя уразі, якщо він захоче купити страхове покриття, становить 2,7% від загальної суми бронювання з максимальним лімітом 200 євро на людину. Страхування може бути застосоване також до бронювання, яке вже було придбано.
Звертаємо увагу, що на курорті діють нові правила скасування бронювання:

для всіх бронювань для прибуття гостей до 31 липня: (табл. 1)

для всіх бронювань для прибуття гостей з 1 серпня: (табл. 2)

Також звертаємо вашу увагу, що відповідно до указу президента регіону Сардинія №27 від 02.06.2020 року, починаючи з 3 червня 2020 року всі пасажири, що подорожують на Сардинію, повинні зареєструватися перед відправленням за посиланням: https://sus.regione.sardegna.it/sus/covid19/regimbarco/init

Після завершення онлайн-реєстрації їм доведеться зачекати підтвердження і посилання на форму стану здоров’я, яку необхідно заповнити за 48 годин до посадки.
Ви нарешті зможете повною мірою відпочити, розслабитися і відновитися під теплим сонцем Сардинії. Це буде свято, що дозволить вам відкрити для себе всі ті великі й маленькі радощі, від яких довелося відмовлятися протягом довгого часу.

Місце, яке завжди було і залишається унікальним, де ви можете розслабитися в гармонії з природою, повернутися у прекрасну фізичну форму та відновити душевну рівновагу після подій останніх місяців. Завдяки наявності на територіях унікального тропічного парку та кришталево чистого моря Ви будете вдихати найчистіше повітря, насичене хлорофілом та йодом. Ви також можете зміцнити імунну систему завдяки унікальній методиці, що була розроблена для нас легендарним лікарем Урсулой Джейкоб.

Акцентуємо вашу увагу на двох важливих аспектах.
Сардинія — регіон, що мав один з найнижчих показників поширення інфекцій, особливо в тих частинах острова, де розташований Forte Village. Утім, ми впровадили всі запобіжні заходи, що вважаються найбільш ефективними у медичній спільноті, аби забезпечити вам найвищий рівень безпеки і комфортний відпочинок.
Таласотерапія — один із флагманів Forte Village — буде дотримуватися протоколу, який передбачає використання хлориду магнію, що має противірусні
властивості.

Forte Village — це більше ніж бренд, курорт або навіть цілий напрям, ми — Ваш «Другий дім».

Текст: Наталія Гур’єва, Регіональний директор у Східній Європі,
Forte Village Resort & Castel Monastero
Email: natalie.gurieva@fortevillage.com
Facebook: www.facebook.com/fortevillage.easternpartnership
Forte Village SS 195 Km 39,600
09010 Santa Margherita di Pula
Italy

Фото: Forte Village

Читайте також