Новини / ВІДЕО / ФОТО / Відпочинок     17 вересня 2020 17:17

15 вересня відкрився PARK3020 — перший публічний парк сучасної скульптури в Україні

Парк розташований за 25 км від центру Львова у с. Стрілки біля комплексу Edem Resort Medical & SPA

15 вересня відкрився PARK3020 — перший публічний парк сучасної скульптури в Україні. Експозиція складається з 23 робіт українських скульпторів, серед яких Назар Білик, Анна Звягінцева, Олексій Золотарьов, Антон Логов, Анна Надуда, Богдан Томашевський, Володимир Кочмар та інші.

Скульптура Олексія Золотарьова «Вухо» сягає восьми метрів у висоту, а над об’єктом «Простір навколо» Назар Білик працював понад чотири роки. Окрім основної експозиції на відкритті також представили результати весняного скульптурного симпозіуму, під час якого було використано 40 тонн граніту.

«PARK3020 — це скульптурний парк просто неба, який є посилом нащадкам на тисячоліття. У сучасній скульптурі ми закодовуємо наші цінності, хочемо розказати майбутнім поколінням, про що ми мріяли, що нас надихало. Це передача інформації через скульптуру. Парк повинен стати майданчиком для українських скульпторів і віддзеркаленням їхніх мрій та творчих амбіцій. Мені б хотілося, щоб українська душа була розкрита й про неї дізнався весь світ», — зазначив візіонер PARK3020 Ігор Кривецький під час церемонії відкриття.

«PARK3020 — це довготривалий проєкт розбудови художньої спільноти та формування конкурентоспроможної української культури не лише на національному рівні, а й на світовому. Парк є місцем, де українське мистецтво та скульптура, зокрема, стають ближчими до визнаних експертів та до широкої публіки: сучасне мистецтво в Україні є вартим того, щоб про нього говорили», – коментує кураторка проєкту та засновниця агенції культурного менеджменту Port.agency Катя Тейлор.

Головною амбіцією PARK3020 є запуск комплексної освітньої програми та міжнародного обміну, а також постійне щорічне оновлення експозиції парку. Зокрема завдяки співпраці з британською інституцією презентації публічного мистецтва — Йоркширським скульптурним парком.

«Я рада нашій співпраці з PARK3020. Ми щойно відновили роботу Йоркширського скульптурного парку й були приголомшені зростаючим суспільним попитом на скульптуру та природу, яка, здається, стала ще більш важливою для людей під час пандемії. Ми чекаємо з нетерпінням на те, щоб доєднатися до роботи першого в Україні постійного парку скульптур, підтримувати художників та приносити людям натхнення та радість», — поділилася враженнями кураторка Yorkshire Sculpture Park та членкиня експертної ради PARK3020 Хелен Фебі у відеозверненні на відкритті.

Читайте: Чому висока внутрішня конкуренція є фактором ринкової переваги компанії

PARK3020 — унікальна платформа та інституція, яка є відкритою для широкої публіки. Парк розташований за 25 км від центру Львова у с. Стрілки біля Edem Resort Medical & SPA. Вхід до парку безкоштовний за підтвердженою реєстрацією на сайті.
Також на сайті зовсім скоро з’явиться актуальна інформація про наступні проєкти, освітні програми та перспективи розвитку.

 

Інформаційна довідка

Edem Resort Medical & SPA – готельно-парковий комплекс в оточенні лісу й озера біля Львова. Комплекс потрапив до рейтингу десятки кращих SPA і Wellness-курортів світу від Total Escape. У 2019 році Edem Resort отримав нагороду Best Medical Hotel та Best Wedding Hotel від International Hospitality Awards.

Port.agency – агенція взаємодії бізнесу та мистецтва, яка створює проєкти заради соціальних змін. У портфоліо проєкти з UN Women, Посольством США в Україні, Французьким інститутом в Україні, UNICEF, Comfy, Motorola, Vogue Ukraine, Одеським міжнародним кінофестивалем.

Yorkshire Sculpture Park — провідний міжнародний центр сучасної скульптури, який понад 40 років на постійній основі експонує роботи кращих світових митців та впроваджує освітні проєкти.

Нагадаємо, раніше Landlord розповідав, про те, що AgroEnergyDAY 2020 відбудеться 28-30 жовтня 2020.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також