Про це повідомляє HortiDaily.
Мед – не його справа
Маріо не зовсім відповідає стереотипу бджоляра: продаж меду не його справа.
«У бджільництві є кілька напрямків: виробництво меду, продаж продукції бджолярства, освітні та інформаційні послуги, а також запилення. Я зосереджуюся виключно на запиленні. Це частина пазлу у виробництві м’яких фруктів. І я вважаю, що це справді чудово!» – розповідає молодий за віком, але досвідчений бджоляр.
Відбірні популяції
Маріо дуже відповідально підходить до розведення бджолиних популяцій, розширюючи колонії і при цьому зберігаючи породи чистими.
У теплицях високо над головою встановлені зелені бджолині вулики, з яких вилітають і в які влітають бджоли. Вулики виглядають акуратно, тому що для молодого бджоляра важлива якість.
Читайте: Ті, що підвищують врожайність: мільйонна колекція зразків бджіл
«Я роблю це не лише правильно і своєчасно, а й надаю чистокровні бджоли, які правильно виконують свою роботу. Виробник гарантовано отримує користь від правильного запилення» – наголошує Маріо.
Бджоли також можуть виконувати свою роботу під світлодіодним освітленням, але LED-спектр іноді доводиться регулювати, оскільки бджоли не бачать червоного світла.
Сімейні риси
Бджоли були цікаві Маріо ще з дитинства. Обидва його діди були бджолярами. Коли йому виповнилося 11 років, він почав доглядати за двома бджолиними сім’ями. Завершивши навчання, хлопець створив свою компанію, і тепер Маріо Кореманс має 430 бджолиних сімей, які орендує плодовим виробникам – клієнтам по всій країні.
Landlord раніше повідомляв про те, що в Україні з березня 2019 року пасічники зможуть страхувати бджіл. Основні умови – бджолярі мають офіційно зареєструвати пасіку та комунікувати з місцевими аграріями.
Підписуйся на наш Telegram. Стеж за новинами у зручному форматі!